quote:
Op dinsdag 10 maart 2015 13:52 schreef postsomething het volgende:Tsja: het is maar waar je van houdt: op zich heeft Den Bosch best een aardig centrum en is het een stad van redelijke omvang, zuidelijk-centraam gelegen, maar:
- Brabo's lijken heel hartelijk maar zijn het niet;
- Weinig voorzieningen voor jongeren: het is vooral een stad voor (blanke) bejaarden.
- Idem politiek: 4 conservatieve door oude, blanke mannetjes geregeerde partijen domineren de coalitie en men maakt zich vooral druk over het nabouwen van middeleeuwse dingen in het centrum waarmee een soort nep-openlucht-museum ontstaat i.p.v. over belangrijke dingen. M.a.w.: de sufheid gaat de komende jaren ook niet veranderen.
Dan ga ik maar een paar tegenvragen stellen, want ik kan het er niet mee eens zijn.
- welke voorzieningen voor jongeren mis je? Want ik kan het zo 1-2-3 niet bedenken. Zeker als je 25+ bent is er in Den Bosch echt veel te doen, met name in de zomer.
- Is de politiek niet overal zo? In Utrecht is het echt niet veel beter namelijk
Den Bosch wordt niet voor niets de meest gastvrije stad genoemd, scoort altijd hoog in de lijst van populaire steden. Het is gewoon een fijne stad om te wonen.
Dus ik zeg tegen TS: Doen!