Het gaat me ook niet om het geld, maar om het principequote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:50 schreef borisz het volgende:
CL = 20 miljoen per jaar.
Schaatsen is een miljoen oid
meer beleving, meer kijkers, meer reclamegeld?quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:49 schreef Sked het volgende:
[..]
Het is natuurlijk goedkoper, maar als je dan moet besparen is het gewoon onnodig en zonde om drie van die knikkers op locatie te zetten
Het is wel een prime time show...dan kunnen er best een paar 2k vliegtickets van af.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:51 schreef Sked het volgende:
[..]
Het gaat me ook niet om het geld, maar om het principe
Er zijn toch niet extra kijkers omdat er drie mensen naast de schaatsbaan zitten in plaats van in de studio?quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:52 schreef snellejelle het volgende:
[..]
meer beleving, meer kijkers, meer reclamegeld?
Zijn dat echte rondjes of alleen binnenbocht-rondjes?quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:52 schreef Roceco het volgende:
een uur lang rondjes 34.3... Dat vind ik persoonlijk nog best scherp.
Echte rondjes.quote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:53 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Zijn dat echte rondjes of alleen binnenbocht-rondjes?
Eind december kan het natuurlijkquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:58 schreef Sked het volgende:
Erben gelooft waarschijnlijk ook nog in een Elfstedentocht dit jaar
Schut is dan ook een ongelofelijke clown, Kan beter van de autocue gaan voorlezen, want buiten dat is die vent echt vreselijkquote:Op zaterdag 7 maart 2015 23:59 schreef Ericr het volgende:
Godver, haal Schut daar gelijk weg. Ook niet eens weten dat Kramer een laagland WR reed op de 5000 dit jaar
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |