Leuk speelgoedquote:Op zondag 8 maart 2015 13:35 schreef Sked het volgende:
[..]
http://www.mirror.co.uk/s(...)lfriend-meet-5287154
Nope. Alleen de volgende wedstrijd.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:37 schreef Pedroso het volgende:
Pingel Rayo.... en rood Alves. Die mist El Classico dus..
Ok, zou ook wel terecht zijn voor zo'n lichte overtreding. Niet slim trouwens bij een 5-0 voorsprong.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:38 schreef TheGeneral het volgende:
[..]
Nope. Alleen de volgende wedstrijd.
Sierd lacht samen met ons om de arbitrage in Spanje en de voorkeursbehandeling die Real Madrid krijgt.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:39 schreef Brecht35 het volgende:
Debiele beslissing, in de eerste helft was er een duidelijke overtreding op Suarez, dat was zeker rood + penalty en nu moet Alves voor eenzelfde fout eraf? Dat is fluiten met 2 maten en 2 gewichten..
Zo slecht zijn de scheidsrechters in Nederland nog niet als je ziet wat er in het buitenland allemaal rondloopt.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:39 schreef Brecht35 het volgende:
Debiele beslissing, in de eerste helft was er een duidelijke overtreding op Suarez, dat was zeker rood + penalty en nu moet Alves voor eenzelfde fout eraf? Dat is fluiten met 2 maten en 2 gewichten..
6 goals en 9 assists in 17 wedstrijden (deze wedstrijd inbegrepen)quote:Op zondag 8 maart 2015 13:43 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wat zijn de statistieken van Suarez in de competitie nu trouwens?
Aardige cijfers.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:44 schreef Sked het volgende:
[..]
6 goals en 9 assists in 17 wedstrijden (deze wedstrijd inbegrepen)
Als Barça hem dan niet al verkocht heeft.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:45 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Aardige cijfers.
Volgend jaar komt hij pas echt los denk ik
Waarom zouden ze dat doen?quote:Op zondag 8 maart 2015 13:46 schreef Sked het volgende:
[..]
Als Barça hem dan niet al verkocht heeft.
ja maar toen werd hij ook beter gebruikt, ligt dus niet alleen aan hemquote:Op zondag 8 maart 2015 13:42 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Paar jaar terug was hij wel stukken beter hoor
Omdat ze hem niet in het systeem vinden passen. Er gaan zelfs geruchten dat ze hem met Aguëro willen ruilen in de winter van volgend jaar.quote:Op zondag 8 maart 2015 13:46 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Waarom zouden ze dat doen?
Ze mogen geen vervangers halen dus dat zou een idiote beslissing zijn
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |