dat is al best wel lang hoor... 1e week is hij 7800, daarna 6300.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:04 schreef GlenSpey het volgende:
Nieuwe champion nu 7800 IP. Want 6300 was nog niet duur genoeg natuurlijk
Vertel... Ik kan het niet kijkenquote:
Wel goede driver voor je gc?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 19:04 schreef pl4kkie het volgende:
Ik heb vorige week mijn pc opnieuw geinstalleerd, maar nu heb ik constant fps drops in league, terwijl ik normaal altijd 60 fps locked had. Mn beeldschermen zien er ook verkracht uit. Krijg het niet goed en dat is onwijs kut
quote:
Welke kaart heb je?quote:Op vrijdag 13 maart 2015 19:11 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Zelfs meerdere keren verwijderd en opnieuw geïnstalleerd, maar dan blijft het beeld hetzelfde.
AMD Radeon R9 200 Seriesquote:
Heb je manueel driver gedownload? Zo niet zou ik dat wel aanraden.quote:
Ja, heb de driver niet geïnstalleerd via windows, dat is meestal crap. Heb me van de amd website gehaald en geïnstalleerdquote:Op vrijdag 13 maart 2015 19:22 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Heb je manueel driver gedownload? Zo niet zou ik dat wel aanraden.
Ja maar daar kan je laten autodetecten of zelf een driver kiezen.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 19:23 schreef pl4kkie het volgende:
[..]
Ja, heb de driver niet geïnstalleerd via windows, dat is meestal crap. Heb me van de amd website gehaald en geïnstalleerd
quote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:05 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Altijd zo in de eerste week hoor.
Oh, dan heb ik niets gezegdquote:Op vrijdag 13 maart 2015 10:08 schreef jagga het volgende:
[..]
dat is al best wel lang hoor... 1e week is hij 7800, daarna 6300.
Voor mij niet een probleem want ik heb toch niets anders meer om mijn ip aan te spenderen, maar als je nog niet alle champs en runes hebt kan ik me voorstellen dat t lang duurt voordat je genoeg ip hebt verzameld om een nieuwe champ te kopen
Heimy en ziggs+ xerathquote:Op zaterdag 14 maart 2015 11:43 schreef GlenSpey het volgende:
Waarom heb ik toch altijd zoveel moeite met de midlane. Tegen welke champ ik ook sta en met welke ik zelf ook speel, ik verlies eigenlijk altijd. Lijkt wel alsof iedere tegenstander superveel poke heeft, ik kom er gewoon niet tegenop en dus moet ik terugzakken en superveel farm verloren zien gaan, terwijl de tegenstander vrij spel heeft
Ik heb Katarina, LB en Ahri. Ohja en Annie en Karma maar daar speel ik niet mee.
Zijn er geen safepicks die wat makkelijker zijn om de midlane goed mee te leren?
Heimerdinger wel eens in ARAM gespeeld, lijkt me nou echt geen makkelijke champion. Xerath lijkt me inderdaad wel wat, door die belachelijke range van mquote:
Tegen Ahri of LB die nu populair zijn is Xerath niet zo'n succes. Aangezien ze vrij mobile zijn en makkelijk kunnen dodgen en in zijn range kunnen komen.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:25 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Heimerdinger wel eens in ARAM gespeeld, lijkt me nou echt geen makkelijke champion. Xerath lijkt me inderdaad wel wat, door die belachelijke range van m
quote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:46 schreef Cikx het volgende:
[..]
Tegen Ahri of LB die nu populair zijn is Xerath niet zo'n succes. Aangezien ze vrij mobile zijn en makkelijk kunnen dodgen en in zijn range kunnen komen.
Speelde straks voor t eerst LB tegen xerath, maar vond het niet te doen omdat hij me altijd kan pakken met zijn range.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 12:46 schreef Cikx het volgende:
[..]
Tegen Ahri of LB die nu populair zijn is Xerath niet zo'n succes. Aangezien ze vrij mobile zijn en makkelijk kunnen dodgen en in zijn range kunnen komen.
xerath heeft sowieso veel waveclear dus op zich is lb in mijn ogen niet echt een counter. Je kan ori proberen?quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:07 schreef GlenSpey het volgende:
[..]
Speelde straks voor t eerst LB tegen xerath, maar vond het niet te doen omdat hij me altijd kan pakken met zijn range.
Leblanc vind ik ook lastig om te spelen hoor. Best wel unieke kit. De combo's zitten wel in je hoofd, maar om het nu clean uit te voeren is een ander verhaalquote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:59 schreef GlenSpey het volgende:
Was de eerste keer LB, gewoon nog heel tricky om er juist mee om te gaan vermoed ik. Vond het de meest lastige champion die ik tot nog toe gespeeld heb.
Niet een counter? Ik vind van wel. Zodra ik als xerath tegen Leblanc of ahri moet spelen dan laat ik wel even een traantje.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 13:14 schreef blow... het volgende:
[..]
xerath heeft sowieso veel waveclear dus op zich is lb in mijn ogen niet echt een counter. Je kan ori proberen?
laat ik zeggen dat ikzelf een skill matchup vindquote:Op zaterdag 14 maart 2015 14:35 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Niet een counter? Ik vind van wel. Zodra ik als xerath tegen Leblanc of ahri moet spelen dan laat ik wel even een traantje.
Dat is een beetje een versimpeling maar ja. De meeste ap's zijn niet dol op assasins.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:31 schreef GlenSpey het volgende:
Merk ik het goed op als ik zeg dat Xerath sterk is tegen mages en zwak tegen assassins?
Karma en lissandra zijn wel safe picks in mijn ogen. Karma heeft goede poke, waveclear, shield + speed buff en een heal als je wilt. Lissandra goede poke waveclear, cc en escape.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 11:43 schreef GlenSpey het volgende:
Waarom heb ik toch altijd zoveel moeite met de midlane. Tegen welke champ ik ook sta en met welke ik zelf ook speel, ik verlies eigenlijk altijd. Lijkt wel alsof iedere tegenstander superveel poke heeft, ik kom er gewoon niet tegenop en dus moet ik terugzakken en superveel farm verloren zien gaan, terwijl de tegenstander vrij spel heeft
Ik heb Katarina, LB en Ahri. Ohja en Annie en Karma maar daar speel ik niet mee.
Zijn er geen safepicks die wat makkelijker zijn om de midlane goed mee te leren?
high mobility is een goede counter voor xerath.quote:Op zaterdag 14 maart 2015 18:31 schreef GlenSpey het volgende:
Merk ik het goed op als ik zeg dat Xerath sterk is tegen mages en zwak tegen assassins?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |