quote:Op vrijdag 15 september 2006 12:54 schreef Ali Salami het volgende:
Al anderhalve dag (op een paar uur na) staat je postteller op hetzelfde aantal. Al die tijd niets gepost. Dat is niets voor jou, je was er altijd. Elke dag weer. We zullen je missen. De servers zullen je missen.
![]()
quote:Op zondag 1 maart 2015 23:38 schreef tong80 het volgende:
Niks mis met m'n knie. Dan eerder de enkel door de blessures bij het voetballen. Maar het zijn andere dingen die ik onder de leden heb. Ik maak er nu een grapje over. Maar hoop dat ze iets kunnen vinden.
Godverquote:
niet twijfelen aan de enige user op FOK! die een eigen smiley heeft gekregen.quote:Op maandag 2 maart 2015 01:01 schreef Piet_Piraat het volgende:
Vraag me af of ie al zo snel gemist werd.
Ok.quote:Op maandag 2 maart 2015 01:12 schreef WarmZaad het volgende:
[..]
niet twijfelen aan de enige user op FOK! die een eigen smiley heeft gekregen.
juist jaquote:
Ik heb er 2.quote:Op maandag 2 maart 2015 01:12 schreef WarmZaad het volgende:
[..]
niet twijfelen aan de enige user op FOK! die een eigen smiley heeft gekregen.
RIP jijquote:
Idd, je zal maar moeten pissen in de loopgraven tijdens de eerste wereldoorlog. Om over poepen maar te zwijgen.quote:Op maandag 2 maart 2015 16:22 schreef LeonardoFibonacci het volgende:
Je kan beter in vrede rusten dan rusten in de loopgraven.
Trouwens al klaar met pissen?quote:Op maandag 2 maart 2015 17:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Idd, je zal maar moeten pissen in de loopgraven tijdens de eerste wereldoorlog. Om over poepen maar te zwijgen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |