Dus dat, mijn hemel.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:53 schreef IsaacCuenca het volgende:
Beest van een kaart deze
[ afbeelding ]
10x beter dan de Warlock versie ervan.quote:Op vrijdag 6 maart 2015 17:53 schreef IsaacCuenca het volgende:
Beest van een kaart deze
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op zaterdag 7 maart 2015 15:16 schreef Azorius het volgende:
[ afbeelding ]
Iemand nog goede ideeën voor dit deck, of kaarten die ik er absoluut in moet stoppen/uit moet halen? Ik wilde eens een keer een Druid deck met Savage Roar en Force of Nature maken. Tot nu toe alles mee gewonnen vandaag, dus op zich werkt het wel! Combo'tje werkt natuurlijk goed (en soms is alleen Savage Roar al voldoende). Thalnos en Pyromancer synergizen ook in dit deck heel fijn met Swipe en Wrath.
De kaarten waar ik over twijfel zijn Sludge Belcher en in mindere mate Anodized Robo Cub en Harvest Golem. Toch kiezen voor agressievere opties, bijvoorbeeld een Loatheb en een Azure Drake voor de Sludge Belchers? Ik heb tot nu toe trouwens geen potjes verloren op die kaarten of gemerkt dat ze echt in mijn nadeel werkten.
Normaal gesproken speel ik deze defensieve variant:Belcher is uitstekend - ik zou eerder de cubs eruit doen dan Belcher. Sticky (dus meer kans om te kunnen combo'en met Roar) en een goede statline.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Azure Drake is een goede vervanger (als je het toch over synergy met Swipe of Wrath hebt...)
Zelf vandaag weer eens serieus geladdered. 16-4 in de noobranks.
"Friendship is like wetting your pants. Everyone can see it, but only you can feel its warmth."
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Lekker aan het winstreaken ook.
Mulligan: gooi traps en alles duurder dan 2 mana weg. In sommige gevallen zou je een eaglehorn bow of baron rivendare vast kunnen houden. (Als je al wat goedkope deathrattle beestjes in handen hebt.)
[ Bericht 18% gewijzigd door Molurus op 08-03-2015 14:28:55 ]Niet meer aanwezig in dit forum.
Binnen een paar maanden geloof ik, zijn het nu in alpha aan het testen binnen Blizzard.quote:Op zondag 8 maart 2015 14:28 schreef 2Happy4U het volgende:
Kwam Hearthstone nu ook uit voor op telefoon?
Zijn ze mee aan het testen momenteel. Heb wat afbeeldingen gezien waar hearthstone op de telefoon wordt gespeeld.quote:Op zondag 8 maart 2015 14:28 schreef 2Happy4U het volgende:
Kwam Hearthstone nu ook uit voor op telefoon?
AH oké, dacht het te hebben gelezen maar kon het niet terugvinden.quote:Op zondag 8 maart 2015 14:32 schreef Noppie2000 het volgende:
[..]
Binnen een paar maanden geloof ik, zijn het nu in alpha aan het testen binnen Blizzard.
Ik koop geen packs meer, gold nodig voor BRMquote:Op zondag 8 maart 2015 17:24 schreef Molurus het volgende:
Woot, Marlorne erbij. Ik mis nu nog 22 legendaries.
Lekker hoorquote:Op zondag 8 maart 2015 17:24 schreef Molurus het volgende:
Woot, Malorne erbij. Ik mis nu nog 22 legendaries.
Well played!quote:
quote:
paladin ftwquote:Op maandag 9 maart 2015 17:39 schreef Omentuva het volgende:
[ afbeelding ]
Paladins hebben geen burst, zei u?
Ik ga elke maand voor legend.quote:
zolang er niet teveel power creep is, ben ik tevreden. Het zou toch vet zijn als Raggie na 15jaar nog relevant zou zijnquote:Op vrijdag 27 februari 2015 18:30 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Yup, en mooie aan uitbreidingen is dat het aantal mogelijke potjes exponentieel toeneemt. Dus elke paar kaarten extra kunnen de meta totaal omgooien.
Ben enorm voorstander van zoveel mogelijk kaarten, ook als ze redelijk op elkaar lijken.
Gisteravond in een soepele run van level 17 naar 11 met met ongeveer 5 losses denk ik. 0 oil rogues tegengekomenquote:Op donderdag 12 maart 2015 00:32 schreef Omentuva het volgende:
Vandaag was niet mijn dag. Nét meer dan 50 % (dankzij winstreak of 2 wel ergens paar sterren meer omhoog dan gedacht, maar dat houdt ook zo op), maar ik moet me even bezinnen op fucking Oil Rogues met hun absurde burst.
Misschien toch maar Harrison craften en in m'n deck stoppen voor de Cult Master.
Aan de andere kant, zolang ik 2/3e win tegen Mechmages.
Rond dat moment ging de lol er bij mij destijds ook wel van af jaquote:Op woensdag 18 maart 2015 10:56 schreef Noppie2000 het volgende:
Rank 6Rank 5 moet vandaag nog wel lukken, daarna begint het grinden
Lekker! Wat een geluk...quote:Op vrijdag 20 maart 2015 12:11 schreef Noppie2000 het volgende:
Damn. Was goud aan het sparen voor BRM, maar had nog maar 1000 nu en dat gaat nooit op tijd lukken, dus besloten er packs van te kopen. In 10 packs Prophet Valen, Cairn en Archmage Antonidas
Niet op tijd lukken is eigenlijk een andere manier om dingen als 'geen geduld' en 'ik wil packs openen' te zeggenquote:Op vrijdag 20 maart 2015 12:33 schreef Arnold_Braunschweiger het volgende:
[..]
Lekker! Wat een geluk...
Daarnaast had je nog wel tijd hoor, want elke week wordt een wing unlocked.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |