Kenteken in DM? Ik heb laatst ook een E200 moeten rijden, kon wel eens dezelfde zijn dusquote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:19 schreef Dudeweiser het volgende:
[ afbeelding ]
Jullie hebben ongetwijfeld al beter gehad, maar ik was er toch behoorlijk tevreden mee![]()
E200 Estate en uiteraard flink volgehangen met opties
Ik zou de middag van tevoren bellen. Zou anders best kunnen dat de CP die maandagochtend nog in bed ligt om 7 of 8 uur (ervaring meequote:Op vrijdag 27 februari 2015 18:57 schreef gehaktstaaf123 het volgende:
Maandag OM 8u een Passat ophalen in Bourtange. Of all places.. Staat bij dat ik CP mag bellen omdat het nagenoeg onbereikbaar is.
Alleen nu FF bedenken wanneer ik CP ga benaderen. Maandagochtend 7u is ook niet ideaal.
Afijn, het wordt sowieso voor half 7 vertrekken uit Grunn
Geen idee, maar het zit er dik in dat het daar ook lang gaat duren voor je reactie krijgt, ja. Volgens mij maak je bij beide bedrijven de meeste kans aan het begin van het studiejaar.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 21:05 schreef Grunn57 het volgende:
2 maanden geleden bij easyway gesolliciteerd met een studiegenoot. Beide geen response. Wil nu bij autoreset solliciteren. Is het daar ook zo vol ? Zit trouwens in de regio Groningen
hehe, ik heb begin dit studiejaar bij beide geprobeerd, toen wilden ze me allebei niet. Vervolgens in november weer geprobeerd en toen werd ik wel aangenomen bij ARquote:Op vrijdag 27 februari 2015 21:18 schreef Schaafkaas het volgende:
Geen idee, maar het zit er dik in dat het daar ook lang gaat duren voor je reactie krijgt, ja. Volgens mij maak je bij beide bedrijven de meeste kans aan het begin van het studiejaar.
Haha nee vandaag dagje vrij gehad.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:12 schreef RacerDKB het volgende:
Net tijdens het hiken een prive-chauffeur gespot
Audi A7 sportback op de A9 iemand hier?
dimitri?
Die staat hier nu voor de deur. Morgenvroeg weer taxi rijden.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 19:19 schreef Dudeweiser het volgende:
[ afbeelding ]
Jullie hebben ongetwijfeld al beter gehad, maar ik was er toch behoorlijk tevreden mee![]()
E200 Estate en uiteraard flink volgehangen met opties
degene die gechauffeurd werd was achterin druk aan het werk met notitieblokken en papieren en zaken; gaat dat er zo altijd aan toe of chillen de meesten gewoon?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 21:58 schreef Dimitri_ het volgende:
[..]
Haha nee vandaag dagje vrij gehad.
Bij de overdag ritten zit 90% wel achterin te werken. Ik heb ook vaak avondritten, dan zitten de meeste wel te chillen na een diner of borrel. Vaak goede gesprekken dan.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:20 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
degene die gechauffeurd werd was achterin druk aan het werk met notitieblokken en papieren en zaken; gaat dat er zo altijd aan toe of chillen de meesten gewoon?
Mail bestaat niet. Je wordt altijd een dag van tevoren (soms meerdere dagen) gebeld dat er werk isquote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:55 schreef Jirdo het volgende:
Ik werd een dag nadat ik me aanmeldde bij EW al gebeld (regio Den Bosch), over twee weken mag ik langskomen.
Vraagje: word je altijd gebeld voor een opdracht of gaat het via de mail?
Maar dat is toch helemaal niet handig? Als je college hebt bijvoorbeeld kan je niet opnemen. Kan je dan gewoon terugbellen?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 23:42 schreef johnson555 het volgende:
[..]
Mail bestaat niet. Je wordt altijd een dag van tevoren (soms meerdere dagen) gebeld dat er werk is
meestal (bij dan) bellen ze rond 17 a 1800. Je kan dan idd terugbellen maar t moet wel snel. Vaak wachten ze hooguit 15 min voordat ze doorgaan naar de volgende kanidaat (strakke planning)quote:Op vrijdag 27 februari 2015 23:54 schreef Jirdo het volgende:
[..]
Maar dat is toch helemaal niet handig? Als je college hebt bijvoorbeeld kan je niet opnemen. Kan je dan gewoon terugbellen?
Maar dit alles verschilt ook enorm per dag/drukte/persoon. Afgelopen donderdag was ik rond 10:00 gebeld en de loop van de dag nog twee keer (totaal drie gemiste oproepen), en toen ik om 15:30 belde waren mijn ritten er gewoon.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 23:58 schreef johnson555 het volgende:
[..]
meestal (bij dan) bellen ze rond 17 a 1800. Je kan dan idd terugbellen maar t moet wel snel. Vaak wachten ze hooguit 15 min voordat ze doorgaan naar de volgende kanidaat (strakke planning)
Dan had die wel echt een gruwelijk wrak. Wij krijgen nog 125 ofzo.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 16:12 schreef Marco001 het volgende:
[..]
oud ijzer prijs zeker?
Oom had met een manitou over zijn oude Caddy gereden(motorkap en zijscherm schade), sloop wou daar vervolgens ook maar 50¤ ofzo voor geven.
Bij een man thuis, mozartlaan ofzoquote:Op donderdag 26 februari 2015 20:25 schreef qua111 het volgende:
[..]
Waar in Waddinxveen afleveren/ophalen?
Nee met een Volkswagen dacht ik, passat als ik het goed heb. Maar ging prima, splinternieuw was dezequote:Op donderdag 26 februari 2015 21:48 schreef underground1009 het volgende:
[..]
Zul je nog vaker gaan doenEen tip, niet te veel gas geven bij weg rijden
Elektrische motoren hebben als ik 't goed heb al het vermogen meteen beschikbaar, in tegenstelling tot een verbrandingsmotor. Misschien kan Moebs of een andere beta hier nog meer licht op schijnen
Trouwens met de rijtest niet met de 508 gereden van AR? Is ook een hybride, heb ik toen m'n rijtest in gehad
Ja dat sowieso natuurlijk. ene keer word ik ook om 10:00 gebeld andere keer 20:00.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 02:18 schreef RacerDKB het volgende:
[..]
Maar dit alles verschilt ook enorm per dag/drukte/persoon. Afgelopen donderdag was ik rond 10:00 gebeld en de loop van de dag nog twee keer (totaal drie gemiste oproepen), en toen ik om 15:30 belde waren mijn ritten er gewoon.
Ik word meestal al vroeg in de ochtend/middag gebeld.
Wat had jij voor auto dan?quote:Op zaterdag 28 februari 2015 20:07 schreef Amoeba het volgende:
Krijg nog 175 euro van die rotbak van iemand
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |