SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: de gamertagsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
St. Patrick's day komt er weer aan, hier wat belangrijke tips over de prijzen van de Ieren:quote:Op maandag 23 februari 2015 21:29 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
De dure ieren kun je veel coins voor krijgen. Voor de gemiddelde Ieren een stuk minder. En voor de goedkope Ieren krijg je weinig coins.NAC Breda
Rèsbaarge
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:32 schreef poker4lifee het volgende:
![]()
baas Pots nooit coins gekocht hebbenzo hoort het
En goede tip van Ernst in de OP
zijn eigenlijk gewoon 3 tips in 1 natuurlijk ja, wel erg waardevolquote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:33 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Die tip van Ernst is echt goud waard. Ik overweeg hem uit de OP te halen, want nu profiteren alle lurkers ook direct. En dat kan nooit de bedoeling zijn geweest.
Absoluut. Het is dat ik gisteren niet op mijn console zat, anders had ik hier al bergen winst mee gemaakt.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:35 schreef poker4lifee het volgende:
[..]
zijn eigenlijk gewoon 3 tips in 1 natuurlijk ja, wel erg waardevol
Heilig boontje hoorquote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:29 schreef PrideoftheSouth het volgende:
[..]
Ik heb niks te verbergen hoor. Ik heb namelijk geen coins gekocht. Niet in FUT13, NIET IN FUT14, en ook niet in FUT15. Gewoon nooit niet.
Alsof die mail gelezen wordquote:Op dinsdag 24 februari 2015 09:50 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
Ohjee, ik heb ook zo'n email van Origin![]()
Ik mail ze wel terug dat alle items weer terug zijn, en ik ze een geweldig bedrijf vind.
Jezelf King noemenquote:
Niet snappen waar die King voor staat.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 10:10 schreef FCsuarez het volgende:
[..]
Jezelf King noemen![]()
#lekkermakkelijkheafbouwendekritiek
Gelukkig is deze Dragon shit van na mijn tijd.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 10:12 schreef King.Vegeta het volgende:
[..]
Niet snappen waar die King voor staat.Jij keek vroeger zeker My little pony.
Haha en maar denken dat jij jezelf de koning der vegetariërs noemtquote:Op dinsdag 24 februari 2015 10:12 schreef King.Vegeta het volgende:
[..]
Niet snappen waar die King voor staat.Jij keek vroeger zeker My little pony.
Hahahahahaha!quote:Op dinsdag 24 februari 2015 10:15 schreef Bittere_Ernst. het volgende:
[..]
Haha en maar denken dat jij jezelf de koning der vegetariërs noemt
Even een TR maken.quote:Op dinsdag 24 februari 2015 10:24 schreef King.Vegeta het volgende:
DS2 laten ragequiten op de stream van Rijstbal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |