Het gemiddelde van wat ik heb gezien is dat de binnenste schaamlippen voorbij de buitenste komen.quote:Op woensdag 25 februari 2015 15:33 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Fysiek niet echt. Maar wat is dan het gemiddelde afgaand op wat je ziet?
Bij mij floept het wel eens uit m'n onderbroek.quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:23 schreef Thezappa het volgende:
als ze langs de onderbroek hangen ist niet best
ok , picsquote:Op woensdag 25 februari 2015 16:24 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij mij floept het wel eens uit m'n onderbroek.
quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:24 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij mij floept het wel eens uit m'n onderbroek.
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 15:10 schreef sinecure. het volgende:
Vind de onzekerheid over de vagina onaantrekkelijker dan de eventueel lelijke vagina zelf.
Floepen is wat anders dan dat ze standaard tot aan je knieen hangen hè.quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:24 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij mij floept het wel eens uit m'n onderbroek.
Ik ben er zeker van dat ik me zoveel beter zal voelen als het niet meer zo´n gigantische vleeszooi zou zijn.quote:Op woensdag 25 februari 2015 19:53 schreef Gray het volgende:
Ik denk dat roosjeroosje zichzelf zo gek heeft zitten maken over haar vagina, terecht of onterecht, dat het goed mogelijk is dat zij nooit meer tevreden zal raken, na hoeveel operaties ooit. Zoals iemand al opmerkte, als een anorexiapatient die nooit genoeg kilo's kan verliezen.
Alhoewel ik zeker wel een voorkeur heb qua vagina's (tussen model porno en biefstuk in), komt het voor mij uiteindelijk hierop neer:
[..]
Nee dat niet maar ik had wel het idee dat de gynaecoloog en de vrouw in de kliniek wel iets hadden van ´wow´ maar dat probeerden te ´verbergen´.quote:Op woensdag 25 februari 2015 20:25 schreef BeltaneFire het volgende:
[..]
Floepen is wat anders dan dat ze standaard tot aan je knieen hangen hè.
Heb je ooit een partner gehad die uit zijn plaat ging toen hij je schaamlippen zag?
maar als dat zo is,waarom hebben ze dan geen actie ondernomen?? Waarom zouden ze je niet willen helpen??quote:Op donderdag 26 februari 2015 05:48 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Nee dat niet maar ik had wel het idee dat de gynaecoloog en de vrouw in de kliniek wel iets hadden van ´wow´ maar dat probeerden te ´verbergen´.
watquote:Op woensdag 25 februari 2015 16:24 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij mij floept het wel eens uit m'n onderbroek.
En dan draagt ze nog een wijde boxer.quote:
Je zegt het zelf al...dat was jou idee. En ze zeiden er niet werkelijk wat van.quote:Op donderdag 26 februari 2015 05:48 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Nee dat niet maar ik had wel het idee dat de gynaecoloog en de vrouw in de kliniek wel iets hadden van ´wow´ maar dat probeerden te ´verbergen´.
Ben je links- of rechtsdragend?quote:Op woensdag 25 februari 2015 16:24 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij mij floept het wel eens uit m'n onderbroek.
proestquote:Op donderdag 26 februari 2015 11:53 schreef SonicVolcano het volgende:
[..]
Ben je links- of rechtsdragend?
Je vult van alles in voor anderen... en altijd negatief....quote:Op donderdag 26 februari 2015 05:48 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Nee dat niet maar ik had wel het idee dat de gynaecoloog en de vrouw in de kliniek wel iets hadden van ´wow´ maar dat probeerden te ´verbergen´.
Niet doen. Is geil juistquote:Op dinsdag 24 februari 2015 04:17 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Die van mij zijn gruwelijk groot, al heel mijn leven walgik er van en zal niet rusten eer ik een correctie heb gehad.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 6% gewijzigd door Puntenjager op 27-02-2015 02:45:14 ]I've got 99 problems, but a bitch ain't one.
Ik durfde en wilde het niet aan de huisarts te laten zien en die verwees me toen door naar de gynaecoloog in het ziekenhuis. Ik denk dat ik ook best wel gezichten kan ´lezen´.quote:Op donderdag 26 februari 2015 10:14 schreef Sekhmet het volgende:
[..]
Je zegt het zelf al...dat was jou idee. En ze zeiden er niet werkelijk wat van.
Volgens mij vul jij het voor ze in omdat ze in jou hoofd zo groot zijn.
Heb je al een eens een (seks)partner gehad? Of heb je het al eens aan je huisarts gevraagd?
Een 'plastisch chirurg' zal veel sneller zeggen dat ze het kunnen verfraaien omdat zij er geld aan kunnen verdienen.
Uit meerdere docu's over dit onderwerp blijken zelfs vrouwen met 'normale' schaamlippen onder het mes te moeten omdat er toch wel veel los vlees hangt volgens de artsen van zulke klinieken. Niet de beste graadmeter dus.
Bij haar ziet het er wel goed uit maar zij heeft dan ook een normale platte venusheuvel (ik niet). Verder heb ik kleine buitenste waardoor er ook niets 'in past', en als ze dan ook nog eens extreem lang en dik zijn wordt het ineens heel onaantrekkelijk...quote:Op donderdag 26 februari 2015 23:53 schreef Puntenjager het volgende:
[..]
Niet doen. Is geil juist
By the way, waar moet ik aan denken dat je zo kotst op je zelf?
Aan zoiets?
Edit #10: Godverdomme wat is het moeilijk om een fatsoenlijk plaatje neer te zetten hier![]()
Zo dan maar
Maar goed, het is dus Dominika C van Hegre-Art
Niet invullen wat een ander denkt. Is heel dom. Als gezichten echt zo makkelijk te "lezen" waren, was liegen ook niet zo makkelijk. Je kunt niet voor een ander invullen wat die denkt. Dat ze er niks aan willen laten doen zegt eigenlijk al dat het meer in je hoofd zit. Een arts wil het beste voor je. Een plastisch chirurg wil geld.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 05:05 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ik durfde en wilde het niet aan de huisarts te laten zien en die verwees me toen door naar de gynaecoloog in het ziekenhuis. Ik denk dat ik ook best wel gezichten kan ´lezen´.
Over dit hele stuk: Dat vind JIJ. Er zijn maar weinig schaamlipfetish-en. Volgens mij zal geen enkele kerel een pornofilm afzetten om de schaamlippen. Dan komen er eerst 100 andere dingen nog voor die onaantrekkelijk zouden kunnen zijn.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 05:12 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
bij haar ziet het er wel goed uit maar zij heeft dan ook een normale platte venusheuvel (ik niet). Verder heb ik kleine buitenste waardoor er ook niets 'in past', en als ze dan ook nog eens extreem lang en dik zijn wordt het ineens heel onaantrekkelijk...
Het is normaal dat het er niet in past. Heb je die link met foto's niet bekeken?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 05:12 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij haar ziet het er wel goed uit maar zij heeft dan ook een normale platte venusheuvel (ik niet). Verder heb ik kleine buitenste waardoor er ook niets 'in past', en als ze dan ook nog eens extreem lang en dik zijn wordt het ineens heel onaantrekkelijk...
Jawel maar die arts bij dat consult zei dat ze nog nooit zulke 'beschaafde buitenste' had gezien. De meeste vrouwen hebben die groter waardoor er meer in past.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:11 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Het is normaal dat het er niet in past. Heb je die link met foto's niet bekeken?
En je hebt ook gezien dat geen enkele hetzelfde is? Ik zou maar eens gaan achterhalen waarom die arts niet wil opereren als ik jou was.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:14 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Jawel maar die arts bij dat consult zei dat ze nog nooit zulke 'beschaafde buitenste' had gezien. De meeste vrouwen hebben die groter waardoor er meer in past.
quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:15 schreef Fripsel het volgende:
[..]
En je hebt ook gezien dat geen enkele hetzelfde is? Ik zou maar eens gaan achterhalen waarom die arts niet wil opereren als ik jou was.
Maar de chirurg zelf had ik niet eens ontmoet, en er was een datum afgesproken.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:15 schreef Fripsel het volgende:
[..]
En je hebt ook gezien dat geen enkele hetzelfde is? Ik zou maar eens gaan achterhalen waarom die arts niet wil opereren als ik jou was.
Je bedoelt dat je er ook aan kunt trekken!? Okay, maar zijn ze net groot bij jou?quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:08 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
http://www.xvideos.com/video4993348/large_labia_stretching
Doe ik haar zo na.
Kijk nog eens op die tumblr link die ik eerder heb geplaatst. Alleen maar grote binnenste schaamlippen en een heleboel liefhebbers ervan.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:32 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik heb wel berichten gelezen van meisjes/vrouwen die het ook hebben (in welke mate weet ik niet), altijd veel kijkers trekken en vies worden aangekeken in 'naaktsituaties'.
damnquote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:08 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
http://www.xvideos.com/video4993348/large_labia_stretching
Doe ik haar zo na.
Hij zal wel ingelicht zijn door zijn collega's.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:38 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Maar de chirurg zelf had ik niet eens ontmoet, en er was een datum afgesproken.
Ja kun jij dat echt ook zo nadoen? :$quote:Op vrijdag 27 februari 2015 17:32 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik heb wel berichten gelezen van meisjes/vrouwen die het ook hebben (in welke mate weet ik niet), altijd veel kijkers trekken en vies worden aangekeken in 'naaktsituaties'.
Maar het is toch stom om iemand 4 maanden te laten geloven dat die op datum x een operatie krijgt? En dan ineens 'O nee toch niet' en dan ook niet reageren op mailtjes.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 22:14 schreef Fripsel het volgende:
[..]
Hij zal wel ingelicht zijn door zijn collega's.
Goede post!quote:Op woensdag 25 februari 2015 15:47 schreef BeltaneFire het volgende:
[..]
Het gemiddelde van wat ik heb gezien is dat de binnenste schaamlippen voorbij de buitenste komen.
Binnen de zorg wordt overigens om die reden ook meer gesproken over binnenste en buitenste schaamlippen ipv kleine en grote.
Wat betreft een operatie.
Er zijn vrouwen die dusdanig grote binnenste schaamlippen hebben dat fietsen en zitten daardoor pijnlijk is. Die zijn gebaat bij een operatie. De meningen zijn vooralsnog sterk verdeeld over of een operatie ook baat bij vrouwen die er psychisch onder lijden.
Dat wil niet zeggen dat een operatie op psychische gronden niet kan, maar de vraag is vaak of het probleem dan verholpen is.
Denk daarbij ook niet te lichtzinning over de operatie en de bijwerkingen die daar de eerste weken bij horen (pijn, zwelling).
Plus dat de binnenste schaamlippen ook een functie hebben qua bescherming, maar zeker ook qua (seksueel)gevoel.
Wat weet jij daar nou van? De aantrekkelijkheid van schaamlippen kan alleen maar beoordeeld worden door een befkoning met een harde erectie.quote:Op vrijdag 27 februari 2015 05:12 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Bij haar ziet het er wel goed uit maar zij heeft dan ook een normale platte venusheuvel (ik niet). Verder heb ik kleine buitenste waardoor er ook niets 'in past', en als ze dan ook nog eens extreem lang en dik zijn wordt het ineens heel onaantrekkelijk...
Je bent gewoon gepest. Pesters pesten niet iemand om haar rode haar, bril, vet of wat dan ook. Ze zoeken iets om het gekozen slachtoffer mee te pesten. Wat dat is maakt niet zoveel uit, als het een groep is tegen een individu dan werkt het toch wel.quote:Op zaterdag 28 februari 2015 05:22 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Ik werd trouwens op school in omkleed situaties vies aangekeken.
''Uuuuugh moet je bij Roosje kijken!!!''
''Ze heeft een piemel!! Ze heeft een piemel!!''
''Nee nee! Het zijn ballen!!''
Etc...![]()
![]()
Mee eens. Maar weinig kerels worden warm of koud van een paar schaamlippen. Meer van wat je er mee kan doenquote:Op maandag 2 maart 2015 10:56 schreef Tamashii het volgende:
Persoonlijk vind ik die discussie echt zo stom. Schaamlippen zijn nooit echt mooi vind ik. Alleen wanneer je moeite krijgt met zitten ofzo, dan kan zo'n operatie wel de moeite zijn. Maar ik vind niet hoe kleiner, hoe beter. Nee.
Nee tochquote:Op maandag 2 maart 2015 12:06 schreef tharealmb het volgende:
[..]
Mee eens. Maar weinig kerels worden warm of koud van een paar schaamlippen. Meer van wat je er mee kan doen.
Zelfde geld ook voor snikkels. Echt mooi is het niet....
Ik kan velen echt mooi vinden, vooral als ik geil ben. Maar de lelijkste zien er dan vaak weer het geilste uit. De grootte is een van de minder interessante dingen qua uiterlijk, maar de dikke voelen vaak het lekkerst.quote:Op maandag 2 maart 2015 10:56 schreef Tamashii het volgende:
Persoonlijk vind ik die discussie echt zo stom. Schaamlippen zijn nooit echt mooi vind ik.
Heb je het nu over schaamlippenquote:Op maandag 2 maart 2015 14:20 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Ik kan velen echt mooi vinden, vooral als ik geil ben. Maar de lelijkste zien er dan vaak weer het geilste uit. De grootte is een van de minder interessante dingen qua uiterlijk, maar de dikke voelen vaak het lekkerst.
Schaamlippen. Met lelijke en dikke vrouwen kan ik niet zoveel, itt lelijke of dikke schaamlippen. Ik heb maar een keer wat met een dikke meid gedaan, die was verder wel heel mooi en ook erg leuk maar het was ook omdat ik nieuwsgierig was naar dat dikke. Maar ik val daar gewoon niet op, dus dan gaat dat niet werken. Ze had wel een mooi kutje trouwens.quote:Op maandag 2 maart 2015 14:37 schreef tharealmb het volgende:
[..]
Heb je het nu over schaamlippenof vrouwen in het algemeen... Want ik zie wel waarheden in beide
9 cm uitgerekt of loshangend?quote:Op woensdag 11 maart 2015 20:00 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Oké. Ik heb er net een meetgeval langs gehouden.9 cm uithangend en 4 cm breed (met uitgezakte dikke venusheuvel).
![]()
Nu kan niemand nog zeggen dat ik me aanstel of dat het tussen me oren zit.
Ik zal ook stoppen met ''zeuren'' vanaf nu. Als ik ooit een operatie heb gehad plaats ik wel een update.
Ik denk uitgerekt nog langer. Ik bedoel, ik heb tijdens het 'meten' er niet uitgebreid aan lopen trekken ofzo.quote:
dus uitgerekt een cm of 15?quote:Op woensdag 11 maart 2015 20:02 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ik denk uitgerekt nog langer. Ik bedoel, ik heb tijdens het 'meten' er niet uitgebreid aan lopen trekken ofzo.
Ehhh ik durf dat meet ding er niet meer langs te houden want het was niet echt leuk om te doen zeg maar.quote:
maar wil je er iets aan doen omdat je het zelf niet mooi vindt of omdat je bang bent voor anderen hoe ze reageren?quote:Op woensdag 11 maart 2015 20:04 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ehhh ik durf dat meet ding er niet meer langs te houden want het was niet echt leuk om te doen zeg maar.![]()
![]()
Eens maar nooit meer.
![]()
quote:Op dinsdag 24 februari 2015 00:29 schreef nattermann het volgende:
lijkt het hierop roosje?SPOILER: klikken op eigen risicoOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Meh. Dit vind ik te groot.
Beiden. Ik zelf vind het al vreselijk.quote:Op woensdag 11 maart 2015 20:20 schreef roos94 het volgende:
[..]
maar wil je er iets aan doen omdat je het zelf niet mooi vindt of omdat je bang bent voor anderen hoe ze reageren?
Rosbief?quote:Op dinsdag 24 februari 2015 12:42 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Serieus, die hadden allemaal een dicht spleetje. Bij mij flubbert alles er een heel eind uit.
Kei ziek....quote:Op vrijdag 27 februari 2015 11:08 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
http://www.xvideos.com/video4993348/large_labia_stretching
Doe ik haar zo na.
Nu dus wel!quote:Op woensdag 11 maart 2015 22:07 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Rosbief?
Heb je het nu over de binnenste? Ik neem aan van wel.
Ik vind buitenschaamlippen beetje dik niet er maar die binnenste moeten echt klein zijn en zeker niet uit de buitenste steken. Heb dat Nog nooit gezien een vrouw met binnenste schaamlippen die uit de buitenste steken.
Lijkt me vaag.
weinig vrouwen gezien dan...quote:Op woensdag 11 maart 2015 22:07 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Rosbief?
Heb je het nu over de binnenste? Ik neem aan van wel.
Ik vind buitenschaamlippen beetje dik niet er maar die binnenste moeten echt klein zijn en zeker niet uit de buitenste steken. Heb dat Nog nooit gezien een vrouw met binnenste schaamlippen die uit de buitenste steken.
Lijkt me vaag.
Zo vaak gezien, dat er wel een stukje uit steekt. Zeker als mevrouw geil is, dan zwelt het op en samen met een spoortje vocht piept het naar buitenquote:Op woensdag 11 maart 2015 22:07 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Rosbief?
Heb je het nu over de binnenste? Ik neem aan van wel.
Ik vind buitenschaamlippen beetje dik niet er maar die binnenste moeten echt klein zijn en zeker niet uit de buitenste steken. Heb dat Nog nooit gezien een vrouw met binnenste schaamlippen die uit de buitenste steken.
Lijkt me vaag.
http://largelabialove.tumblr.com/quote:Op woensdag 11 maart 2015 22:07 schreef hondebrokje het volgende:
[..]
Rosbief?
Heb je het nu over de binnenste? Ik neem aan van wel.
Ik vind buitenschaamlippen beetje dik niet er maar die binnenste moeten echt klein zijn en zeker niet uit de buitenste steken. Heb dat Nog nooit gezien een vrouw met binnenste schaamlippen die uit de buitenste steken.
Lijkt me vaag.
Ja 'een stukje' is misschien wél normaal...quote:Op woensdag 11 maart 2015 23:44 schreef Godshand het volgende:
[..]
Zo vaak gezien, dat er wel een stukje uit steekt. Zeker als mevrouw geil is, dan zwelt het op en samen met een spoortje vocht piept het naar buiten
Bahquote:Op donderdag 12 maart 2015 04:58 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
http://largelabialove.tumblr.com/
http://biglipsraisedicks.tumblr.com/
http://only-biglabia.tumblr.com/
http://labialounge.tumblr.com/
http://ladylargelabia.tumblr.com/
http://biglabiaparadise.tumblr.com/
http://lippychicks.tumblr.com/
http://big-labia-lover.tumblr.com/
http://ilovehugelabia70.tumblr.com/
http://lovebiglabia.tumblr.com/
http://meatybeavers.tumblr.com/
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op donderdag 12 maart 2015 05:25 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
Is dat die van jou?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Nee haha ik zou die van mij niet durven posten. Als er dan negatieve reacties zouden komen word ik een wrak. Trouwens, ik zou willen dat ik (nog) zo slank was...quote:
Maar wel ongeveer?quote:Op donderdag 12 maart 2015 05:31 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Nee haha ik zou die van mij niet durven posten. Als er dan negatieve reacties zouden komen word ik een wrak. Trouwens, ik zou willen dat ik (nog) zo slank was...
Ik denk het, het is een beetje moeilijk te vergelijken zo naar beneden kijkend / in een spiegel met een foto. Dan zou ik eigenlijk een foto moeten hebben van die van mezelf.quote:
Dat onzeker maken doe je eigenlijk zelf. Laat je niet gek maken door de treiteraars vroeger op school en de commentaarleveraars op internet.quote:Op donderdag 12 maart 2015 05:17 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Waarom maakt iedereen mij zo onzeker hier?
Da's ('n) best(e) kut ja.quote:Op donderdag 12 maart 2015 05:36 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Ik denk het, het is een beetje moeilijk te vergelijken zo naar beneden kijkend / in een spiegel met een foto. Dan zou ik eigenlijk een foto moeten hebben van die van mezelf.
van z'n ding zou ik eerlijk gezegd spontaan slap worden.quote:
wort genoemtquote:Op donderdag 12 maart 2015 16:28 schreef Linda94 het volgende:
Ik heb best wel grote flapjes tussen mijn benen.. ik wort ook wel eens "linda lijkt op flappie het konijn "genoemt..
Ik ben meer tweede rij nummer 4 van links.quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:08 schreef Linda94 het volgende:
tweeede rij en dan helemaal rechts en dan nog erger heb ik
quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:08 schreef Linda94 het volgende:
tweeede rij en dan helemaal rechts en dan nog erger heb ik
geilquote:Op donderdag 12 maart 2015 17:11 schreef snakelady het volgende:
[..]
Ik ben meer tweede rij nummer 4 van links.
Ligt er aan.quote:
quote:Op donderdag 12 maart 2015 05:17 schreef roosjeroosje1988 het volgende:
[..]
Waarom maakt iedereen mij zo onzeker hier?
Niet zo onzeker zijn en mocht je nooit een vent vinden. Dan kan je me altijd wel een berichtje sturenquote:Op dinsdag 24 februari 2015 01:16 schreef whatdafuck het volgende:
Schaam je niet voor grote schaamlippen meisje. We still eat it
quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:35 schreef otacon het volgende:
[..]
[..]
Niet zo onzeker zijn en mocht je nooit een vent vinden. Dan kan je me altijd wel een berichtje sturen![]()
Dat geloof ik dus ook niet.quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:54 schreef otacon het volgende:
Of dat ik niet internetheld ben die hier vrouwen een complex aanpraat over hun schaamlippen
Nog nooit van een vent gehoord die tijdens de eerste keer neuken met zijn vriendin zijn broek weer zal optrekken omdat haar schaamlippen te groot zijn.![]()
Dat misschien niet, maar voor het beffen koopt ze maar een hondje en een pot pindakaas.quote:Op donderdag 12 maart 2015 17:54 schreef otacon het volgende:
Of dat ik niet internetheld ben die hier vrouwen een complex aanpraat over hun schaamlippen
Nog nooit van een vent gehoord die tijdens de eerste keer neuken met zijn vriendin zijn broek weer zal optrekken omdat haar schaamlippen te groot zijn.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |