Je teleporteert dan wel 1 of 2 cm verderop.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 23:29 schreef MaryMouse het volgende:
Uh, ik graag naar de plek waar ik nu al zit, lekker thuis in mijn eigen appartementje, luisterende naar de radio
Dat is al normaal hier in de stadquote:Op vrijdag 20 februari 2015 23:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je teleporteert dan wel 1 of 2 cm verderop.
En je stad is een bende
Indiaanse stammen, chinezen, arabieren, allemaal verward lopen ze door de stad.
Wat ga je doen
Overal zijn mensen met bepaalde kunde. Dokters, technisci enz enz. Alleen alle ongeschoolde mensen worden verspreid over de wereld. In Japan zitten er even veel als in de woestijn.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 23:32 schreef Outpost76 het volgende:
Dat betekend wereld chaos en dat betekend het einde van onze huidige beschaving. Niemand is er meer om de huidige technische zooi te onderhouden en dus einde.
Je vraagt het aan een Fok!-er he.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 23:30 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Je teleporteert dan wel 1 of 2 cm verderop.
En je stad is een bende
Indiaanse stammen, chinezen, arabieren, allemaal verward lopen ze door de stad.
Wat ga je doen
Ja dacht later ook aan dat het meer iets voor F&L is, missschien daar ook meer interessequote:Op zaterdag 21 februari 2015 00:26 schreef Hojdhopper het volgende:
Ik vind dit meer iets voor FIL of BNW.
Maar goede OP wel, ik ga er tijdens mijn slaap eens over nadenken.
Doei!
Zolang ik op dezelfde plek als Brennie (quote:Op vrijdag 20 februari 2015 23:22 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
En natuurlijk, waar zou jij het liefst naar teleporteren?
Ja en die zoek ik dus opquote:Op zaterdag 21 februari 2015 03:01 schreef koekjestrommel1 het volgende:
"Doe mij maar NYC met mensen die Engels kunnen", volgens mijn vergeet je een beetje dat zodra iedereen geteleporteerd wordt bijna niemand (nouja, 10 -20% ofzo) nog maar Engels kan.
Yar har!quote:
quote:
ja, beetje jammer dat de piloten en iedereen die zo'n vliegveld onderhouden ook verspreid zijn over china, amerika, afrika, etcquote:Op zaterdag 21 februari 2015 13:30 schreef Zolder het volgende:
Ik neem het vliegtuig wel terug naar huis
En de vliegtuigen die op dat moment in de lucht vlogen keihard neerstorten. En schepen vergaan inclusief alle gevolgen van dien. De hele wereld in 1 klapt vervuild, goed werk man.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 15:59 schreef WarmZaad het volgende:
[..]
ja, beetje jammer dat de piloten en iedereen die zo'n vliegveld onderhouden ook verspreid zijn over china, amerika, afrika, etc
Eh, in China, Amerika, Afrika etc. heb je ook piloten en mensen die een vliegveld draaiende kunnen houden, die dan weer hier terecht zouden komen.quote:Op zaterdag 21 februari 2015 15:59 schreef WarmZaad het volgende:
[..]
ja, beetje jammer dat de piloten en iedereen die zo'n vliegveld onderhouden ook verspreid zijn over china, amerika, afrika, etc
ja en die gaan jou gelijk naar huis vliegen gelijk nadat ze geteleporteerd zijn?quote:Op zaterdag 21 februari 2015 18:42 schreef Igen het volgende:
[..]
Eh, in China, Amerika, Afrika etc. heb je ook piloten en mensen die een vliegveld draaiende kunnen houden, die dan weer hier terecht zouden komen.
hehehe heb ik nog niet eens zo aan gedacht. Om maar te zwijgen over de ravage op de snelwegenquote:Op zaterdag 21 februari 2015 18:37 schreef thewhiteguy het volgende:
[..]
En de vliegtuigen die op dat moment in de lucht vlogen keihard neerstorten. En schepen vergaan inclusief alle gevolgen van dien. De hele wereld in 1 klapt vervuild, goed werk man.
Ja inderdaad. Enige waar je geen last van hebt zijn treinen want die hebben een dodemansknop dus als de machinist verdwijnt gaat de trein automatisch op de rem.quote:Op zondag 22 februari 2015 21:17 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
hehehe heb ik nog niet eens zo aan gedacht. Om maar te zwijgen over de ravage op de snelwegen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |