Neee dat meen je niet! Heb nog niet gekeken deze week. Kijk zo wel in de trein de aflevering van dinsdag alvast.quote:
Nee toch weer niet!quote:Op donderdag 12 maart 2015 09:29 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Neee dat meen je niet! Heb nog niet gekeken deze week. Kijk zo wel in de trein de aflevering van dinsdag alvast.
Dat vind ik ook een vervelend karakter.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 16:28 schreef Pugg het volgende:
Ik ben gisteren voor het eerst sinds tijden op de helft afgehaakt, ik word zo moe van die Shabnam.
Trouwen a.s week weer niet op maandag(voetbal)
Din/Woe/ Don/ Vrij dus
Ik kan me niet herinneren dat ze vroeger zo "vroom " was....quote:Op vrijdag 13 maart 2015 16:44 schreef Lavenderr het volgende:
[..]
Dat vind ik ook een vervelend karakter.
Vind het een naar karakter.quote:Op vrijdag 13 maart 2015 17:19 schreef Pugg het volgende:
[..]
Ik kan me niet herinneren dat ze vroeger zo "vroom " was....
Ik dacht een vlotte meid maar nu ......dat gedoe met die Kush.
quote:
Ik quote mezelf ook maar evenquote:Trouwen a.s week weer niet op maandag(voetbal)
Din/Woe/ Don/ Vrij dus
Ja klein mooi rolletje!quote:Op vrijdag 20 maart 2015 20:28 schreef mommychaos het volgende:
Die medepatient van Stan, Cyril, wordt gespeeld door de acteur die ook Manuel in Fawlty Towers was.
Zou dat geen truc zijn van Mo?quote:Op zondag 22 maart 2015 15:46 schreef Poezewoes het volgende:
Ja en er worden mensen rijk van een loterij, Kat zit er ook bij.
Phil Mitchel wint ook, en Dot!quote:
Vond dat een belachelijk stukje. Maar ik vind die hele verhaallijn rondom die 2 belachelijk. Ze heeft notabene een kind van Dean, en dan zo uit de hoogte doenquote:Op donderdag 26 maart 2015 17:41 schreef mommychaos het volgende:
Zeg..Kush die 300 vrouwen heeft gedaan in een jaar? En Shabnam die dat aanhoort zonder met de ogen te knipperen? Nou ben ik redelijk vrijdenkend en behoorlijk van god los maar daar zou ik toch wat van schrikken.
Ik heb heb van de week niet alle afleveringen gezien maar jeetje, wat is het ingekakt sinds de live uitzending zeg. Het lijkt wel alsof ze gewoon geen goede verhaallijn meer kunnen bedenken. Ik vind er werkelijk niets aan de laatste tijd. Veel te rommelig en onsamenhangend.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 22:07 schreef mommychaos het volgende:
Nah...het lijkt wel of ze de verkeerde aflevering hebben uitgezonden! Ik lees op FB dat meer mensen dat dachten, jullie ook?
IK niet , heb het zelfs nog nagekeken maar voor mok is het logisch.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 22:07 schreef mommychaos het volgende:
Nah...het lijkt wel of ze de verkeerde aflevering hebben uitgezonden! Ik lees op FB dat meer mensen dat dachten, jullie ook?
Ja inderdaad, mensen vroegen het zich af.quote:Op vrijdag 27 maart 2015 22:07 schreef mommychaos het volgende:
Nah...het lijkt wel of ze de verkeerde aflevering hebben uitgezonden! Ik lees op FB dat meer mensen dat dachten, jullie ook?
Maar je zag toch dat hij Donna overhaalde om hem voor één nacht onderdak te geven terwijl hij zielig in de chip shop zat?quote:Op zondag 29 maart 2015 09:22 schreef Poezewoes het volgende:
[..]
Ja inderdaad, mensen vroegen het zich af.
Was ook een vreemde aflevering, sloeg nergens op.
Donderdag zag je Alfi Martin volgen, en Vrijdag woont hij ineens bij dat vrouwtje in de rolstoel in, net of er een stuk is uitgehaald.
Carlyquote:Op vrijdag 10 april 2015 08:18 schreef Poezewoes het volgende:
Kan iemand mij helpen of ik gelijk heb?
Toen Shirley pas in Eastenders zat, dacht ik dat ze toen een dochter had, die niks met haar te maken wilden hebben en die had pas een baby gekregen.
Nu heeft ze alleen twee zoons, dus nu vraag ik mij af, of dat ook zo was, ik twijfel nu!
Zsa Zsa is de dochter van Tina .quote:Op vrijdag 10 april 2015 09:03 schreef mascara-klodder het volgende:
Ik dacht dat Zsa Zsa (?) haar dochter was, ik begon toen net met kijken. Maar zij is dus de dochter van Tina?
Die zijn toch stop gezet? Die worden volgens mij niet meer uitgezonden.quote:Op vrijdag 1 mei 2015 21:55 schreef DavidTwente het volgende:
Wie weet wanneer de omnibus dit weekend wordt uitgezonden? Kan het niet vinden in de gids 😐
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |