Bij ons hebben ze dan de "truc" dat ze meisjes uit de derde/vierde/vijfde klas laten oppassen in de docentenkamer, en je 'dus' niet meer mag piepen dat je geen opvang hebt...quote:Op vrijdag 20 februari 2015 10:02 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dot, wat een nacht!.
Oh jongens, het gedoe is al begonnen. Zie net een mail met daarin het schema voor de rapportvergaderingen in mijn derde werkweek straks weer. Eentje op mijn ene vrije dag, en de andere op mijn andere vrije dag..
Ja, dat is bij ons ook zo. Ik vind dat ook wel prima trouwens. Moet je van tevoren dus aangeven dat je daar gebruik van wilt maken. Had ik keurig gedaan, was de conciërge het vergeten te regelen. Dus toen zat ik met I in draagdoek bij twee vergaderingen, en ze wilde niet slapen, dus heb ik met haar rondjes door het lokaal gelopen terwijl ik mijn mening gaf over wat leerlingen. Mijn collega's vonden het wel grappig.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 10:50 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Bij ons hebben ze dan de "truc" dat ze meisjes uit de derde/vierde/vijfde klas laten oppassen in de docentenkamer, en je 'dus' niet meer mag piepen dat je geen opvang hebt...
Ik heb nu na ruim een half jaar lesgeven wel ontdekt dat ik mijn zaakjes echt anders moet regelen dan voorheen en dat ik veel en veel effectiever met mijn tijd om moet/wil gaan. Grenzen stellen, soms niet alles perfect kunnen voorbereiden, etc. Het is heel leerzaam.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 10:51 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik heb ze de eerste acht weken van het schooljaar nog lesgegeven, maar ik verwacht die vrije dagen hard nodig te hebben om mijn werk überhaupt gedaan te krijgen. Dan helpen dit soort dingen, nog afgezien van het organisatorische, niet echt mee.
Ja ik vind het ook niet erg hoor, maar ergens is het natuurlijk raar dat je in het onderwijs volgens de CAO een bepaald aantal dagdelen beschikbaar moet zijn voor werk bij een bepaalde aanstelling, maar dat je daarbovenop toch verwacht wordt op dagdelen dat je niet beschikbaar bent...quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:00 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ja, dat is bij ons ook zo. Ik vind dat ook wel prima trouwens. Moet je van tevoren dus aangeven dat je daar gebruik van wilt maken. Had ik keurig gedaan, was de conciërge het vergeten te regelen. Dus toen zat ik met I in draagdoek bij twee vergaderingen, en ze wilde niet slapen, dus heb ik met haar rondjes door het lokaal gelopen terwijl ik mijn mening gaf over wat leerlingen. Mijn collega's vonden het wel grappig.
Aangezien ik vier dagen werk, valt het wel mee met hoe vaak ik op die ene dag moet komen. Sowieso scheelt het dat ik dichtbij school woon. Was alleen aan het begin van het jaar een paar keer, voor van die opstartvergaderingen.
Ik weet niet hoe het bij jullie verder zit op school, maar een voordeel van lesgeven vind ik wel dat ik redelijk op tijd klaar ben en I dus ook lekker op tijd kan ophalen van kdv.
wij moesten wel, want we wisten al dat we wilden verhuizen. in de zomer gaat dat ws gebeuren, dus we overwegen wel om na de zomer opvang in de wijk bij huis te zoeken. aan de andere kant hebben we zo'n goed gevoel bij dit kdv en zou ik m liever pas als hij overgaat naar de peutergroep laten wisselen.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:06 schreef Kursor het volgende:
Scheikundelerares nam haar baby soms mee naar school en die werd dan indien nodig vermaakt door de amenuensis. Toen het kind wat groter werd en schoolvakanties niet synchroon liepen heeft ze zelfs een keer in de klas gespeeld....'ga maar kleuren op het rechterbord,. En dan boos worden dat de klas niet op let.
Maar serieus, lastig voor jullie.
En wat Kwak zegt: best een nadeel aan opvang bij werk in de buurt, zeker als dat niet om de hoek van huis is.
Dat is bij ons KDV ook.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:10 schreef Kursor het volgende:
Oriënteren en wachtlijst navragen in je nieuwe buurt kan altijd. (ons KDV heeft voor ma/di/do nog steeds een wachtlijst van een jaar)
Ja ik denk ook dat ik heel graag hem eerder op wil halen en sneller naar huis wil. Maar ik weet ook hoe ik me voel als ik avonden thuis zit na te kijken en dat gevoel kan ik nog steeds erg goed oproepen en dan denk ik dat de afkeer daarvan toch wint...quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:10 schreef BlueEyes het volgende:
Och Kwak ik dacht ook ik ga gewoon 9uurs diensten draaien als F op de opvang zit.
Maar zodra het maar kan race ik naar het KDV en die extra uren kunnen me gestolen worden
Ik vind het op zich niet raar, want ja, vergaderingen/overlegemomenten e.d. zijn nu eenmaal belangrijk in een organisatie. Er werken gewoon veel mensen parttime in het onderwijs en er zullen toch overlegmomenten ingepland moeten worden. Als het maar wel ver van tevoren duidelijk is...quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:06 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ja ik vind het ook niet erg hoor, maar ergens is het natuurlijk raar dat je in het onderwijs volgens de CAO een bepaald aantal dagdelen beschikbaar moet zijn voor werk bij een bepaalde aanstelling, maar dat je daarbovenop toch verwacht wordt op dagdelen dat je niet beschikbaar bent...
Verstandig, om zoveel mogelijk werk te doen op die dagdelen. Ik heb er gewoon persoonlijk ook een issue mee als I van die hele lange dagen heeft op het kdv... (Wat Blue dus ook beschrijft..)quote:Mijn rooster is best gunstig:
ma 11.00-14.50
do 8.50-15.40
vr 8.00-14.50
Heb opvang van 7.30-17.30 (want ik wil zoveel mogelijk op school werken), en ben van plan eigenlijk niet voor 17.00 op te gaan halen als hij eenmaal gewend is, en ook op tijd weg te brengen zodat ik voor school nog tijd heb om wat te werken. Maar soms kan dat idd. gewoon niet. op vrijdag werkt J thuis, dus dan heb ik sowieso meer ruimte.
Maar dat is toch wel vreemd... Dat - omdat je een kind hebt - het eigenlijk onmogelijk is om coördinator te zijn? Mijn feministische hart moet daar wel een beetje van huilen..quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:08 schreef exode het volgende:
Mijn vrouw was ook nog bovenbouwcoordinator, die extra functie heeft ze laten vallen. Dat kon echt niet meer. En ze stond altijd voor groep 8, nu groep 7. Vanwege de piekdrukte rond kamp en musical die ze zonder kind en fulltime al behoorlijk heftig vond. Ze werkt nu 3 dagen overigens.
quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:14 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Ik vind het op zich niet raar, want ja, vergaderingen/overlegemomenten e.d. zijn nu eenmaal belangrijk in een organisatie. Er werken gewoon veel mensen parttime in het onderwijs en er zullen toch overlegmomenten ingepland moeten worden. Als het maar wel ver van tevoren duidelijk is...
[..]
Verstandig, om zoveel mogelijk werk te doen op die dagdelen. Ik heb er gewoon persoonlijk ook een issue mee als I van die hele lange dagen heeft op het kdv... (Wat Blue dus ook beschrijft..)
Wat ik voor mezelf soms doe: als het even wat rustiger is op school, dan maak ik daar wel gebruik van door mezelf na een laatste uur vrij te geven.Ook om te compenseren dat je op andere momenten in het schooljaar extra uren maakt. Dat je die vrijheid wel hebt in het onderwijs, maakt ook dat ik het prettig vind om in die sector te werken.
misschien niet echt honger?quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:42 schreef DevilsAndDust het volgende:
Hij wil best een beetje op de speen sabbelen maar draait ook alle kanten op met zijn hoofd, en alle melk die er dan nog uitkomt laat hij gewoon zijn mondje weer uitlopen. Hij slikt het niet door..
Hij heeft wel honger, ik heb hem net maar aangelegd (hij moest zo huilenquote:
Trouwens.. ik zou misschien beginnen met kolven als je weet dat het flesje goed gaatquote:Op vrijdag 20 februari 2015 12:10 schreef DevilsAndDust het volgende:
Dat is eigenlijk wel een goed idee, Blue. Oma vindt dat vast wel leuk.
Sq, bedankt voor de bemoedigende woorden. Ik hoop dat het hier ook minstens zo zal gaan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wordt ze toch nog lekker gemiddeld
disclaimer
Dit.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 12:43 schreef AwayTL het volgende:
Als ze nog huilt doe je t niet hard genoeg Skittles.
dat klinkt fijn!quote:Op vrijdag 20 februari 2015 13:11 schreef Phaidra het volgende:
Och DaD. Ik zou inderdaad eerst afwachten of hij bij anderen wel wil drinken.
Veel onderwijzers hier zeg! Lastig al die vergaderingen op vrije dagen en dat nakijkwerk... Van een vriendin weet ik dat ze ervoor koos om alles op school te doen en dan haar dochter pas later op te halen. Anders kwam ze toch in de knoop met alles.
Ik heb 1x per 2 maanden een vergadering op mijn vrije dag. Omdat iedereen regelmatig thuis werkt, is er een maandelijkse meet&greet om van elkaar op de hoogte te blijven waar we mee bezig zijn. Ene keer op dinsdag, andere keer op donderdag. Ik probeer wel om die dag om te ruilen met een andere werkdag, maar als dat niet lukt is het jammer. Andere vergadering zijn eigenlijk altijd op maandag en donderdag, op die dagen zijn de meeste collega's wel op kantoor (en ik dus ook).
Ik zag dat er alweer baby's bijna jarig zijn!Die waren toch pas net geboren?!
Wij zijn helemaal uitgerust na een goede nacht. Voedingen om 1, 4 en 7.30 en daartussen heerlijk kunnen slapen. Peuter was ook maar 2x heel kort wakker rond dezelfde tijd, dus maximaal kunnen slapen
eigen broeken!quote:Op vrijdag 20 februari 2015 14:48 schreef BlueEyes het volgende:
NTS fijn dat hij het zo goed doet! Misschien toch ook wel dankzij de bv? Toch daarvan de afweerstoffen die wat helpen?
Goed bezig in elk geval!ik pas weer in 5 van mijn pre-zwangerschap broeken
![]()
Enige sneue is wel dat het skinnyjeans laag op de heup zijn en ze dus een enorme muffintop veroorzaken![]()
En de best zittende is degene met de meeste stretch.
Maar he, het begin is er... Na ruim 7 maanden![]()
Nu wel eerdaags shoppen voor extra broeken die hoog zitten. Staat wel leuk bij de andere 14 broeken die al in de kast liggen
wetsuit?quote:Op vrijdag 20 februari 2015 14:59 schreef BlueEyes het volgende:
En ik constateerde net dat buikspieroefeningen iets consequenter doen misschien ook een goeie optie is![]()
(Zien jullie hier de omgikgaopvakantieenmoetinzomerklerenpassenstress ontstaan?)
als ik een jurkje mooi vind dan draag ik het. kan J mooi de hik krijgenquote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:01 schreef Zoë23 het volgende:
Wat goed blueeyes!
Ik irriteer me aan de blob die over mn broekrand floept als ik zit.
Of de rand van mn legging die in mn zachte buik drukt![]()
Man zei laatst dat een broek me mooier staat dus heb ik mn nieuwe king louie jurkje terug de kast in gegooid. Maargoed hij is iig wel eerlijk
Misschien is oefenen met fles drinken ook wel een beetje 'overrated'?quote:Op vrijdag 20 februari 2015 11:49 schreef DevilsAndDust het volgende:
[..]
Hij heeft wel honger, ik heb hem net maar aangelegd (hij moest zo huilen) en aan de borst dronk hij heel goed.
Het gaat gewoon al tijden zo, we oefenen wel maar het schiet niet op. Baard is door de week te laat thuis om nog te oefenen, dus of het bij hem beter gaat weet ik niet.
Ik was er zelf onzeker over vandaar dat man en ik het erover hadden. Waardeer het wel dat hij eerlijk isquote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:06 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
als ik een jurkje mooi vind dan draag ik het. kan J mooi de hik krijgen
maar wat ik op foto's zag ben jij alweer/nog hartstikke slank...
maar goed, ik ben altijd al dik geweest dus ik vind al heel snel dat mensen niet moeten miepen over hun gewichtsnap best dat je moet wennen aan dat t niet meer t zelfde is.
Wat is het verschil tussen gewone sushi en kindersushi? I eet altijd van onze sushi mee. (Ze is er echt wild van!).quote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:24 schreef exode het volgende:
Ik heb me net verlekkerd aan het afhaalmenu van onze favoriete sushitent. Morgen als de visite weg is, haal ik sushi en vieren we nog even met champi dat we een jaar mama zijn.Ze hebben ook kindersushi zie ik....Hij is gek op rijst en vis dus hij eet vast wel een hapje mee.
misschien zit er kibbeling en knakworst in?quote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:26 schreef Franny_G het volgende:
[..]
Wat is het verschil tussen gewone sushi en kindersushi? I eet altijd van onze sushi mee. (Ze is er echt wild van!).
Leuk vooruitzicht!!
Fazz, veel plezier!! En NTS, nog sterkte ermee..
net als bij de mac, krijg je er een klein japans plastic speeltje bij, whihiquote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:30 schreef exode het volgende:
Ik ga het even bestuderen....
Nee even groot zo te zien. Strange...kiddie box noemen ze het.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
quote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:35 schreef Franny_G het volgende:
Ik begin steeds nieuwsgieriger te worden, exode!.
Meteen een goed excuus om er nog een fotootje in te gooien voor ik me weer netjes terugtrek in het dreumestopic..
I aan de volwassensushi.ze heeft het gezonde item er wel efficiënt uit gefilterdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
disclaimer
Ja, na afloop pakt ze het ook nog op en gooit het op de grond. Ze zegt er nog niet ieeeew bij.quote:Op vrijdag 20 februari 2015 15:37 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
ze heeft het gezonde item er wel efficiënt uit gefilterd
Ik wil even benadrukken dat dit dus niet waar is..!!quote:Op vrijdag 20 februari 2015 14:52 schreef Crumpette het volgende:
[..]
eigen broeken!![]()
omg muffintop, herkenbaar. Hoewel hoge broeken dat zelfs ook hebben bij mij nu
.. en ik pas ook nog niet in mijn pre-zwanger broeken. Die flabberbuik blijft geloof ik gewoon
Nee gaat ie nog automagisch weg?quote:Op vrijdag 20 februari 2015 16:22 schreef AwayTL het volgende:
[..]
Ik wil even benadrukken dat dit dus niet waar is..!!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |