quote:
Op zondag 15 februari 2015 14:25 schreef 12 het volgende:Heb ik mijn enige kans bij haar verpest? Zou ik nog een kans maken als ik mezelf meer open durf te stellen? Dat is namelijk een groot probleem bij mij.
Je hebt nooit enkel een 'enige kans' iemand te overtuigen,
Dat idee kan ervoor zorgen er enkel maar dat je je enkel concentreert op één moment iemand te '
overvallen' met een overdreven gebaar...
Iemand te leren kennen duurt gewoon wat langer en betekent gewoon op een leuke en gezellige manier contact met die ander hebben en proberen een 'vonk' te laten ontstaan.
Volgens mij moet je gewoon een tijdje contact met haar zoeken op een leuke, in haar geinteresseerde manier.
Toon je interesse in haar, in wat ze doet en denkt, en geef complimentjes als je bepaalde dingen aan haar goed vind.
wat betreft het 'openen van jezelf', doe dat enkel als het niet erg passief en negatief is, maar vooral toont welke goede punten en intersses jij hebt, maak 'reclame' voor jezelf.
Overigens, ikzelf heb het meegemaakt in mn puber/scholiertijd dat ik een meisje erg leuk vind en initieel afgewezen werd met een
'ik vind je aardig maar niet meer'-uitvlucht,
Later werd het alsnog nog (eventjes) wat met datzelfde meisje ... nadat ik inderdaad gewoon het contact aanhield.
Daarbij was vermoedelijk doorslaggevend dat opeens een ander meisje ook interesse toonde; Om de een of andere reden is het bij meisjes zo dat ze opeens veel minder passief en afwachtend zijn, als ze concurrentie ervaren qua aandacht die een jongen hen geeft; daarom zou ik je ook aanraden zeker niet al je aandacht op één meisje te richten, kijk om je heen en ontdek dat er veel vissen in de zee zwemmen.
[ Bericht 20% gewijzigd door RM-rf op 19-02-2015 11:23:01 ]
"Whatever you feel like: Life’s not one color, nor are you my only reader" - Ausonius, Epigrammata 25