abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_149672278
Welkom in het babytopic! *O*

Een lijst met de verjaardagen van veel OUD-users en hun kindjes vind je op de Fok!wiki:
http://wiki.fok.nl/index.php/Ouder%28s%29_Kalender

De baby wiki-lijst vind je hier:
http://wiki.fok.nl/index.php/BabyTopic

Voel je vrij je gegevens in dit lijstje toe te voegen/aan te passen :s)

pi_149672291
GM, tandjesleed suckt he? Heb je dentinox enzo?
pi_149672375
Ja heb ik, maar er valt amper tegen op te smeren... 2 aan de onderkant en ik voel een bobbel boven...
S. 2014
J. 2016
pi_149672447
Tom had er ook 4 tegelijk idd, die heb ik zo nu en dan een pcm gegeven als hij echt veel last had.
  zaterdag 14 februari 2015 @ 20:09:04 #5
52229 Chanty
Ik heersch >:)
pi_149672804
Hillie dank je wel! ^O^ Dat eerste wat je noemt twijfelde ik over of dat nou wel of niet handig is. Maar als dat bij jullie gewerkt heeft dan beginnen wij ook gewoon even in de slaapstand want bij wakker is het helemaal een gevecht.

Coco :D _O- Wat heb jij een mooie dochter O+

GM schattig met die duim en wat ligt ze lekker tegen je aan O+ Sterkte met de tandjes.

Ik doe nu elke dag mijn uiterste best om in goed licht een blik op Lucas' bovenkaak te werpen om te zien hoever de tandjes gevorderd zijn :') Ben heeeeel benieuwd naar morgen want ik verwacht dan eigenlijk dat hij door is. Hij wil trouwens ook niet zo graag eten, denk dat het pijn doet ergens op te bijten.
Chanty's wegen zijn ondoorgrondelijk :p
pi_149672830
Ze ligt nu idd ook met pcm op bed, ze wilde niet eten, niet drinken, alleen maar op onze vingers bijten (Auw :X ) en huilen... ;(
S. 2014
J. 2016
pi_149673506
Gm, wat een lieve foto O+ L ligt dus nooit lekker met me op de bank ;(

Ze heeft nu trouwens ineens rode en kapotte billetjes, nooit eerder gehad. Van zinkzalf leek het niet echt beter te worden, dus ik heb er creme van Neutral opgesmeerd en wat talkpoeder in de plooitjes (van talkpoeder ben ik ook niet zo'n fan, maar het is nu misschien wel fijn voor die broeierige plekjes), hopelijk helpt dat.

Tandjesleed.... ben benieuw wanneer er hier eentje doorkomt. Rode wangetjes hebben we al mááánden en iedere keer denk ik: morgen hebben we een tand. Maar nee hoor :P
pi_149673735
Dyre, maizena helpt heel goed bij broeierige luieruitslag!
pi_149673811
quote:
0s.gif Op zaterdag 14 februari 2015 20:25 schreef Dyre het volgende:
Gm, wat een lieve foto O+ L ligt dus nooit lekker met me op de bank ;(

Ze heeft nu trouwens ineens rode en kapotte billetjes, nooit eerder gehad. Van zinkzalf leek het niet echt beter te worden, dus ik heb er creme van Neutral opgesmeerd en wat talkpoeder in de plooitjes (van talkpoeder ben ik ook niet zo'n fan, maar het is nu misschien wel fijn voor die broeierige plekjes), hopelijk helpt dat.

Tandjesleed.... ben benieuw wanneer er hier eentje doorkomt. Rode wangetjes hebben we al mááánden en iedere keer denk ik: morgen hebben we een tand. Maar nee hoor :P
Ik hoop dat bij L, en de andere baby's de tandjes er gewoon in 1x doorzijn.
S. 2014
J. 2016
pi_149673933
quote:
1s.gif Op zaterdag 14 februari 2015 20:34 schreef gewoonmezelf87 het volgende:

[..]

Ik hoop dat bij L, en de andere baby's de tandjes er gewoon in 1x doorzijn.
Maizena!

Oh spuit elf zie ik...
Kwak
pi_149674032
Dyre, hier precies zo. Gister prachtige billetjes nu echt kapot. Hij is enorm warm, nu 38,9 :o beetje rode wangetjes en kwijlen ook tijden. Kan niets voelen of zien aan tandjes... Bed onder gepoept, pff.
pi_149674091
Ah, tandjesleed. Zielig!
Leuke foto GM O+

Wij hebben hier 1x erge luieruitslag gehad, sudocreme hielp niet. Dus heb ik billencreme van Weleda gebruikt en dat hielp best snel.

S is weer normaal O+ Veel lachen en lekker babbelen en "zingen"
Vanmiddag op een verjaardag weer alle harten gestolen, ze was zo lief aan het spelen met de oudere kindjes en de hond aan het aaien (lees haren trekken :') )
Ze wil alleen steeds lopen, dat vindt mijn rug wat minder leuk oO<
Maar ze is zo lief en leuk en schattig, ik kan soms gewoon nog steeds niet geloven dat zij mijn kind is O+ O+
pi_149674177
Wat klinkt dat heerlijk BF O+

Hier een humeurig manneke vandaag, echt jantje lacht jantje huilt. Kan midden in een huilpiepschreeuwbui ineens in een brede lach overgaan O+ wel vermoeiend, maar goed, grote delen van de dag is hij ook gewoon wel gezellig dus we doen t er maar mee ;)
Kwak
pi_149674182
-O- tandjesleed.. Zo sneu

Bf wat fijn!

O+ ben dol op mn meiden. Het is hard werken maar ze zijn zo leuk. Vanavond lagen ze samen in de box. Ze waren naar elkaar aan het brabbelen en lachen O+
pi_149675267
Mooi is dat he, hoe je zo ineens totaal overweldigd kan worden door de liefde voor je kind(eren)
Ik kan soms ook gewoon niet geloven dat saar echt echt echt mijn kind is... en niet straks wordt opgehaald door n ouder...mijn dochter O+
S. 2014
J. 2016
pi_149675622
Ik heb niet dat ik niet kan geloven dat ik een mooi kindje heb, maar ik vind het wel nog steeds af en toe raar dat ik een mama ben :) Het is ook iets van de laatste 2 jaar dat ik graag een kindje wilde, voor mijn 30e was dat echt nog ver van mijn bed.
pi_149675660
En fijn BF, dat het weer beter gaat!
pi_149675819
GM balen van het tandjesleed. -O- Hopelijk is de tand snel door, want dan is het instant over.

Coco gek wijf! :+ Maar wel een gek wijf met mooie dochter. O+

Burd, de kinderhel, ik ga er morgen ook heen. :D Ik ben wel benieuwd wat T en S ervan gaan vinden.

Butter fijn dat je meisje weer beter is. :Y

Wij gingen vandaag naar de carnavalsoptocht in het dorp naast ons. S was als pompoen verkleed. T was niet verkleed, want ik had maar één pakje. :+ Door de optocht hebben ze beiden hun middagslaapje overgeslagen. Ik geloof dat ze er verder geen last van hebben, want ze liggen nu al 3,5 uur zonder dat ik ze gehoord heb te slapen. Fotospam onder spoiler. :@

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_149675874
En nu ik toch bezig ben met posten:




Vrolijke Noor :D
pi_149676262
NIKKI je duo O+ O+

En blije noor :D heerlijk
S. 2014
J. 2016
  zaterdag 14 februari 2015 @ 21:56:00 #21
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_149676828
Ik vind T ook heel leuk, maar ik moet altijd hardop gnorfen om die face van S. Wat een muiter is dat Nikki

Mooie Noor Sun!!

Ik heb gewoon een rustige avond! Heb vriend een avond vrij met de jongens gegeven en ik ben in t huis van mn moeder aan t logeren. Heb nu 2 slapende kinderen :o .
Dan maar de foto's van t fotoboek voor v uitzoeken..
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
pi_149685900
Noor O+

Away dat klinkt als een lekker rustig avondje en hopelijk dito nacht.

S is ook echt een ondeugend jongetje Away, hij is echt de leukste thuis. Het straalt ook gewoon al van zijn gezicht af. :+

Mijn baby's hebben na de drukke dag gisteren en het overgeslagen middagslaapje gewoon de hele nacht doorgeslapen. Ze waren om 7 uur en half 8 wakker. :)

Na hun ochtendslaapje gaan we met mijn collega's en aanhang naar de bubble jungle aka kinderhel. :D L staat al een uur te stuiteren, ik hoop dat T en S het ook leuk vinden straks.
  zondag 15 februari 2015 @ 08:53:39 #23
149959 SQ
snelle trees
pi_149685990
Blije Noor O+

En T & S zijn nog niet helemaal overtuigd van carnaval :')

Hilmo, beterschap met de kleine grote man! :*

GM, sterkte met het tandenleed!


Gisteren zag ik alleen een gek randje, vanmorgen voelde ik m ook. Mijn kind heeft echt een tand. Ik ben hier nog niet zo erg aan toe :')
disclaimer
pi_149686004
Jullie foto's O+ wat worden ze allemaal toch groot!

Mijn baby is ook verdwenen, die tijgert er flink op los en ook los zitten is de bom. Zo leuk!

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Verder beetje nerveus. Vriendinnetje ligt in het ziekenhuis met weeën, terwijl ze pas 31 weken is. Ze krijgt remmers. Maar vind het zo spannend, ik hoop dat haar mini voorlopig nog binnenboord blijft. Maar wou dat ik iets kon doen ofzo. Ze woont een paar uur rijden van mij vandaan.
Tralalalaaa
pi_149686076
O+ leuke kindjes!!

Oei spannend tap. Hoop dat alles goed komt :*

Sq
Wow dat is erg snel!

:( wederom de hele nacht wakker door peuter. Babys sliepen door. Is dat een afspraak onder kinderen ofzo? -O-
Dat doorslapen van babys is zeker een tijdelijk ding? Ik ken t niet. S.ara sliep pas na 1,5jr 'door'.
Zul je zien dat als peuter weer goed gaat slapen, de babys vaker wakker worden.
(ben een beetje moe/gefrustreerd. Van 1-6 wakker geweest)
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')