quote:
Op donderdag 12 februari 2015 23:49 schreef Ali_boo het volgende:[..]
Moest de verschillende groepen een naam geven , ben niet blij met de keuze maar kon op het moment niet met iets beters komen . Het laatste wat ik wil is dat mensen in hokjes gaan denken
Iedereen die hier met regelmaat post zal op zoek zijn naar ''de waarheid''ondanks dat de meeste dezelfde intentie hebben komen ze vaak toch op heel andere eindpunten uit .
Dit dus, vooral in 9/11 waar echt 2 kampen lijken te ontstaan, niet is minder waar, Er word vaak verweten van als je dit niet geloofd geloof je het officiele verhaal..
Dat vind ik dus een belachelijke aanname!
Voorbeeld No planes theorie!
Ik zag afgelopen week veel opmerkingen voorbij komen dat dit de enige theorie is die stand houd, nadat veel oudere documantaires en bedenkingen naar de prullenbak zijn verwezen.
Als je niet de no planes theorie geloofd geloof je dus het officiele verhaal..
BULL SHIT!!!
In andere documantaires komen er gewoon geregeld vragen naar voren waar veel users ook hun bedenkingen bij hebben.
Het jammere is dat er amper andere aspecten te sprake komen, wat juist niet met de no planes theorie te maken heeft.
De No planes theorie schuift namelijk alles gelijk van tafel aangezien de hele gebeurtenis volgens deze puur op TV heeft plaats gevonden de media heeft ons een mooie film laten zien. ( aldus de gelovers hiervan! )
Prima hoor, maar niet iedereen gelooft dit, puur vanwege het feit dat veel mensen deze theorie behoorlijk op losse schroeven vinden staan.
Kijken naar wat andere users hier over te zeggen hebben, gebeurt niet eens!
Met bewijs op de proppen komen gebeurt eigenlijk maar van 1 kant!
En vandaar dat er behoorlijk veel strijd over is, users kijken niet wat hun op een presenteerblaadje voorgeschoteld word, duidelijke informatie voorbeelden video's plaatjes en achtergrond info!
Als antwoord word er gewoon keihard nee geschud ook al word er vaak niet eens gekeken naar de info!
.
De reden hiervoor is simpel, want dat is het verotte aan deze theorie alles kan op 1 stapel gegooid worden.
Video van de gebeurtenis -> CGI green screen niks er van is waar!
Interviews -> stage actors , crisis actors , niet bestaande mensen.
Foto's -> in feite hetzelfde als video materiaal maar dan foto bewerking etc.
Eigenlijk alles wat via de media uit kwam kan gewoon ontkend worden, of nep worden verklaard.
Wat willen de tegen hangers hiervan eigenlijk aantonen.
Dat er ook genoeg andere verklaringen zijn dan alleen dat!
Dat men wel open staat om andere opties te bekijken, andere verklaringen.te zoeken.
kijken naar vergelijkbare situaties,zelf proberen dingen te berekenen, mogelijkheden uitsluiten, verklaringen zoeken, informatie over de gebeouwen en schema's er bij pakken.
plattegronden er bij paken, en vooral open staan voor andermans mening en desnoods kritiek leveren als iemand het fout heeft, en incasseren als je een fout maakt.
Er worden geregeld andere vragen gesteld, helaas worden die volledig genegeerd.
wat jammer is aangezien het best wel boeiende vragen zijn!
- Hoe bewerk je een live feed!
- Hoe zorg je er voor dat zo'n grote gebeurtenis in stage word gezet in een van de grootste en drukst bevolkte stad ter wereld.
- als het niet op deze locatie opgenomen werd maar op een andere wat gebeurde dan precies in de stad zelf?
- Waarom meld niemand dat er iets anders vreemd was.
- Hoe komt het dat er zoveel beelden exact zelfde impact weergaven, ondanks dat het beeld zo schokte.
- Waarom word er alleen naar wtc 7 gekeken en niet naar wtc 3 beide zijn ingestort beide zijn niet geraakt door vliegtuigen, wtc 7 is vreemd, wtc 3 niet..
- waarom kan in veel gevallen een zacht materiaal door een hard materiaal als het de juiste snelheid heeft maar in dit geval kan het niet.
- waarom mogen er geen vergelijkingen gemaakt worden met andere gebeurtenissen met soortgelijk effect!
- Als de daders nog zouden leven, waar is dan het bewijs Video of iets bekentnis paspoortje er bij etc
- waarom kan er niks daadwerkelijk aangetoont worden dat iets mogelijk is, een live feed video bewerking uit 2001.
- Waarom zijn explosies alleen dichtbij te horen en niet op grote afstand een zwaar explosief zou niet alleen bij het gebouw te horen moeten zijn maar ook verder van het gebouw, zie een controlled demolition video!
- Mocht een bepaalde user gelijk commentaar geven op deze vragen lijst door nep onzin etc te gaan blaten dan is ie deze zin vergeten, en heb ik gelijk dat het gewoon niet goed gelezen word, maar wel liefst gelijk commentaar op word geleverd!
- Als dit in scene gezet is heeft het miljarden gekost er moeten duizenden zo niet miljoenen mensen aan meegwerkt hebben ( follow the money)
- in een stad zo groot als new york heeft vast wel iemand een camera die wat anders vast legt, niemand heeft dat of niemand geeft aan dat ie wat anders heeft kunnen vast leggen, er is hier niks over te vinden.
- kan een paspoort een val uit een vliegtuig crash tegen een gebouw via een val het NIET overleven?
- waarom is er nog geen een melding van een overheids persoon, hulpverlener inwoner dat het is scene is gezet.
- Hoeveel ervaring is er hier onder de users kwa video bewerking.
- Waarom zo'n finacieel ingewikkeld plan bedenken wat zoveel achtergrond planning en voorbereiding nodig heeft om op te zetten, terwijl men ook tussen de 10 en 20 man onder dwang van het vermoorden van famillie leden hiertoe had kunnen aanzetten.
- Details zijn tot in de puntjes bedacht zo groots het moet miljarden hebben gekost, waar is het bewijs?
- hoe zorg je er voor dat niemand in New york dat gene gefilmd heeft wat olgens de theorie WEL op die plek gebeurt is!
- Of op foto heeft, elke famillie had rond die tijd op zijn minst 1 foto camera.
- Wie zijn alle slachtoffers? hoe zit het met famillie.
- Hoe zorg je er voor dat niks hier van uit lekt hoe zorg je dat een hele stad dit niet uit laat lekken, al die betrokkenen.
- Hoe zorg je er voor dat er palen omgezaagd word naast een openbare snelweg.
- Vliegtuig spotters hebben vliegtuigen zien opstijgen, als deze niet ergen geland zijn waar zijn ze dan?
- Radar word gebruikt bij elke vluchthaven, zitten al deze radar installaties in het complot?
- Niemand die de radar beelden live bekeek beweerd wat anders.
- journalisten waren op locatie en deden life verslag.
- inwoners deden verslag aan vrienden en keniissen in het buiten land.
- De slachtoffers kwamen uit 90 verschillende landen,hoe wat waar? geen land ontkend dit.
- Is het mogelijk dat een andere instantie hiervoor verantwoordelijk is.
- Zijn er hier piloten, of mensen met vlieg uren die kunnen vertellen of de bochten die gemaakt zijn mogelijk is.
- zijn er andere mogelijkheden om dit uit te testen, vlucht simmulators.
- zijn er mensen in new york geweest voor en na de aanslagen en viel er iets op wat niet klopt wat wel op de buis is geweest.
- zijn er mensen ooit zelf in het gebouw geweest?
- en zo kan iknog wel even door gaan maar ik ga zo tukken.