Ze is gedragsgestoord, gedraagt zich wel impulsief en zo en heeft van die onlogische opmerkingen ("Waarom kinderslot in een politieauto? Er zit toch niet altijd een kind in!") tja, maar ik bedoel, in het algemeen praat je toch niet zo tegen een 15-jarige?quote:Op donderdag 12 februari 2015 17:33 schreef Take2 het volgende:
Luister naar haar, hoe zij spreekt dan weet je snel genoeg of die zinnen te kinderlijk zijn of niet.
Nee, ik vraag me alleen maar af hoe je praat tegen een gemiddelde 15-jarige die niet zwakbegaafd is. Daarbij heb ik een hekel aan de Kinderbescherming en aanverwanten, dus nééquote:Op donderdag 12 februari 2015 17:49 schreef Moppert het volgende:
Wat wil je nu? horen dat ze anders moeten praten tegen haar en dan de kinderbescherming bellen?
huh...?quote:Op donderdag 12 februari 2015 18:30 schreef PsychoMirror het volgende:
[..]
Nee, ik vraag me alleen maar af hoe je praat tegen een gemiddelde 15-jarige die niet zwakbegaafd is. Daarbij heb ik een hekel aan de Kinderbescherming en aanverwanten, dus néé
Als A en niet als B want Cquote:Op donderdag 12 februari 2015 19:43 schreef PsychoMirror het volgende:
Nee mensen, maar mijn vraag is gewoon hoe je praat tegen een gemiddelde 15-jarige? Hoor je wel zo tegen een 15-jarige te praten, of alleen als het zwakbegaafd is?
En hoe oud behandel je iemand als je op zo'n manier praat?
ikvind dat anders een verdomd logische vraag. Meer voor een kind van zeven, maar toch.quote:Op donderdag 12 februari 2015 17:35 schreef PsychoMirror het volgende:
[..]
Ze is gedragsgestoord, gedraagt zich wel impulsief en zo en heeft van die onlogische opmerkingen ("Waarom kinderslot in een politieauto? Er zit toch niet altijd een kind in!")
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |