Zo zo, mooie site Ruud. En hangt ook pas een paar dagen in de lucht. Die site is zo nieuw als het huis van vadertje Cats oud is. Zouden ze daar ook een correcte boekhouding hebben?quote:Op donderdag 12 februari 2015 00:04 schreef Ruud_Wal het volgende:
Sinds vorig jaar moet het visum vooraf worden aangevraagd. Als je met iDEAL wilt betalen, dan zijn er een aantal opties. Google maar eens, wel zitten er verschillen in de tarieven.
Zelf heb ik het laatst mijn visum bij https://www.visumdirect.nl aangevraagd. Dit werd dezelfde dag nog geleverd en de kosten waren toen ¤19,95.
Ze weten het verschil tussen USD en EUR in ieder geval niet. Bij de officiele www.evisa.gov.tr kost het namelijk 20USD.quote:Op donderdag 12 februari 2015 16:08 schreef UIO_AMS het volgende:
[..]
Zo zo, mooie site Ruud. En hangt ook pas een paar dagen in de lucht. Die site is zo nieuw als het huis van vadertje Cats oud is. Zouden ze daar ook een correcte boekhouding hebben?
Het zal aan mij liggen? Maar waar staat het niet goed dan? Want het is logisch dat men het hier in euro's aanprijst omdat ze natuurlijk wel wat willen verdienen. Er staat vermeld dat de kosten voor het visum $ 20 zijn en dat zij ¤ 20,95 berekenen. Lijkt mij niet extreem geprijsd, temeer omdat je als je zelf het visa aanvraagt tegenwoordig ook $ 0,70 transactiekosten betaalt, komt neer op ruim ¤18,50 als je het zelf doet en je dus een credit card moet hebben.quote:Op maandag 16 februari 2015 14:12 schreef Fogel het volgende:
[..]
Ze weten het verschil tussen USD en EUR in ieder geval niet. Bij de officiele www.evisa.gov.tr kost het namelijk 20USD.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |