abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_149574550
quote:
"Helft Belgische moslims is fundamentalist"

Ruim de helft van de Belgische moslims is fundamentalistisch en wantrouwt joden en homo's. Dat blijkt uit een studie van het Berlijnse Centrum voor Sociale Wetenschap (WZB) bij 9.000 moslims en christenen in België, Nederland, Duitsland, Frankrijk, Zweden en Oostenrijk.

Belgische moslims blijken samen met hun Oostenrijkse geloofsgenoten de meest xenofobe en fundamentalistische. Met deze cijfers in het achterhoofd vindt onderzoeker Ruud Koopmans het niet toevallig dat net uit ons land zo veel jihadi's naar Syrië zijn vertrokken. "Het beleid moet bij de aanpak van radicalisering verder kijken dan het kleine groepje dat geweld gebruikt", zegt hij.

"De wortels van dit probleem zitten in de moslimgemeenschap zelf. Gewelddadig gedrag wordt uitgelokt door extreme omstandigheden zoals de situatie in Syrië. Maar we zien dat een belangrijke minderheid een vijandige interpretatie van de islam aanhangt."

http://www.demorgen.be/bi(...)amentalist-a2214037/
Het komt nu wel héél dichtbij. Overigens heb je in de link ook interessante grafieken over de situatie in Nederland.
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_149574611
Is maar 0,1% van de moslims hoor!
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_149574654
Ach ga weg jij met je zogenaamde onderzoek.
A society of sheep must in time beget a government of wolves.
- Henry de Jouvenel
pi_149574701
Die Lebenslust bringt dich um.
pi_149574899
Ik wantrouw de meeste mensen. Ben ik nu ook fundamentalist?
pi_149575783
Kan ik mij heel goed voorstellen, Charleroi of bepaalde wijken in Brussel zijn doodeng om daar als blanke (ook nog met NL kenteken) rond te rijden.
Hier staat niets.
pi_149576215
Moslims :')!
-XOXO-
pi_149576482
Hoeveel van de Belgische atheïsten heeft een wantrouwen tegen moslims?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')