http://www.rtvnh.nl/nieuw(...)ug-in-zaandam-updatequote:ZAANDAM Een fietser is aan het eind van de ochtend De Zaan ingereden en overleden.
Dat laat de politie aan RTV NH weten. Hij of zij zag niet dat de J.M den Uylbrug open stond en reed dwars door de slagbomen heen, het water in. Het zou mogelijk om een vrouw gaan die tussen de brug en het wegdek terecht is gekomen.
Aanvankelijk meldde een ooggetuige dat het om een automobilist zou gaan, maar dat is dus niet het geval.
Meer informatie volgt...
Slagboom van piepschuimquote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:28 schreef Juup© het volgende:
[..]
Sowieso, hoe kun je er dwars doorheen rijden op de fiets?
http://www.rtvnh.nl/nieuw(...)ug-in-zaandam-updatequote:Volgens onze nieuwspartner Zaanradio was het slachtoffer onder of tussen de slagbomen doorgegaan terwijl de brug al open stond. Hierbij is het slachtoffer tussen het vaste deel van de brug en de klep terecht gekomen.
http://www.zaanradio.nl/w(...)-fietser-den-uylbrugquote:Dodelijk ongeval fietser Den Uylbrug
ZAANDAM> Vrijdag is rond het middaguur een vrouw dodelijk verongelukt bij een eenzijdig ongeval op de Doctor J. M. den Uylbrug in Zaandam.
Door onbekende redenen is het slachtoffer onder of tussen de slagbomen door gegaan terwijl de brug toen net open ging. Hierbij is het slachtoffer tussen het vaste deel van de brug en de klep terecht gekomen. Duikers van de brandweer hebben in het water gezocht omdat de vrouw op een fiets reed met een kinderzitje waardoor vermoeden bestond dat er een kind in het water zou liggen.
De ongevallendienst van de politie doet verder onderzoek naar de oorzaak van het ongeval.
Neh, ongelukje.quote:
Ze is schijnbaar terecht gekomen tussen de weg en de dichtklappende brug.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Hoezo ga je dood van een val in het water? Is het daar een diepe val of zo?
Ze is waarschijnlijk in het draaiwerk terecht gekomenquote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Hoezo ga je dood van een val in het water? Is het daar een diepe val of zo?
Zoals ik het nu begrijp is ze tussen het wegdek en het brugdeel dat open ging terecht gekomen. Geplet, zeg maar.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:43 schreef Ser_Ciappelletto het volgende:
Hoezo ga je dood van een val in het water? Is het daar een diepe val of zo?
Oh, op die manier. Ik dacht dat er een gat tussen weg en brug zat, waar ze doorheen is gevallen. Ze hebben dus gezocht omdat die vrouw daartussen zat en ze dachten dat er een kind op de fiets zat, dat wél in het water is gevallen of zo.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Ze is schijnbaar terecht gekomen tussen de weg en de dichtklappende brug.
Dat heeft er niet prettig uitgezien.
openklappendequote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:44 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Ze is schijnbaar terecht gekomen tussen de weg en de dichtklappende brug.
Dat heeft er niet prettig uitgezien.
Niet alleen wijven doen het, zie genoeg klootzakjes zo rond fietsen...quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Echt enorm irritant die wijven
Jawel, maar toch minder.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:51 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Niet alleen wijven doen het, zie genoeg klootzakjes zo rond fietsen...
Heb al een paar keer zowat een ongeluk gehad omdat die idioot niet op zat te letten en daardoor op de andere rijbaan was gekomen....quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:52 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
[..]
Jawel, maar toch minder.
En mannen lezen misschien wat, terwijl die wijven aan het whatsappen zijn en dus nog minder opletten
En vrouwen hebben natuurlijk de motoriek van een gehandicapte woelrat, dus als het bijna misgaat gaat het bij vrouwen al snel echt mis.
Ik had toevallig op diezelfde brug een keer een aanvaring met een gozer van een jaar of 30. We reden met een groepje wielrenners naar beneden en hij was al zigzaggend, muziek luisterend en whatsappend naar beneden aan het slingeren tussen de strepen door. En dan boos worden als ik rechts inhaal en schreeuw dat het een lul isquote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:53 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Heb al een paar keer zowat een ongeluk gehad omdat die idioot niet op zat te letten en daardoor op de andere rijbaan was gekomen....
En nog een grote bek terug geven als je er wat van zegt.
Denk toch dat het in dit geval dan een tomboy was.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:53 schreef Netsplitter het volgende:
[..]
Heb al een paar keer zowat een ongeluk gehad omdat die idioot niet op zat te letten en daardoor op de andere rijbaan was gekomen....
En nog een grote bek terug geven als je er wat van zegt.
Wielrenners, nog zo'n groep weggebruikers die denken dat ze god zijn.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:55 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ik had toevallig op diezelfde brug een keer een aanvaring met een gozer van een jaar of 30. We reden met een groepje wielrenners naar beneden en hij was al zigzaggend, muziek luisterend en whatsappend naar beneden aan het slingeren tussen de strepen door. En dan boos worden als ik rechts inhaal en schreeuw dat het een lul is
Voordat we inhaalde hadden we al gebeld en geroepen, wat hij dus niet hoorde
Levensgevaarlijk die brug.
Waar komt deze haat opeens vandaan?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:56 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Wielrenners, nog zo'n groep weggebruikers die denken dat ze god zijn.
Alleen als mensen die brug (of welke plek in het verkeer dan ook) levensgevaarlijk gebruiken.quote:
Ik fiets heel vaak op de veluwe, en altijd gezeik met wielrenners daar, breeduit fietsen, totaal geen rekening houden met andere fietsers. Bellen doen ze (meestal) niet want een bel hebben ze niet.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:57 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Waar komt deze haat opeens vandaan?
Je dient ook rekening met ons te maken. Op het fietspad dien getraind te worden. Beetje zinloos over de veluwe fietsen doe je maar als het regent.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 13:59 schreef DeTolk het volgende:
[..]
Ik fiets heel vaak op de veluwe, en altijd gezeik met wielrenners daar, breeduit fietsen, totaal geen rekening houden met andere fietsers. Bellen doen ze (meestal) niet want een bel hebben ze niet.
Oversteken zonder te kijken.
http://www.rtvnh.nl/nieuw(...)rug-en-het-wegdek-inquote:ZAANDAM De fietser die vanmiddag overleed bij de Den Uylbrug in Zaandam, hing aan de rand van de burg toen die omhoog ging. "Ze hield zichzelf vast met één hand aan de leuning, met de andere hand hield ze haar fiets vast."
De ooggetuige zag de lichten op oranje springen en vervolgens op rood. "Dat is een teken dat de brug automatisch omhooggaat. Op dat moment reed er een fietser op. Ze was op driekwart van de brug, toen hield ze zichzelf met één hand vast aan de leuning. Met de andere hand had ze haar fiets vast."
Lees ook: Fietser overleden bij ongeluk op brug in Zaandam
Omdat de brug recht omhoog opengaat, kon de vrouw het niet lang houden. "Ze is toen tussen de brug en het wegdek gevallen. Ik denk dat de brug wel 20 meter lang is, dus ze is zeker een meter of vijftien gevallen."
De getuige vertelt verder hoe hij een paar jongens naar de plek toe zag rennen. "Die jongens hebben toen meteen de brugwachter gebeld: De brug mag niet dicht, de brug mag niet dicht! Anders was ze ook nog eens gemangeld."
Dus ze stond op de brug toen die open ging? Lekker handig ook. Maar dat had de brugwachter op de camera's moeten zien.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:23 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
http://www.rtvnh.nl/nieuw(...)rug-en-het-wegdek-in
Dat is ook vreemd, want als de brug omhoog staat kun je gewoon op de spijlen staan.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:29 schreef spijkerbroek het volgende:
Kennelijk hield ze zich bij één van de rode punten aan de leuning vast. Waarschijnlijk de rechter. En niet lang daarna kon ze zich niet meer vasthouden en viel ze.
[ afbeelding ]
In paniek en met één hand je fiets vasthoudend (seriously, die laat je toch lekker gaan óf die hang je met het stuur ook in de spijlen?) kan ik me voorstellen dat je daar niet aan denkt.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:32 schreef Bart het volgende:
Dat is ook vreemd, want als de brug omhoog staat kun je gewoon op de spijlen staan.
https://maps.google.nl/ma(...)Q&cbp=12,314.83,,0,0
En het was een vrouw.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:34 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
In paniek en met één hand je fiets vasthoudend (seriously, die laat je toch lekker gaan óf die hang je met het stuur ook in de spijlen?) kan ik me voorstellen dat je daar niet aan denkt.
Kennelijk was de brug ook niet 90 graden open toen ze los liet.
Bizar ongeluk.
Ze had een kinderzitje op de fiets. Zal dus wel meevallen. Tenzij oma.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:38 schreef Bart het volgende:
Ben benieuwd naar de leeftijd van de vrouw. Zou me niets verbazen als deze hoog is.
Dat is ook weer waar.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:40 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ze had een kinderzitje op de fiets. Zal dus wel meevallen. Tenzij oma.
"Die fiets kostte ¤1000!". We blijven wel Nederlanders en we blijven gierig.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Zou er dan toch kind in de fiets hebben gezeten? Lijkt me de enige reden waarom je je fiets probeert vast te houden terwijl je het bijna niet meer vol houdt...
Enige legitieme reden.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:42 schreef KnutdeIJsbeer het volgende:
Zou er dan toch kind in de fiets hebben gezeten? Lijkt me de enige reden waarom je je fiets probeert vast te houden terwijl je het bijna niet meer vol houdt...
Ik heb meer het vermoeden dat:quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:44 schreef kanovinnie het volgende:
Sowieso oerstom dat je door de slagbomen rijd als de brug open gaat
Jawel.quote:
Is dat hele ding handmatig dan? Als in, gaan de slagbomen niet geprogrammeerd dicht, wacht x seconden, en dan pas gaat de brug open? Doet die brugwachter dat allemaal zelf?quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:47 schreef spijkerbroek het volgende:
[..]
Ik heb meer het vermoeden dat:
- vrouw fietst net langs open slagbomen
- brugwachter kijkt vlug of er iets is, mist vrouw
- gooit slagbomen omlaag
- wacht te kort
- gooit brug open
Maar dat is speculatie.
Dit zou ik denken. Kan me neit voorstellen dat een brugwachter dat allemaal zelf doet.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:49 schreef Inaithnir het volgende:
[..]
Is dat hele ding handmatig dan? Als in, gaan de slagbomen niet geprogrammeerd dicht, wacht x seconden, en dan pas gaat de brug open? Doet die brugwachter dat allemaal zelf?
Wat anderen zeggen: bizar.
Hmm zou best kunnen. Niet aan gedacht (quote:Op vrijdag 6 februari 2015 14:49 schreef Inaithnir het volgende:
Is dat hele ding handmatig dan? Als in, gaan de slagbomen niet geprogrammeerd dicht, wacht x seconden, en dan pas gaat de brug open?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |