Dan zit je nog steeds onder mijn aanbod voor 100 en zelf ophalen.quote:
Jij hebt net zelf een rol postzegels verkochtquote:
Eehhhh nee hoezo denk je dat?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:19 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Jij hebt net zelf een rol postzegels verkocht![]()
105 en ophalen geboden.
Oja, je wou er een kopen van rouletteking. Is dat nog gelukt?quote:
Je hebt gelijk het is eigenlijk best een groot risico. Die andere deal ging niet door omdat te duur.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:26 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Als je een pakketje aangetekend verstuurt en het komt niet aan dan krijg je van postnl na een hoop gezeik hoogstens nog een paar tientjes als vergoeding. Weer een nadeel van het versturen van pakketjes met enige waarde.
Voor jou als koper is aangetekend versturen dan weer wel redelijk gunstig. Als je het pakketje ontvangt dan teken je pas. Als het dus nooit aankomt dan is het duidelijk dat de schuld niet bij jou ligt.quote:Op zaterdag 7 februari 2015 14:28 schreef Kadooosh het volgende:
[..]
Je hebt gelijk het is eigenlijk best een groot risico. Die andere deal ging niet door omdat te duur.
Pmquote:Op zaterdag 7 februari 2015 16:18 schreef allroms het volgende:
[..]
Voor 110 excl hebben we een deal
Stuur ik het op met track&trace
Je stuurt liever iets op voor 110 Euro zonder enige garantie als het pakket kwijtraakt dan dat je het voor meer verkoopt aan iemand die aanbied het zelf op te halen?quote:Op zaterdag 7 februari 2015 16:47 schreef allroms het volgende:
[..]
Als Kadooosh afhaakt, dan kan je het komen ophalen voor 115
Dan is het verder geen probleem, het is meer om te voorkomen dat men nu gaat cashen op oude zegels, want dat is niet zoals FOK! werkt.quote:Op zondag 8 februari 2015 15:32 schreef allroms het volgende:
Ik heb het vorig jaar gekocht voor 138excl btw bij PostNL.
Maar omdat ik er toch niks mee doe, heb ik besloten om het te verkopen.
Maak hier geen winst op, als ik thuis ben maak ik wel een foto
Allroms
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |