was ik wel van plan. En het gaat me ongetwijfeld weer meer geld kosten dan ik wil. Al heb ik nog niet echt hoge verwachtingen van die beurs.quote:Op maandag 2 maart 2015 08:12 schreef Breuls het volgende:
Gaat hier nog iemand naartoe?
Volgende maand Comic Con in Nederland
[ afbeelding ]
Nee, maar even opgezocht en het zou wel grappig kunnen zijn. Zal het eens in het achterhoofd houden.quote:Op maandag 2 maart 2015 17:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
Heb je al eens gehoord van Section Eight?
Een hilarisch superteam met leden zoals Sixpack, Dogwelder en Bueno Exellente.
Er is niet veel over bekend, behalve dat er een beurs is en dat er gasten zijn. De naam 'Comic Con' schept wel enige verwachtingen, maar ik hou die van mij ook bewust laag.quote:Op maandag 2 maart 2015 18:20 schreef Tokus het volgende:
[..]
was ik wel van plan. En het gaat me ongetwijfeld weer meer geld kosten dan ik wil. Al heb ik nog niet echt hoge verwachtingen van die beurs.
Zonde. Ik had het wel voorgesteld aan mijn vriendin om in manga-shit enzo te gaan traden vanuit China met het westen, dus gewoon een webshop openen en vanuit Shenzhen al die shit regelen, en dan gewoon voor een normale prijs aanbieden, ipv die achterlijke prijzen die je vaak ziet (want shipping vanuit China zit toch veel subsidie op, of wordt zelfs helemaal gesponsord door de overheid), maar dat wilde ze helaas niet...quote:Op maandag 2 maart 2015 22:43 schreef Tokus het volgende:
nee, dan moet je iemand daar echt kennen die naar de winkels gaat, de online shops gooien er namelijk behoorlijk wat op, waardoor het nog net zo duur wordt als hier.
het gaat dan om Hot Toys figuren, of Sideshow beelden (en Sideshow is amerikaans).
Een goede start, zo lijkt me. Er zijn alleen weinig mensen die hier boeken lezen die niet van de grote 2 zijn, geloof ik.quote:Op donderdag 14 mei 2015 23:48 schreef DeZwabber het volgende:
Oh hallo. Ik wist niet dat FOK! een comics topic had. Neat.
Ik ben een enorme comicnoob. Heb zelf wel een redelijke rij manga staan, maar ik las eigenlijk geen westerse strips. (Afgezien van de Suske & Wiske Amoras 2047 spin-off die nu loopt.) Ben de laatste tijd begonnen met wat TPB's van Hellboy, The Massive, de HC boeken van The Strain, en nu mijn eerste stap in de papieren strips: Descender, van Image Comics. Simpelweg omdat het me tof leek en ik niet het geduld had om te wachten op de paperbacks.![]()
[ afbeelding ]
Dat beviel wel, en heb nu de eerste issue van Injection (ook van Image) besteld.
[ afbeelding ]
Ik ben benieuwd.
Dat zou ik jammer vinden, maar gezien wat er net gepost is valt het wel mee geloof ik.quote:Op vrijdag 15 mei 2015 06:59 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Een goede start, zo lijkt me. Er zijn alleen weinig mensen die hier boeken lezen die niet van de grote 2 zijn, geloof ik.
quote:Op woensdag 10 juni 2015 15:28 schreef Dr.Mikey het volgende:
Hoe eindigen de X-men na secret wars is het enige nu.
Promo art met x-23 als Wolverine baal ik al van.
Ze is juist zo tof omdat ze niet Wolverine is...
Daar ben ik nog nooit aan toegekomen. Mede door een gebrek aan geld.quote:Op woensdag 1 juli 2015 17:42 schreef DeZwabber het volgende:
Dus ik ben wat meer comics gaan lezen en ben op Planetary gestuit. Dat valt vooralsnog niet tegen.
Colossus met baardquote:
Schrijver ? plus wie is die roodharige in het midden?quote:
Een over de O5:quote:Op woensdag 1 juli 2015 18:47 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Schrijver ? plus wie is die roodharige in het midden?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |