Wat fijn van de PVDA dat ze dit voor ons onder de pet hebben gehouden. Hopelijk ziet dit gedrocht nooit het daglicht.quote:Megamoskee weert crèche om vrouwen
De komst van de grootste moskee van Nederland in Gouda is vorig jaar mede gestrand vanwege ’potentiële conflicten’ met vrouwelijke medewerkers van een medisch kinderdagverblijf en een speciale school.
Dat staat in een geheim verslag van een mislukte bemiddelingspoging tussen de moskee, het kinderdagverblijf en de school. Gouda wil het trio nog steeds in de voormalige Prins Willem-Alexanderkazerne hebben. Het stuk is in handen van De Telegraaf en wordt door de stroopwafelstad al meer dan een half jaar onder de pet gehouden.
„De islamitische mannengemeenschap die zich voor het gebed opmaakt, wil in de voorbereiding van die activiteit niet van de heiligheid daarvan worden afgebracht door het zien van vrouwen”, zo valt te lezen in het document. Een PvdA-wethouder erkende onlangs tijdens een debat dat het niet openbaar is gemaakt op verzoek van de moslims.
http://www.telegraaf.nl/b(...)_weert_creche__.html
denken dat je in een vrij westers land woontquote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:31 schreef MPC60 het volgende:
Dit moet je toch niet willen? Waarom zou je dit in een vrij westers land willen? Wtf Gouda.
Precies. Stel dat je een geloof hebt waarbij je je moet afzonderen van vrouwen voor het gebed heb je niets te willen natuurlijk...quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:32 schreef OmniRocket het volgende:
denken dat je in een vrij westers land woont
quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:32 schreef Ferdo het volgende:
Hier wordt hopelijk toch wel een grens getrokken bij die barbaren?
Waarom denk je dat de onderhandelingen mislukt zijn?quote:Dat staat in een geheim verslag van een mislukte bemiddelingspoging tussen de moskee, het kinderdagverblijf en de school
Ligt aan de intenties. Feit is dat veel misstanden toegedekt worden door er een geheimpje van te maken.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:31 schreef DS4 het volgende:
Overigens is er helemaal niets mis met in vertrouwen zaken bespreken.
Als je daardoor al van de wijs wordt gebracht lijkt het me dringend aanbevolen daarvoor professionele hulp te gaan zoeken. Achterlijke figuren.quote:„De islamitische mannengemeenschap die zich voor het gebed opmaakt, wil in de voorbereiding van die activiteit niet van de heiligheid daarvan worden afgebracht door het zien van vrouwen”
Uiteraard moet je als wethouder de raad altijd volledig voorlichten, maar soms is het beter om daar een beetje genuanceerd mee om te gaan, zeker als de raad deels bestaat uit idioten die het proces gaan verstoren.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:35 schreef Jibberism_ het volgende:
Ligt aan de intenties. Feit is dat veel misstanden toegedekt worden door er een geheimpje van te maken.
Sorry, maar mooie vrouwen... dat helpt mijn concentratie ook niet hoor.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:37 schreef Dik_Troll het volgende:
Als je daardoor al van de wijs wordt gebracht lijkt het me dringend aanbevolen daarvoor professionele hulp te gaan zoeken. Achterlijke figuren.
Hier is gewoon geen maar op zijn plek. Gewoon nee.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:38 schreef DS4 het volgende:
[..]
Uiteraard moet je als wethouder de raad altijd volledig voorlichten, maar...
Hoe wordt er precies gezwicht in deze?quote:
Ze zijn wel enorm hitsig he, die moslims.quote:„De islamitische mannengemeenschap die zich voor het gebed opmaakt, wil in de voorbereiding van die activiteit niet van de heiligheid daarvan worden afgebracht door het zien van vrouwen”
Een PvdA-wethouder erkende onlangs tijdens een debat dat het niet openbaar is gemaakt op verzoek van de moslims.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:40 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Hoe wordt er precies gezwicht in deze?
In theorie heb je gelijk.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:39 schreef Dik_Troll het volgende:
Hier is gewoon geen maar op zijn plek. Gewoon nee.
Nou moe!quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:41 schreef Lt.Surge het volgende:
Een PvdA-wethouder erkende onlangs tijdens een debat dat het niet openbaar is gemaakt op verzoek van de moslims.
Dus ze beseffen blijkbaar hoe afkeurenswaardig het eigenlijk is hoe ze denken?quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:41 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Een PvdA-wethouder erkende onlangs tijdens een debat dat het niet openbaar is gemaakt op verzoek van de moslims.
Dat gebeurt wel vaker.quote:Op dinsdag 3 februari 2015 09:41 schreef Lt.Surge het volgende:
[..]
Een PvdA-wethouder erkende onlangs tijdens een debat dat het niet openbaar is gemaakt op verzoek van de moslims.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |