http://www.nu.nl/media/39(...)ij-nos-journaal.htmlquote:Een man is donderdagavond de studio van NOS binnengedrongen om zendtijd te eisen. Het pand op het Media Park wordt ontruimd. De politie is in grote getale aanwezig.
De man is door een beveiliger overmeesterd, melden bronnen aan NU.nl.
De reguliere uitzending van het Achtuurjournaal is onderbroken. Deze begon wel om 20.00 uur, maar kort daarna werd de uitzending afgebroken.
"In verband met omstandigheden is er op dit moment geen journaal mogelijk", aldus de NPO1.
Het is niet duidelijk wat de man met de zendtijd wilde doen. Het zou gaan om een keurig geklede man.
Het personeel wordt uit het gebouw aan het Journaalplein gehaald. Het lijkt er volgens Pieter Broertjes, burgemeester van Hilversum, op dat dat veilig verloopt. De burgemeester is onderweg naar het Journaalplein.
Dat is geen taser kknoob.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:53 schreef DeJori het volgende:
Hij is wel lekker getasertDat geluid op 4.38
quote:
DAT IS DE BRANDWEERWEER GVD ALWEERquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:53 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
[ afbeelding ]Alert: Security forces are seen outside the Media Park in Hilversum, Netherlands, after a gunman entered the headquarters of Dutch national broadcaster NOS and demanded time on televisionde brandweeer.
Wild westenquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:55 schreef Geo4kant het volgende:
Revolver..zeg gewoon pistool als je niet weet waar je over praat
Wat is de totale unfriendstand?quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:55 schreef Shadowkid053 het volgende:
LIVE UPDATE
Tarik Z. raakt weer een 2 vrienden kwijt. Politie doet onderzoek naar de recente verdwijningen van vrienden op zijn Facebook pagina. De teller staat op 423 maar de politie sluit niet uit dat er nog meer mensen vermist zullen raken.
Waarom verwijderen mensen hemquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:55 schreef Shadowkid053 het volgende:
LIVE UPDATE
Tarik Z. raakt weer een 2 vrienden kwijt. Politie doet onderzoek naar de recente verdwijningen van vrienden op zijn Facebook pagina. De teller staat op 423 maar de politie sluit niet uit dat er nog meer mensen vermist zullen raken.
CBS heeft de beginstand op 550 geraamd.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:56 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Wat is de totale unfriendstand?
Lolquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:55 schreef opperkleurder het volgende:
Snap dat ze deze man achter de schermen zetten normaal.
En dat met zo'n kapsel! Respect!quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:56 schreef indiaantje89 het volgende:
Hans p0wned 98 hackers. Wat een baas!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |