Is voor de SBS kijker.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:03 schreef Mr_Belvedere het volgende:
Ben wel blij dat ze elke 2 minuten alles herhalen. Je zou bijna vergeten waar het om ging.
Niet afhankelijk van de overheid.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef AF_ het volgende:
Waarom heeft RTL nu nog beter nieuws dan de NOS
Verwarring maakt het juist beter voor de politie want hij weet niet wat hij kan doen.... Dat doen ze expres net als dat ze in sommige landen meteen autoruiten kapotslaan als ze iemand uit de auto moeten vissen. Behalve amerika want die gooit en gewoon een cobra 6 naast de autoquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:00 schreef Ketchupcurry het volgende:
[..]
LAAT JE WAPEN VALLEN
- kleng
LAAT VALLEN
- Ik heb 'm al laten vallen
LAAT JE WAPEN VALLEN, LAAT VALLEN
Mallerd, die politieagent, het pakje klopt niet eens.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:01 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Als je een beweging maakt SCHIETEN we je KAPOT
quote:Tarik deed Gymnasium aan het Novum Voorburg. Een rustige jongen die vooral met computers bezig was, volgens oude klasgenoot. @RTLNieuwsnl
De NOS had wel de primeur op dit nieuws.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef AF_ het volgende:
Waarom heeft RTL nu nog beter nieuws dan de NOS
Omdat iedereen van de NOS in de sneeuw staat en RTL binnen zit op hun eigen redactiequote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef AF_ het volgende:
Waarom heeft RTL nu nog beter nieuws dan de NOS
Nog geen week geleden, en in die tijd kom je nog niet een een (nep)pistool.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:03 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Het valt ook zeker niet goed te praten maar als iemand beide ouders net heeft verloren schetst dat toch wel een heel ander beeld en inzicht om wat de rede zou kunnen zijn.
Sommige mensen zijn zoooooo dom...quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef AF_ het volgende:
Waarom heeft RTL nu nog beter nieuws dan de NOS
Omdat daar de redactie gewoon aan het werk is ipv geëvacueerd wellicht?quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef AF_ het volgende:
Waarom heeft RTL nu nog beter nieuws dan de NOS
Ook dit niet. RTL had het eerder op tvquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef DemonRage het volgende:
[..]
De NOS had wel de primeur op dit nieuws.
quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:00 schreef El_jefe07 het volgende:
http://www.speld.nl/2015/(...)aak-publieke-omroep/
[..]
Je noemt me dom? Man de nos faalt altijd. Dit was gewoon een sarcastische opmerking daaroverquote:Op donderdag 29 januari 2015 22:04 schreef Rens_Wilders het volgende:
[..]
Sommige mensen zijn zoooooo dom...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |