Hij draaft zn act wel erg ver door.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Johannes is met Paxcon, dit is geen grap, naar de Euroborg voor FC Groningen - Vitesse.
Gewoon zo'n stoere UI zoals intellectueel nemen.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Ik mis dat blauwe naampje inderdaad.
Bij Tyron neem je dit vast een stuk serieuzer.
Nee, daar ligt het niet aan.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:08 schreef Mexicanobakker het volgende:
Ik mis dat blauwe naampje inderdaad.
Dat weet Mani heus wel. Die twee zitten vuistdiep in elkaar.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:08 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Johannes is met Paxcon, dit is geen grap, naar de Euroborg voor FC Groningen - Vitesse.
quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:04 schreef GGMM het volgende:
[..]
WTF is dit G-darten?
HEEL GOED MEISJE BIJNA HET BORD GERAAKT!
Mani zit al vuistdiep in Dekker.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:09 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Dat weet Mani heus wel. Die twee zitten vuistdiep in elkaar.
Hij heeft maar twee vuisten en ik weet zeker dat Mathieu ook ergens een plekje heeft.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:11 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Mani zit al vuistdiep in Dekker.
Wintjens derde doelman PSVquote:PSV heeft doelman Danny Wintjens aan zich gebonden. De 31-jarige Limburger wordt voor de rest van het seizoen gehuurd van VVV-Venlo. Wintjens wordt achter Jeroen Zoet en Remko Pasveer derde doelman van de Eindhovense eredivisionist.
PSV was naarstig op zoek naar een derde doelman omdat Nigel Bertrams vanwege een schouderoperatie dit seizoen niet meer kan keepen. De koploper van de eredivisie had eerder Gino Coutinho van Excelsior op het oog, maar beide clubs kwamen er financieel niet uit.
Wintjens kwam eerder uit voor MVV, FC Twente, sc Heerenveen, Fortuna Sittard en PEC Zwolle.
PSV was naarstig op zoek naar een doelman met een bijzonder lange nek.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:13 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
[..]
Wintjens derde doelman PSV
Die heeft nog meer clubs versleten dan Kazim.
Dan huren ze toch langnek uit deEftelingquote:Op woensdag 28 januari 2015 20:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
PSV was naarstig op zoek naar een doelman met een bijzonder lange nek.
En hij komt uit Limburg. Scheelt weer in de reiskosten. Misschien krijgt PSV ook nog wel subsidie ook?quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
PSV was naarstig op zoek naar een doelman met een bijzonder lange nek.
Nou ja, als ze binnen nu en 5 minuten de 2-3 maken dan wordt de slotfase van de wedstrijd wel bijzonder spannend.quote:Op woensdag 28 januari 2015 20:19 schreef Joosie200 het volgende:
Aansluittreffer heur, dit doet de wedstrijd kantelen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |