Ik kan hetzelfde over jou zeggen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:22 schreef SicSicSics het volgende:
[..]
Ja jongen!Je bent overtuigd van je eigen gelijk.
"Het gaat niet om hun 'handvest'. Zij vallen niet onder legerpersoneel."quote:Op donderdag 29 januari 2015 16:20 schreef Peunage het volgende:
[..]
[..]
Het gaat niet om hun 'handvest'. Zij vallen niet onder legerpersoneel.
Wat klopt er niet aan dan? Bij een gedemilitariseerde zone gaat het niet om in wat de handvesten van de partijen staat. Die zone bestaat zodat Syrië en Israël elkaar niet gaan beschieten. Hezbollah leden vallen al helemaal niet onder Syrisch of Israëlische legerpersoneel, en misschien niet eens onder 'legerpersoneel'.quote:Op donderdag 29 januari 2015 17:27 schreef Karrs het volgende:
[..]
"Het gaat niet om hun 'handvest'. Zij vallen niet onder legerpersoneel."![]()
![]()
![]()
Goeie genade, dat was lachen
Peunage, geef het op joh. Je verdraait de gegevens zodat ze bij je standpunt passen, in plaats van dat je aan waarheidsvinding doet. Is geen onbekend verschijnsel, ook bij mij niet, maar in deze discussie ligt het er wel héél dik bovenop.
quote:Israël en Hezbollah willen strijd niet laten escaleren
Israël en Hezbollah zeggen de strijd niet verder te willen laten escaleren.
Dat meldt Reuters donderdag.
Hezbollah zou Israël via de VN-veiligheidstroepen in Libanon, UNIFIL, hebben laten weten dat de beweging niet van plan is een offensief te starten. De Israëlische minister van Defensie, Moshe Yaalon, verklaarde wel dat de Israëlische troepen "voorbereid en klaar" zijn tot de situatie in het gebied is bedaard.
Woensdag kwamen bij een raketaanval van de sjiitische beweging op een Israëlisch militair konvooi twee Israëlische militairen om het leven. Een dag eerder werden vier raketten vanuit Libanon afgeschoten op de Golanhoogten. Twee raketten bereikten hun doel, maar maakten geen slachtoffers.
De actie was naar alle waarschijnlijkheid een vergelding voor de luchtaanval van Israël waarbij een Iraanse generaal en zes strijders van Hezbollah omkwamen.
Door: NU.nl
Een gedemilitariseerde zone betekent evenmin dat Israel daar geen aanvallen zou mogen uitvoeren slechts het weghouden van de troepen. Hoe dan ook, mocht je het willen uitleggen als het conflictvrij houden van deze zone, in dat geval had die helikopter daar weinig te zoeken ongeacht wie er in zou zitten.quote:Op donderdag 29 januari 2015 20:45 schreef Peunage het volgende:
Blijf ondertussen janken als Israël een koekje van eigen deeg krijgt als ze weer een bombardement uitvoeren
The dogs bark, but the caravan goes on, de Golan hoogte is nu dus ook gebied waar Hezbollah gebruik van gaan maken
Jajaja, you wish. Dat die terreurorganisatie toch maar flink wat succes mag hebben tegen dat soevereine landquote:Op donderdag 29 januari 2015 20:45 schreef Peunage het volgende:
Blijf ondertussen janken als Israël een koekje van eigen deeg krijgt als ze weer een bombardement uitvoeren
The dogs bark, but the caravan goes on, de Golan hoogte is nu dus ook gebied waar Hezbollah gebruik van gaan maken
Dacht ik al eigenlijk. Daar hebben beide partijen (maar vooral Hezbollah) totaal geen belang bij momenteel. Israël heeft gewoon een gouden slag geslagen door die Iraniër uit z'n schoenen te knallen; Hezbollah heeft een beetje geantwoord. Nou staan ze weer... eh, quitte. Of zo.quote:
Ik verbaas mij toch altijd weer waar fans van die ordinaire terreurstaat het lef vandaan halen om met termen als soevereiniteit te gooien. Compleet negerend dat hun terreurstaat nog nooit de soevereiniteit van andere landen of staten gerespecteerd heeft.quote:Op donderdag 29 januari 2015 21:08 schreef Karrs het volgende:
[..]
Jajaja, you wish. Dat die terreurorganisatie toch maar flink wat succes mag hebben tegen dat soevereine landtoch?
man man manquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:08 schreef Karrs het volgende:
[..]
Jajaja, you wish. Dat die terreurorganisatie toch maar flink wat succes mag hebben tegen dat soevereine landtoch?
En jij schijnt nogal fan te zijn van die islamitische radicaalgekkies. Sowieso partij kiezen in dat wespennestquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:18 schreef Peunage het volgende:
[..]
Ik verbaas mij toch altijd weer waar fans van die ordinaire terreurstaat het lef vandaan halen om met termen als soevereiniteit te gooien. Compleet negerend dat hun terreurstaat nog nooit de soevereiniteit van andere landen of staten gerespecteerd heeft.
Maar ja, je verwoord prima waar ik op hoop.
Moslims mogen vooralsnog gewoon stemmen in Israël.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:41 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
En jij schijnt nogal fan te zijn van die islamitische radicaalgekkies. Sowieso partij kiezen in dat wespennestHet zijn allemaal achterlijke religekken die elkaar het daglicht niet gunnen.
Het ene moment ben je voor terroristen en het andere moment wil je terroristenstaatjes op laten blazen. Ben jij toevallig zo'n domme soenniet die het licht in de ogen van sjiieten niet gunt?quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:34 schreef Atak het volgende:
Iran zal zwaar boete. Israel weet hoe ze met terroriststaatjes moeten omgaan.
Idd de situatie is zo onoverzichtelijk.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:41 schreef Arthur_Spooner het volgende:
[..]
En jij schijnt nogal fan te zijn van die islamitische radicaalgekkies. Sowieso partij kiezen in dat wespennestHet zijn allemaal achterlijke religekken die elkaar het daglicht niet gunnen.
Ik ben geen zoenniet en ik ben tegen alle terroriststaten. Iran is de voornamelijkste terroristenhub voor de regio. Israel zou een groot goed doen als ze Iran door een grote schoonmaak halen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:51 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Moslims mogen vooralsnog gewoon stemmen in Israël.
[..]
Het ene moment ben je voor terroristen en het andere moment wil je terroristenstaatjes op laten blazen. Ben jij toevallig zo'n domme soenniet die het licht in de ogen van sjiieten niet gunt?
Grappig hoe je hoofd werkt. Je domme religie belachelijk maken en je wordt boos, maar jij mag wel een massamoord tegen grotendeels onschuldige mensen wensen.quote:Op donderdag 29 januari 2015 22:54 schreef Atak het volgende:
[..]
Ik ben geen zoenniet en ik ben tegen alle terroriststaten. Iran is de voornamelijkste terroristenhub voor de regio. Israel zou een groot goed doen als Iran door een grote schoonmaak halen.
Ach jaquote:Op donderdag 29 januari 2015 21:18 schreef Peunage het volgende:
[..]
fans van die ordinaire terreurstaat
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |