`quote:Op vrijdag 30 januari 2015 00:05 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Ik ben ooit eens voor een flitsapparaat gaan staan, dit was het resultaat:
[ afbeelding ]
Lekker ding!quote:Op vrijdag 30 januari 2015 00:05 schreef Robby87 het volgende:
[..]
Ik ben ooit eens voor een flitsapparaat gaan staan, dit was het resultaat:
[ afbeelding ]
Klopt, en die heet the Dark Knight Risesquote:Op vrijdag 30 januari 2015 21:17 schreef dyonvbaal het volgende:
Ze is toch catwoman? In de laatste? Weet ik hoe die films heten...
quote:
Dit en de spanning zat er goed in.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 20:15 schreef Njosnavelin het volgende:
Ik vond hem ook goed. Vond Jake ook heel overtuigend.
quote:
quote:Op woensdag 28 januari 2015 21:24 schreef JayHovah het volgende:
Tering zeg, Nightcrawler (2014) - IMDb
Blijft nog een tijdje hangen die film, een van de betere die ik deze maand heb gezien...quote:
Leuk om een half uurtje naar te kijken. Maar ik lees net dat ze nog veel meer hebben gekregen. DTM, rallycros, indycar en nog wat GP klasses,quote:Op zaterdag 31 januari 2015 20:21 schreef JayHovah het volgende:
Dyon, NASCAR vanaf komende maand op Sport1
Voor mij een reden om Sport1 te nemen. Bijna alle interessante autosport. En de rest is op Eurosport.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 21:18 schreef dyonvbaal het volgende:
[..]
Leuk om een half uurtje naar te kijken. Maar ik lees net dat ze nog veel meer hebben gekregen. DTM, rallycros, indycar en nog wat GP klasses,
Vooral het indycar en rallycross vind ik dan weer leuk om te zien
Ik heb het al, ben alleen benieuwd wat er met sport 1 gaat gebeuren als Ziggo en UPC nou echt 1 worden.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:08 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Voor mij een reden om Sport1 te nemen. Bijna alle interessante autosport. En de rest is op Eurosport.
quote:Op zaterdag 31 januari 2015 22:08 schreef sasquatsch het volgende:
[..]
Voor mij een reden om Sport1 te nemen. Bijna alle interessante autosport. En de rest is op Eurosport.
Niks. Zelfde geldt voor voetbal, en nagenoeg alle andere sporten.quote:
De snelheid, de inhaal akties, de ongelukkenquote:
Geluid, snelheid, skills.quote:
Begin was uitstekend, laatste half uur was niks.quote:Op zaterdag 31 januari 2015 23:30 schreef Robby87 het volgende:
Net Gone Girl afgekeken, viel me een beetje tegen
Voor mij het feit dat de coureurs constant op hun toppen van hun kunnen moeten presteren, geen ruimte om te verslappen want als je dat doe mag je jezelf van de vangrail af schrapen...quote:
In de gp2 twijfel ik daar anders sterk aan. Dat presteren wat ze doen...quote:Op zondag 1 februari 2015 05:53 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Voor mij het feit dat de coureurs constant op hun toppen van hun kunnen moeten presteren, geen ruimte om te verslappen want als je dat doe mag je jezelf van de vangrail af schrapen...
Zelfs er net iets overheen. Net voor het ingaan van de tunnel glijd zijn achterkant nog weg. Maar die inhaal actie tussen zwembad en die vage bocht naar star/finish is wel echt gewaagd zegquote:Op zondag 1 februari 2015 08:45 schreef JayHovah het volgende:
Dat is ook het leuke van GP2, ze presteren naar hun eigen overschatte waarde en schieten ee daarom regelmatig af, inclusief andere slachtoffers
Over op het randje gesproken:
Met al die uitloopzones kun je op alle moderne circuits toch gewoon 10 tellen je ogen dichtdoen (bij wijze van). Is toch gewoon niet meer leuk. Wat dat betreft is Canada dan nog wel een leuk circuit, dis is nog redelijk krap.quote:Op zondag 1 februari 2015 08:59 schreef sasquatsch het volgende:
Wat dat betreft is Monaco apart. Op de meeste hedendaagse F1 circuits kun je je een foutje permitteren, op Monaco niet want dan zit je meteen in de vangrail.
Nieuwe regelementen hè, neusoperatie van Robert Schumacher zijn verboden dit jaarquote:Op zondag 1 februari 2015 14:16 schreef dyonvbaal het volgende:
Das zeker jammer. Dat is echt de mooiste livery ooit! En geen getrapte neus jeej
Volgens mij heb ik toch foto's gezien van getrapte neuzen bij de presentatiesquote:Op zondag 1 februari 2015 14:46 schreef JayHovah het volgende:
[..]
Nieuwe regelementen hè, neusoperatie van Robert Schumacher zijn verboden dit jaar
Om de hoofdpersoon maar te quoten.quote:Op zondag 1 februari 2015 23:31 schreef DragonFodder het volgende:
OMG een B-versie van The Expendables, dat op zichzelf al een B-ding was.
http://trailers.apple.com/trailers/entertainmentone/deathsquad/
Rutger... Wat doe je nou?
Ik heb hem thuis klaarstaan, maar nog niet gezien. Lijkt me wel een bijzondere film.quote:Op maandag 2 februari 2015 12:10 schreef Robby87 het volgende:
Wie was er hier nu naar Birdman geweest, Dragon? Ik ga misschien a.s. woensdag, maar als ik die reviews zo even vluchtig bekijk op IMDb, en na de trailer gezien te hebben... weet niet zo goed wat ik er van moet maken hoor. De andere films van Inarritu vond ik echt prachtig, stuk voor stuk.
Jep.quote:
Uhuquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |