http://www.nu.nl/economie(...)ampaign=nunl_twitterquote:Winkelketen Schoenenreus vraagt uitstel van betaling aan, een voorbode van een mogelijk faillissement. De winkels blijven dinsdag dicht.
Dat blijkt uit een personeelsbrief , in het bezit van NU.nl. Ook bevestigden enkele Schoenenreus-winkels vandaag niet open te gaan.
De site van de keten is uit de lucht. De curator die betrokken was bij het eerdere faillissement van het bedrijf stelt dat dit voor hem "nieuwe informatie" is.
Goeie onderbouwingquote:
Verkopen Primark en Action schoenen?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:20 schreef Ronaldsen het volgende:
Tegenwoordig is de discount markt ingenomen door o.a. Primark en Action, de Schoenenreus is gewoon verleden tijd.
Heeft de Action schoenen?quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:20 schreef Ronaldsen het volgende:
Tegenwoordig is de discount markt ingenomen door o.a. Primark en Action, de Schoenenreus is gewoon verleden tijd.
somsquote:
Primark sowieso wel, action volgens mij ook.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:20 schreef Morendo het volgende:
[..]
Verkopen Primark en Action schoenen?
Het lijkt mij een prima Crocs winkelquote:
Dan kan je de schoenenreus dus net zo goed vergelijken met de Lidl?quote:
Nee hoor, food en non-food.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:24 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Dan kan je de schoenenreus dus net zo goed vergelijken met de Lidl?
quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:20 schreef Morendo het volgende:
[..]
Verkopen Primark en Action schoenen?
Primark wel behoorlijk veel.quote:
Lidl heeft net zoveel non food als food.quote:
Nee, want Lidl verkoopt wel enigszins kwaliteit.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:24 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Dan kan je de schoenenreus dus net zo goed vergelijken met de Lidl?
Ja eensquote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:26 schreef Kapt-Ruigbaard het volgende:
[..]
Nee, want Lidl verkoopt wel enigszins kwaliteit.
De sfeer en uitstraling is inderdaad gewoon heel slecht bij schoenenreus, dat doet een Primark totaal anders (niet dat ik een fan ben van Primark overigens)quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:24 schreef RingBewoner het volgende:
Kan er niet echt rauwig om zijn, chaotische winkel met de stemming van een begrafenis. Net zoals de scapino.
Vergeet de Bristol niet.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:24 schreef RingBewoner het volgende:
Kan er niet echt rauwig om zijn, chaotische winkel met de stemming van een begrafenis. Net zoals de scapino.
Nee hoor, meer food. Aldi doet wel eens wat met schoenen, computers etc. Action zal nooit diepvriespizza's of blokken kaas in de aanbieding hebben.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 10:26 schreef TUFKAL het volgende:
[..]
Lidl heeft net zoveel non food als food.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |
Dat begrijpen we, maar is wel erg jammer. Je kunt FOK! namelijk wel gratis LEZEN, maar we kunnen FOK! niet gratis MAKEN. De inkomsten van de advertenties zorgen ervoor dat we de kosten van de site kunnen dragen zodat je ook morgen FOK! nog kunt bezoeken.
Zou je willen overwegen om voor FOK! een uitzondering te maken in je adblocker (of andere middelen die onze ads blokkeren)? Je krijgt deze melding dan nooit meer te zien.
Ja, ik wil fok.nl whitelisten, laat me zien hoe
Ik neem liever een premium account zodat ik geen advertenties hoef te zien (je moet eerst inloggen)
Ja, breng me naar de shop