Ooh lekker langs de kant staan en kijken wie er nu weer doodgaan door de hitte.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:27 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee volgens mij was toen vierdaagse ofzo.
Laatste keer dat mensen met bosjes (ja ja) daar doodvielen, is alweer even geleden.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ooh lekker langs de kant staan en kijken wie er nu weer doodgaan door de hitte.
Nee gewoon 7 dagen lang bier zuipen.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:28 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Ooh lekker langs de kant staan en kijken wie er nu weer doodgaan door de hitte.
Ik heb alleen die goals veel te vaak gezien.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:27 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Nederland tegen Spanje en Brazilië van afgelopen wk heb ik wel nog teruggekeken. Gewoon om het even rustig te kunnen zien zonder alle spanning en geschreeuw op een plein.
Er gaan er altijd wel weer een paar KO met ambulances erbij volgens mij.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:28 schreef Ajacied422 het volgende:
[..]
Laatste keer dat mensen met bosjes (ja ja) daar doodvielen, is alweer even geleden.
Was daar geen eens een scherm met de WK finale danquote:Op maandag 16 februari 2015 22:28 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee gewoon 7 dagen lang bier zuipen.
Fap fap fapquote:Op maandag 16 februari 2015 22:33 schreef Ajacied422 het volgende:
Komend weekend Saints v Liverpool, aardige wedstrijd.
Dat laatste zeker, maar op de 1-1 is volgens mij niet zoveel aan te merken.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:39 schreef Sked het volgende:
Eventueel hinderlijk buitenspel en onterechte pingel
Die goal met mogelijk 'hinderlijk buitenspel' was niet hinderlijk buitenspel.quote:Op maandag 16 februari 2015 22:39 schreef Sked het volgende:
Eventueel hinderlijk buitenspel en onterechte pingel
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |