Als hij een jaar krijgt is het al veel. Onze rechters houden kennelijk van pooiers, want echt straffen doen ze niet. Verlof geven wel, of er nou vluchtgevaar is of niet. En volgende zaak, rechters zijn toch niet aansprakelijk voor hun fouten.quote:Op woensdag 28 januari 2015 09:49 schreef Richestorags het volgende:
Laat die Armin maar lekker levenslang wegrotten trouwens. Hij heeft het leven van dat meisje voorgoed verpest. Als hij dan tien jaar moet zitten komt hij er veel te makkelijk vanaf.
Nee, helemaal niets fout, op een louche hotelkamertje een meisje van 16 neuken met een pooier op de plee. Nee, de arme mannen die er zo massaal op af kwamen konden helemaal niet weten dat het niet koosjer was allemaal.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 23:15 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Onzin, ze hebben niets fout gedaan, die meid zag er waarschijnlijk minstens uit als 18. Waarom niet het criterium leggen bij het aanwezig zijn van secundaire geslachtskenmerken in plaats van een arbitraire leeftijdsgrens.
Of hij mag vanwege zijn mensenrechten op familiebezoek in Iran en komt nooit meer terug. Nederland is verbazend lief tegen pooiers.quote:Op woensdag 28 januari 2015 10:13 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Ik ben inderdaad bang dat je gelijk hebt. Daar staat tegenover dat gedurende de tijd die hij wél zitten moet, er natuurlijk van alles mogelijk is. Misschien dat de bewaarders even de andere kant op kunnen kijken op het juiste moment....
Goede samenvatting.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:03 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
Vergelijk de excessen in de prostitutiebranch en de softdrugshandel. Je ziet hier grote parallellen. Halfhartig beleid leidt tot een groot crimineel circuit en excessen. Dan hebben we het nog niet eens over enorme kosten aan politie en opsporingscapaciteit die hiermee gepaard gaan.
Een verbod is ook geen goed idee, omdat er gewoon een grote vraag naar deze diensten is en je dan ook alleen maar repressief bezig kan zijn, terwijl de vraag blijft. Je kunt de kop van de hydra wel afhakken, maar hij groeit er vanzelf weer aan. Het werkt niet... en waarom zou je een volstrekt normale business ook verbieden. Mits op een normale manier behandeld levert ook de prostitutiebranche een mooie bijdrage aan de economie, waarbij je heel belangrijk de excessen automatisch verminderd, omdat de legale business voor het grootste gedeelte aan de vraag kan voldoen.
Volgens De Telegraaf is dit overigens de betreffende jongeman.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:05 schreef Viajero het volgende:
[..]
Als hij een jaar krijgt is het al veel. Onze rechters houden kennelijk van pooiers, want echt straffen doen ze niet. Verlof geven wel, of er nou vluchtgevaar is of niet. En volgende zaak, rechters zijn toch niet aansprakelijk voor hun fouten.
Daar alweer een vooroordeel. Er is dus niets mis met het beroep "pooier" . Het beroep heeft een slechte naam gekregen doordat het woord pooier alleen maar met criminaliteit en uitbuiting geacocieerd wordt. Een goede pooier bezorgt de dames kandizie, hij regelt dat er betaald wordt en zorgt voor bescherming. door je aan te sluiten bij een eerzame pooier dekt de dame een hoop risicos af en hoeft ze zelf geen klanten te werven. In ruil voor deze diensten zal de dame een fee moeten betalen, wat een vast bedrag kan zijn, maar meestal een percentage van de omzet.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:05 schreef Viajero het volgende:
[..]
Als hij een jaar krijgt is het al veel. Onze rechters houden kennelijk van pooiers, want echt straffen doen ze niet. Verlof geven wel, of er nou vluchtgevaar is of niet. En volgende zaak, rechters zijn toch niet aansprakelijk voor hun fouten.
Zal het goed doen onder de inmates....quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:13 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Volgens De Telegraaf is dit overigens de betreffende jongeman.
[ afbeelding ]
Sorry hoor, maar pooiers zijn niets meer of minder dan parasieten die teren op het werk van de prostituees. Een eerlijke pooier bestaat niet (meer).quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:15 schreef Gabrunal_2013 het volgende:
[..]
Daar alweer een vooroordeel. Er is dus niets mis met het beroep "pooier" . Het beroep heeft een slechte naam gekregen doordat het woord pooier alleen maar met criminaliteit en uitbuiting geacocieerd wordt. Een pooier Zorgt voor klanten voor de dames die zich bij een pooier aansluiten, hij regelt dat er betaald wordt en zorgt voor bescherming. door je aan te sluiten bij een eerzame pooier dekt de dame een hoop risicos af en hoeft ze zelf geen klanten te werven. In ruil voor deze diensten zal de dame een fee moeten betalen, wat een vast bedrag kan zijn, maar meestal een percentage van de omzet.
Begrijp me niet verkeerd, er zijn zeker ook foute pooiers die dames uitbuiten en mishandelen. Maar inessentie is een pooier dat niet. De goeden moeten hier onderndenkwaden leiden. Legalisatie en normalisatie van deze beroepsgroepen zou ook hier een grote hulp zijn. Je zou pooiers bijvoorbeeld kunnen certificeren, of er zou een gilde kunnen worden opgericht waar zij zich kunnen aansluiten. Dames en klanten kunnen dan eenvoudig controleren of ze met een betrouwbare partner te maken hebben.
Ik vermoed zo dat het grote aantal klanten in zulke korte tijd erop wijst dat dit meisje er wel degelijk jong uitzag, meer dat ze dachten een 20 jarige die eruit ziet als 16/17, of zelfs wel stiekem wisten dat het echt te jong was.quote:Op woensdag 28 januari 2015 10:37 schreef DS4 het volgende:
[..]
Ik zie de lol ook niet van betaalde seks, maar daar gaat het hier niet over. Het gaat over de mate van verwijtbaarheid.
De situatie kan ik verder niet beoordelen, wellicht zag ze er inderdaad uit als 20 (ik noem maar wat) en je verwacht volgens mij ook niet snel dat minderjarigen met foto adverteren (dat lijkt mij vragen om problemen). Dan hou je in het beste geval een risicoaansprakelijkheid over. Dat moet niet onbestraft blijven, maar de hoogste boom is dan weer het andere uiterste.
Als de situatie zodanig was dat men wist of had moeten vermoeden dat ze met een minderjarige van doen hadden, dan verdienen ze inderdaad een flinke (cel-)straf.
Nou nee. Dames hoeven zich niet bij een pooier aan te sluiten, maar doen dat vaak wel, omdat ze van de diensten gebruik willen maken. (Bescherming, klandizie, pr) het feit dat er veel foute jongens zijn, die ten onrechte het label pooier opgeplakt krijgen, bezoedeld de goede naam van de eerlijke pooiers. Daarom pleit ik hier voor een keurmerk, of lidmaatschap van een gilde. Dan kun je de eerlijke pooiers die gewoon op een nette manier hun boterham willen verdienen, scheiden van de uitbuiters en criminelen.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:17 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar pooiers zijn niets meer of minder dan parasieten die teren op het werk van de prostituees. Een eerlijke pooier bestaat niet (meer).
Volstrekte onzin. Vrijwel alle legale seksbedrijven worden geleid door mensen die in de volksmond 'pooiers' worden genoemd. Mannen die diensten verlenen aan dames in kelderboxen, campers en carpoolplekken....dat is het grijze circuit waar ik het eerder over had en waar ongetwijfeld een hoog percentage parasieten tussen zitten. En dat is een sector die door kuis Nederland en de politiek in stand wordt gehouden.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:17 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Sorry hoor, maar pooiers zijn niets meer of minder dan parasieten die teren op het werk van de prostituees. Een eerlijke pooier bestaat niet (meer).
het probleem is een beetje dat domme mensen hard aanpakken weinig positief resultaat oplevert. het is leuk om voldoening te krijgen in een aversie tegen dit soort situaties, maar verder heeft het weinig nut. er zijn ook allerlei fouten situaties gerelateerd aan drugs denkbaar waarbij je personen eenvoudig moreel kan veroordelen, maar een repressief beleid heeft nog nooit iets opgeleverd, behalve veel ellende dat anders niet zou bestaan.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:09 schreef erodome het volgende:
[..]
Nee, helemaal niets fout, op een louche hotelkamertje een meisje van 16 neuken met een pooier op de plee. Nee, de arme mannen die er zo massaal op af kwamen konden helemaal niet weten dat het niet koosjer was allemaal.
Wat mij betreft is het eens afgelopen met dat overdreven beschermen van mannen op dit gebied. We wonen gvd in nederland, prostitutie is legaal en echt overal en nergens te krijgen zonder dat het zo schimmig is, zonder dat je als je even niet met je pik denkt weet dat het niet goed zit.
Nee, niet door kuis nederland, maar door de klanten. Dat geschijnheil van hoerenlopers moet maar eens afgelopen zijn. Kies je er als klant zelf voor om iemand betaald te neuken in een zeer schimmige situatie dan moet je ook maar de consequentie's nemen als het fout blijkt te zijn. Want laten we even heel erg eerlijk zijn, als een meisje/vrouw gedwongen wordt is het gewoon verkrachting.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:23 schreef Dwersdriever het volgende:
[..]
Volstrekte onzin. Vrijwel alle legale seksbedrijven worden geleid door mensen die in de volksmond 'pooiers' worden genoemd. Mannen die diensten verlenen aan dames in kelderboxen, campers en carpoolplekken....dat is het grijze circuit waar ik het eerder over had en waar ongetwijfeld een hoog percentage parasieten tussen zitten. En dat is een sector die door kuis Nederland en de politiek in stand wordt gehouden.
is dat dan zo veel voor een prostituee? In de Jojanneke bullshit show kwam naar voren dat 20/30 per dag niet uitzonderlijk zou zijn.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:18 schreef erodome het volgende:
[..]
Ik vermoed zo dat het grote aantal klanten in zulke korte tijd erop wijst dat dit meisje er wel degelijk jong uitzag, meer dat ze dachten een 20 jarige die eruit ziet als 16/17, of zelfs wel stiekem wisten dat het echt te jong was.
Domme mensen? Dit zijn mensen die bewust een zo jong mogelijk uitziend meisje opzoeken, die bewust ervoor kiezen erop te kruipen terwijl er een pooier op de plee zit te wachten in dezelfde ruimte.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:28 schreef wipes66 het volgende:
[..]
het probleem is een beetje dat domme mensen hard aanpakken weinig positief resultaat oplevert. het is leuk om voldoening te krijgen in een aversie tegen dit soort situaties, maar verder heeft het weinig nut. er zijn ook allerlei fouten situaties gerelateerd aan drugs denkbaar waarbij je personen eenvoudig moreel kan veroordelen, maar een repressief beleid heeft nog nooit iets opgeleverd, behalve veel ellende dat anders niet zou bestaan.
quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:29 schreef erodome het volgende:
[..]
Nee, niet door kuis nederland, maar door de klanten. Dat geschijnheil van hoerenlopers moet maar eens afgelopen zijn. Kies je er als klant zelf voor om iemand betaald te neuken in een zeer schimmige situatie dan moet je ook maar de consequentie's nemen als het fout blijkt te zijn. Want laten we even heel erg eerlijk zijn, als een meisje/vrouw gedwongen wordt is het gewoon verkrachting.
Dat is iets waarvoor dat type klant gewoon zijn ogen sluit. Dat is een keuze, je gaat namelijk niet dood als je zegt ik bedank voor deze situatie en zoek nog even door naar iets normalers.
En nogmaals, het stikt nog steeds van die niet schimmige hoeren, het is niet zo dat je amper keuze hebt.
80 in zo'n korte tijd leek me wat veel, heb wel 2 vrouwen in mijn oude vriendenkring die prosti zijn, die ook zelf adverteren en die komen niet aan die aantallen. Dat terwijl ze toen toch beide onder de 25 waren.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:30 schreef Chewie het volgende:
[..]
is dat dan zo veel voor een prostituee? In de Jojanneke bullshit show kwam naar voren dat 20/30 per dag niet uitzonderlijk zou zijn.
Het is natuurlijk fout wat er gebeurd is maar het is niet altijd duidelijk op het eerste gezicht of een meisje 18/19 is of 16 (zo heel erg groot is dat leeftijdsverschil nu eenmaal niet) en om id-kaart vragen bij een prostituee is volgens mij niet echt gebruikelijk.
Maar dat zou dus wél zo moeten zijn.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:30 schreef Chewie het volgende:
[..]
is dat dan zo veel voor een prostituee? In de Jojanneke bullshit show kwam naar voren dat 20/30 per dag niet uitzonderlijk zou zijn.
Het is natuurlijk fout wat er gebeurd is maar het is niet altijd duidelijk op het eerste gezicht of een meisje 18/19 is of 16 (zo heel erg groot is dat leeftijdsverschil nu eenmaal niet) en om id-kaart vragen bij een prostituee is volgens mij niet echt gebruikelijk.
En toch zal deze pooier niet aangeklaagd worden wegens verkrachting (laat staan 80 verkrachtingen). Ik zal hoogst verbaasd zijn als hij meer dan zes maanden cel krijgt. Nederlandse rechters houden nou eenmaal van pooiers en mensenhandelaars.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:29 schreef erodome het volgende:
[..]
Nee, niet door kuis nederland, maar door de klanten. Dat geschijnheil van hoerenlopers moet maar eens afgelopen zijn. Kies je er als klant zelf voor om iemand betaald te neuken in een zeer schimmige situatie dan moet je ook maar de consequentie's nemen als het fout blijkt te zijn. Want laten we even heel erg eerlijk zijn, als een meisje/vrouw gedwongen wordt is het gewoon verkrachting.
Dat is iets waarvoor dat type klant gewoon zijn ogen sluit. Dat is een keuze, je gaat namelijk niet dood als je zegt ik bedank voor deze situatie en zoek nog even door naar iets normalers.
En nogmaals, het stikt nogsteeds van die niet schimmige hoeren, het is niet zo dat je amper keuze hebt.
Er is ws een grote(re) markt voor zo jong mogelijk vlees (helaas).quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:31 schreef erodome het volgende:
[..]
80 in zo'n korte tijd leek me wat veel, heb wel 2 vrouwen in mijn oude vriendenkring die prosti zijn, die ook zelf adverteren en die komen niet aan die aantallen. Dat terwijl ze toen toch beide onder de 25 waren.
Ja klopt, dat is natuurlijk de hand van Demmink!! Open je ogen!! Het ronde huis!!quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:32 schreef Viajero het volgende:
[..]
En toch zal deze pooier niet aangeklaagd worden wegens verkrachting (laat staan 80 verkrachtingen). Ik zal hoogst verbaasd zijn als hij meer dan zes maanden cel krijgt. Nederlandse rechters houden nou eenmaal van pooiers en mensenhandelaars.
Denk dat je dan nog meer prostituee's in het illegale circuit duwt.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:32 schreef stopnaald het volgende:
[..]
Maar dat zou dus wél zo moeten zijn.
Zo'n pooier zou levenslang moeten krijgen. Maar de klanten, in een situatie die zo schimmig is, zouden van mij ook aangepakt mogen worden.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:32 schreef Viajero het volgende:
[..]
En toch zal deze pooier niet aangeklaagd worden wegens verkrachting (laat staan 80 verkrachtingen). Ik zal hoogst verbaasd zijn als hij meer dan zes maanden cel krijgt. Nederlandse rechters houden nou eenmaal van pooiers en mensenhandelaars.
Ik ben een groot voorstander van meer bordelen en meer vaste plekken waar vrouwen(en mannen, die ook natuurlijk) kunnen werken. Waar hun leeftijd gecontroleerd wordt door uitbaters met vergunning die in de gaten worden gehouden.quote:Op woensdag 28 januari 2015 11:35 schreef Chewie het volgende:
[..]
Denk dat je dan nog meer prostituee's in het illegale circuit duwt.
Het illegale circuit is niet alleen maar uitbuiting maar daar kiezen sexwerkers in sommige gevallen ook zelf voor, absurde regelgeving, geheimhouden en dat soort zaken kunnen ook de oorzaak zijn om in het illegale circuit te gaan werken.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |