Borderlands naar PS4 en Xbox Onequote:Op zondag 25 januari 2015 21:45 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Welke bundel??
[..]
¤350??
[..]
Wat denk je zelf??
ik gok eencmof 50quote:Op zondag 25 januari 2015 21:45 schreef Blue_Panther_Ninja het volgende:
[..]
Welke bundel??
[..]
¤350??
[..]
Wat denk je zelf??
quote:
een centimeter of 50quote:
Is altijd zo omdat ze het niet kunnen hebbenquote:Op zondag 25 januari 2015 22:21 schreef RRuben het volgende:
Van die mensen die in gta races tegen je achterkant aan beukenstond beetje vooraan en toen in eenkeer 20ste....
ja klopt maar als er echt van die gasten achter je aan zittenquote:Op zondag 25 januari 2015 22:24 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Is altijd zo omdat ze het niet kunnen hebben
Truc is om gewoon een beetje te remmen en dan hun zijkant beuken
Ga huilenquote:Op zondag 25 januari 2015 22:21 schreef RRuben het volgende:
Van die mensen die in gta races tegen je achterkant aan beukenstond beetje vooraan en toen in eenkeer 20ste....
Oh wacht, jij bent er een van de fok gta crew, om te kotsen zo kinderachtig.quote:
Ook haloquote:Op zondag 25 januari 2015 23:05 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Oh wacht, jij bent er een van de fok gta crew, om te kotsen zo kinderachtig.
Over huilen gesproken![]()
Jullie hadden "gewonnen" toch
oh dat verklaart een hoopquote:Op zondag 25 januari 2015 23:05 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Oh wacht, jij bent er een van de fok gta crew, om te kotsen zo kinderachtig.
Over huilen gesproken![]()
Jullie hadden "gewonnen" toch
quote:Op zondag 25 januari 2015 20:24 schreef Rob_La_Chouffe het volgende:
Bij de limited edition van Borderlands voor de PS4 krijg je gewoon die robot
Fishtailen is het domste wat je kan doen als je 1e/2e ligt.... het gaat vaak fout. Je kan beter om de beurt slipstreamen om zo je voorsprong op de rest uit te bouwen. Helaas hoort het er wel bij in GTA:O dus je kan er beter rekening mee houden. Of je moet no contact races rijden.quote:Op zondag 25 januari 2015 22:24 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Is altijd zo omdat ze het niet kunnen hebben
Truc is om gewoon een beetje te remmen en dan hun zijkant beuken
Wats fishtailen?quote:Op maandag 26 januari 2015 10:05 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
Fishtailen is het domste wat je kan doen als je 1e/2e ligt.... het gaat vaak fout. Je kan beter om de beurt slipstreamen om zo je voorsprong op de rest uit te bouwen. Helaas hoort het er wel bij in GTA:O dus je kan er beter rekening mee houden. Of je moet no contact races rijden.
De achterkant van een auto aantikken waardoor hij door oversteering in een 180 terecht komt.quote:Op maandag 26 januari 2015 10:07 schreef Jiang153 het volgende:
[..]
Wats fishtailen?
Ik kom nou eenmaal vaak bij die homo's die mij gaan zitten beuken wanneer ik ze inhaal dmv slipstream.
Oh naja wanneer dat bij mij gebeurt en ik verlies dan pak ik meestal degene terug die het bij mij heeft gedaan. Gewoon full power in z'n kar beuken zowel achterkant als zijkant heb toch al verloren dusquote:Op maandag 26 januari 2015 10:09 schreef Miauw_Zedong het volgende:
[..]
De achterkant van een auto aantikken waardoor hij door oversteering in een 180 terecht komt.
quote:Op maandag 26 januari 2015 10:22 schreef Quantic het volgende:
Of i.p.v. zeuren om mensen die je beuken gewoon lekker spelen zonder slipstream en catch-up. Maakt het racen een stuk leuker.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |