Je bent echt te dom voor woorden.quote:
Ik heb twee onderzoeken gepubliceerd en ben nationaal en internationaal opgenomen in vakbladen.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:03 schreef chroestjov het volgende:
[..]
Hoeveel papers heb jij moeten schrijven op de landbouwschool?
In mijn huidige fobo staat ook een foto, kom posten heldquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:01 schreef MMGYMCMB het volgende:
[..]
Nu maak je jezelf gewoon belachelijk, die van SZ zaten gewoon in het fobo van het account waar hij mee postte.
[..]
Als ik gefrustreerd zou zijn over m'n eigen leven had ik er wel wat tegen gedaan hè?
Oh nee, ik ben niet zo intellectueel begaan, lama. Zal m'n lot maar accepteren.
quote:
Geil.quote:
Aightquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:04 schreef hetzalallemaalwel het volgende:
[..]
joah, roompje aanmaken jij
Alsof hij kon ruiken dat die gast een huidziekte hadquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:03 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Je bagetaliseert aan de ene kant het gelul van dWc, want iemand die een huidziekte heeft moet zich niet zo aanstellen. Terwijl deze daar zelf ook last van heeft en je ook alle anderen met die aandoening op de schopstoel zet. Maar zodra ik begin over negers, waar (als dWc dat zou zijn) men zelf ook niets aan kan doen toch echt niet kan. Terwijl de situaties in dat geval precies gelijk zijn.
Dat jij lullig wil doen over mijn snor moet je zelf weten. Dat is mijn keuze, maar in de andere gevallen is het precies gelijk.
Ja nouquote:
Best aardig voor een hbo'er.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:04 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik heb twee onderzoeken gepubliceerd en ben nationaal en internationaal opgenomen in vakbladen.
Ik kan aan MYMEMMEME UI echt niet zien of 'ie neger is hoor.quote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:04 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Alsof hij kon ruiken dat die gast een huidziekte hadDaarentegen kan iemand niet twijfelen over iemands huidskleur, hé. Los daarvan is racisme gewoon van een hele andere tak, als je dat niet inziet dan ontbreekt er gewoon een stukje fatsoen en opvoeding in je knar.
En dat lullig doen over je snor is toch ook alleen maar een beetje provoceren en stangen joh, aanstelster
Link in dm aub ben zeer geïnteresseerdquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:04 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik heb twee onderzoeken gepubliceerd en ben nationaal en internationaal opgenomen in vakbladen.
Jij snapt er echt werkelijk waar geen ene kont van, dat is wel duidelijk. En dan mij dom noemenquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:03 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Je bent echt te dom voor woorden.
BOEHJEOOEOe je mag niet schelden met neger want dat is genetisch en kan je niks aan doen.
Als reactie op lachen om een huidziekte.
[ afbeelding ]
Dat is nog maar de vraag. Er over praten wil je ook niet. Zit er misschien een stukje schaamte bij?quote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:01 schreef MMGYMCMB het volgende:
Als ik gefrustreerd zou zijn over m'n eigen leven had ik er wel wat tegen gedaan hè?
Oh nee, ik ben niet zo intellectueel begaan, lama. Zal m'n lot maar accepteren.
Ik probeer te stoppen met gamen.quote:
okquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:05 schreef VeerEli het volgende:
[..]
Jij snapt er echt werkelijk waar geen ene kont van, dat is wel duidelijk. En dan mij dom noemenOnwetende idioot.
quote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:03 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Je bent echt te dom voor woorden.
BOEHJEOOEOe je mag niet schelden met neger want dat is genetisch en kan je niks aan doen.
Als reactie op lachen om een huidziekte.
[ afbeelding ]
Nogmaals, het ging niet eens zozeer om hem persoonlijk, heb ik nu ook al een paar keer aangehaald. Stom varken dat je er rond looptquote:Op dinsdag 20 januari 2015 21:05 schreef voederbietel het volgende:
[..]
Ik kan aan MYMEMMEME UI echt niet zien of 'ie neger is hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |