Ah, ik had inderdaad wel acces gegeven aan Engeland. Dan zou dat het probleem geweest zijn inderdaad.quote:Op maandag 9 maart 2015 15:15 schreef Krediax het volgende:
Gaf je wel acces aan engeland?
Is nu volgens mij zo dat als je in oorlog bent met i
in het options menu Dynamic Province Names uitzetten.quote:Op zondag 15 maart 2015 19:21 schreef Super-B het volgende:
Ik merk dat de namen van provincies opeens zijn veranderd, weet iemand hoe ik dit recht kan zetten? Brabant heet momenteel Brabantia en Champagne heet Champan. Daarnaast zijn de bekende namen zoals Ankara, Sivas, Adana afwezig in het Ottomaanse rijk en maakt het plaats voor namen zoals Asia e.d.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Overzicht:
Durft het zeker niet alleen![]()
Vazallen, m'n jong. Jullie doen overigens niet voor mij onder, hoor.quote:Op maandag 16 maart 2015 01:57 schreef Krediax het volgende:
Damn Ath, ik zit naar de player mapmode te kijken je bent aardig groot
Mooie plaatjes.quote:Op donderdag 26 maart 2015 00:35 schreef Krediax het volgende:
Ver afgezakt maar pica`s!
Begin:
[ afbeelding ]
eind:
[ afbeelding ]
Screenshot vergeten van bob zijn poolse corridor
Dat ging natuurlijk niet gebeuren.
Paasweekend maybe? En anders in de Summer Sale waarschijnlijk.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 22:06 schreef Romanus het volgende:
Hoe vaak is DLC van EU4 in de uitverkoop op steam?
Ik wil namelijk nog Res Publica en Wealth of Nations (en misschien ook Conquest of Paradise), maar niet voor de volle prijs.
wtf garnizoen van 10.000?quote:Op zondag 29 maart 2015 03:41 schreef Euribob het volgende:
http://forum.paradoxplaza(...)0b15f75a27e2beb07db1
Eindelijkquote:Secondly, we removed the power-cost for building buildings. And finally, not every province can have the same amount of buildings.
Haha inderdaad, ik ben alleen maar bezig met de gaten op te vullenquote:Op maandag 30 maart 2015 01:20 schreef AthCom het volgende:
[..]
De prijs voor mooiste grenzen is voor ons.
We wilden je niet aanvallen in Holland en Breda (geloof ik) omdat dat respectievelijk moerassig en bebost gebied is. Gelukkig stond je andere leger in Antwerpen in een graslandschap.quote:Op donderdag 2 april 2015 00:45 schreef Krediax het volgende:
Nog een reden dat ik niet op gaf btw was omdat mijn inkomen dan omlaag ging dus ik had niet echt een reden om snel op te geven. Alleen die laatste battle was niet helemaal de bedoeling
Klopt daarom zette ik ze daar ook neerquote:Op donderdag 2 april 2015 19:16 schreef AthCom het volgende:
[..]
We wilden je niet aanvallen in Holland en Breda (geloof ik) omdat dat respectievelijk moerassig en bebost gebied is. Gelukkig stond je andere leger in Antwerpen in een graslandschap.
Een hongaarse koning in ierland... mooi spel is het tochquote:Op woensdag 8 april 2015 02:06 schreef DeHovenier het volgende:
Ik heb al een tijdje een Hongaarse koning op de troon van Ierland, waarom weet ik niet meer, maargoed. Deze meneer is een afstammeling van hem,maar die is net doodgegaan
Dus nu zit ik met zijn 3 dochters, hoe kan ik het beste m'n Dynasty voortzetten?
Het scheelt wel dat de Koning van Engeland van mijn Dynasty is, en die heeft net een zoontje gekregen.
[ afbeelding ]
En ze is nog jong, dus ik krijg nu van die berichtjes waarop je alleen op een kinderlijke manier kunt reageren
En zoals je kunt zien heb ik ook wat land in de Karpaten
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |