Pepijn Gunneweg had dat paar seizoenen geleden ook. Toen moesten er ook 3 scherm laten zien, niemand viel afquote:
zei hij tegen een paar toch?quote:Op donderdag 15 januari 2015 21:30 schreef Metalfreak het volgende:
Art zei ook niet tegen Rik dat hij een vrijstelling had, maar dat hij ook door was...
Inderdaad. Maar beter nu dan bij afl 8 ofzo pasquote:
Het is wel heel duidelijkquote:Op donderdag 15 januari 2015 21:30 schreef Metalfreak het volgende:
Art zei ook niet tegen Rik dat hij een vrijstelling had, maar dat hij ook door was...
Nee, je weet nu niet wie de test het slechts heeft ingevuld, normaal gesproken gaat degene die de test het slechts heeft ingevuld naar huis. Maar misschien hadden ze voor deze test de spelregels wel aangepast. Dat als degene die de test het slechts had gemaakt een vrijstelling had gekregen dat er dan niemand naar huis zou gaan.quote:Op donderdag 15 januari 2015 21:29 schreef Maartel het volgende:
[..]
Mol Rick heeft zijn test dus het slechtst ingevuld, en zijn scherm is niet getoond..?
Ook waarquote:Op donderdag 15 januari 2015 21:29 schreef PeterPastoor het volgende:
Die theorie kan nog steeds kloppen. Het gaat om de derde afvaller. Het maakt dan niet uit in welke aflevering dat gebeurd!
Zou wel een saaie mol zijn, heb haar amper gezien tot nu toequote:Op donderdag 15 januari 2015 21:31 schreef Maartel het volgende:
Of wacht even, zou Carolina gewoon de mol zijn? De mol krijgt nooit een rood scherm..
Om deze reden is ze voor mij ook geen molkandidaat. Zeker de eerste afleveringen kwam ze bijna niet in beeld.quote:Op donderdag 15 januari 2015 21:31 schreef noodgang het volgende:
[..]
Zou wel een saaie mol zijn, heb haar amper gezien tot nu toe
DUS? Hoezo dus? Niemand met een vrijstelling zag zijn/haar schermquote:Op donderdag 15 januari 2015 21:29 schreef Maartel het volgende:
[..]
Mol Rick heeft zijn test dus het slechtst ingevuld, en zijn scherm is niet getoond..?
wel een lekkah tjikkiequote:Op donderdag 15 januari 2015 21:31 schreef noodgang het volgende:
[..]
Zou wel een saaie mol zijn, heb haar amper gezien tot nu toe
Scherp!quote:Op donderdag 15 januari 2015 21:30 schreef Metalfreak het volgende:
Art zei ook niet tegen Rik dat hij een vrijstelling had, maar dat hij ook door was...
Als jij een inzetbare vrijstelling in een eerdere opdracht wint maak je de test niet. Dat is het verschilquote:Op donderdag 15 januari 2015 21:31 schreef essnhills het volgende:
[..]
Nee, je weet nu niet wie de test het slechts heeft ingevuld, normaal gesproken gaat degene die de test het slechts heeft ingevuld naar huis. Maar misschien hadden ze voor deze test de spelregels wel aangepast. Dat als degene die de test het slechts had gemaakt een vrijstelling had gekregen dat er dan niemand naar huis zou gaan.
Heb jij Pieter al teruggezien in het spel dan?quote:Op donderdag 15 januari 2015 21:29 schreef PeterPastoor het volgende:
Die theorie kan nog steeds kloppen. Het gaat om de derde afvaller. Het maakt dan niet uit in welke aflevering dat gebeurd!
Jawel, ze maken wel de test hoor, want dan leggen ze toch ook die vrijstelling weg?quote:Op donderdag 15 januari 2015 21:33 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Als jij een inzetbare vrijstelling in een eerdere opdracht wint maak je de test niet. Dat is het verschil
Ja. Jij niet danquote:Op donderdag 15 januari 2015 21:33 schreef franklop het volgende:
[..]
Heb jij Pieter al teruggezien in het spel dan?![]()
En de 4e keer eruit liggenquote:
Die leveren ze dan in en dan hoeven ze m niet te maken tochquote:Op donderdag 15 januari 2015 21:34 schreef franklop het volgende:
[..]
Jawel, ze maken wel de test hoor, want dan leggen ze toch ook die vrijstelling weg?
niet om weer af te vallen als vijfdequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |