Ik kijk altijd via de website of er dingen zijn die ik kan doen in de buurt, is echt super handig. Ik kan alleen geen verkade doen, niet hier in de buurt/al vergeven.quote:Op maandag 12 januari 2015 22:46 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Nog niet gedaan nee, niet echt in de buurt voor mij. Morgen kijken of ik die verkade kan doen. Hij stond er niet meer toen ik level 2 was geworden, maar nu wel weer.
Als je die kaart bedoeld, die is ook op de app te zienquote:Op maandag 12 januari 2015 22:47 schreef Rockiejj het volgende:
[..]
Ik kijk altijd via de website of er dingen zijn die ik kan doen in de buurt, is echt super handig. Ik kan alleen geen verkade doen, niet hier in de buurt/al vergeven.
Ja maar via de computer gaat het allemaal net even wat rapper en is het overzichtelijker.quote:Op maandag 12 januari 2015 22:55 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Als je die kaart bedoeld, die is ook op de app te zien
Dat is zeker waarquote:Op maandag 12 januari 2015 22:57 schreef Rockiejj het volgende:
[..]
Ja maar via de computer gaat het allemaal net even wat rapper en is het overzichtelijker.
Nog niet, heb me net aangemeld, maar ik denk dat dat nog wel eens lang kan gaan duren. Daarnaast zie ik dat de verdiensten wel een stuk lager zijn dan bij Roamler, maarja uitproberen kan altijd.quote:Op woensdag 14 januari 2015 18:52 schreef DrSnuggle het volgende:
Is hier ook iemand bekend met SmartSpotter? Is een soortgelijk iets als Roamler.
Ik heb de app al wel gedownload maar ze hebben in mijn regio genoeg mensen, dus kan ik nog niet mee doen. Ze werken ook niet met invites.
Ah ik ben benieuwd wat de opdrachten zoal zijn, ik zag op Facebook al iets van een biercheck, dat klinkt altijd al goed.quote:Op woensdag 14 januari 2015 19:11 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Nog niet, heb me net aangemeld, maar ik denk dat dat nog wel eens lang kan gaan duren. Daarnaast zie ik dat de verdiensten wel een stuk lager zijn dan bij Roamler, maarja uitproberen kan altijd.
Ik heb het een tijdje gedaan. Doe nu alleen nog roamler. Smartspotter levert veel meer op per opdracht, maar de opdrachten zijn wel veel langer. +15 foto's maken in bijvoorbeeld de intertoys vind ik niet zo prettig...quote:Op woensdag 14 januari 2015 19:13 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Ah ik ben benieuwd wat de opdrachten zoal zijn, ik zag op Facebook al iets van een biercheck, dat klinkt altijd al goed.![]()
Maar ik hoop de twee apps met mekaar te kunnen combineren, dus dat je in één winkel twee checks kan doen zeg maar.
Op de site staat dat je tussen de 1 en 4 euro per opdracht krijgt. In welke zin is dat veel meer per opdracht? Of krijg je wel meer dan dat?quote:Op woensdag 14 januari 2015 19:33 schreef Vincento17 het volgende:
[..]
Ik heb het een tijdje gedaan. Doe nu alleen nog roamler. Smartspotter levert veel meer op per opdracht, maar de opdrachten zijn wel veel langer. +15 foto's maken in bijvoorbeeld de intertoys vind ik niet zo prettig...
Meestal 3 tot 7 euro.quote:Op woensdag 14 januari 2015 19:38 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Op de site staat dat je tussen de 1 en 4 euro per opdracht krijgt. In welke zin is dat veel meer per opdracht? Of krijg je wel meer dan dat?
Ik ook, maar het ziet er nog niet zo fijntjes uit als Roamlerquote:Op donderdag 15 januari 2015 17:31 schreef eenjongen... het volgende:
Net een uitnodiging voor smartspotter gehad
Klopt, maar ik zie wel een aantal opdrachten in de buurt staan en dat is fijn.quote:Op donderdag 15 januari 2015 17:37 schreef DrSnuggle het volgende:
[..]
Ik ook, maar het ziet er nog niet zo fijntjes uit als Roamler
Vrienden toevoegen levert volgens mij niets op, maar als je ze een invite stuurt kan je wel aan ze verdienenquote:Op donderdag 5 februari 2015 13:51 schreef anita82 het volgende:
Ik doen sinds begin januari Roamler en heb net 50 euro verdiend.
Vind het best ok. Kan wel meer opdrachten doen maar ga er niet speciaal voor naar een dorp verderop rijden. Dat doe ik dan als ik boodschappen ga doen of zo.
Zit nu in level 3.
Dat met die vrienden toevoegen snap ik nog niet zo goed levert je dat iets op als je dat doet of is het gewoon voor de leuk??
Heb me net ook voor die andere aangemeld, ben benieuwd.
Maar je Roamler vrienden hebben toch al Roamler. Waarom zou je ze dan nog een invite willen sturen?quote:Op zondag 8 februari 2015 23:35 schreef eenjongen... het volgende:
[..]
Vrienden toevoegen levert volgens mij niets op, maar als je ze een invite stuurt kan je wel aan ze verdienen
Ja, je roamler vrienden uitnodigen levert niks op. Maar zou je je echte vrienden op roamler willen en je stuurt hun een invite dan verdien je er aan.quote:Op maandag 9 februari 2015 13:48 schreef anita82 het volgende:
[..]
Maar je Roamler vrienden hebben toch al Roamler. Waarom zou je ze dan nog een invite willen sturen?
Ontvang ik graag!quote:Op donderdag 12 februari 2015 22:23 schreef emayn het volgende:
Ben ook al een tijdje roamler, maar sinds ik een aldi-smartphone heb is het een grote bak ellende met roamler. Opdrachten laden niet, komen niet door, locatie onbekend, krijg regelmatig opdrachten die niet meer bestaan.
Heb nog wel een invite voor wie er interesse heeft
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |