Deze man. Groot gelijk.quote:
			
			
			
			beetje triest welquote:Op zondag 11 januari 2015 16:15 schreef Insomnia_ het volgende:
[..]
Tolerante mensen hebben daar wel vaker een handje van.
			
			
			
			
			
			
			
			Er is zeker geen reden om transgenders te hatenquote:Op zondag 11 januari 2015 16:16 schreef Spatieloos het volgende:
Er is toch geen reden om transgenders te haten. Dat zijn ook gewoon mensen, is net als racisme en homofobie, is gewoon allemaal irrationeel en voor mensen die een beetje ouderwets zijn. Sommige mensen zijn gewoon anders, de een is een autist, de ander is een marsman, de ander heeft een veel te donkere huid en eet veel watermeloen..
			
			
			
			Schijnbaar is de vraag wie het betaald al haat tegenwoordigquote:Op zondag 11 januari 2015 16:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er is zeker geen reden om transgenders te hatenDoen we ook niet
			
			
			
			quote:Op zondag 11 januari 2015 16:16 schreef Spatieloos het volgende:
de ander heeft een veel te donkere huid en eet veel watermeloen..
			
			
			
			Nee, maar daar gaat het topic toch over. Ik zeg niet dat mensen dat hier doen. Maar topic slaat sowieso nergens op. In Nederland worden transgenders nauwelijks gehaat volgens mij.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er is zeker geen reden om transgenders te hatenDoen we ook niet
			
			
			
			quote:Op zondag 11 januari 2015 16:16 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Er is zeker geen reden om transgenders te hatenDoen we ook niet
			
			
			
			Oke man.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:17 schreef NotYou het volgende:
[..]
Ik heb wel DMs met dit verhaal maar niet van jou.Maart 2013.
			
			
			
			Ik had het over mezelf, ik eet te veel watermeloen. En in de zomer heb ik een te donkere huid waardoor mijn vitiligo opvalt en dat vind ik maar niks. Niks racisme.quote:
			
			
			
			En prima behandeling voor transgenders hier.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:17 schreef Spatieloos het volgende:
[..]
Nee, maar daar gaat het topic toch over. Ik zeg niet dat mensen dat hier doen. Maar topic slaat sowieso nergens op. In Nederland worden transgenders nauwelijks gehaat volgens mij.
			
			
			
			Toch gok ik maar zo dat jou hetzelfde gebeurd kan zijn.. Je reageert er giftig genoeg voor.quote:
			
			
			
			
			
			
			
			Heb volgens mij alleen nog nooit een transgender irl ontmoet :/quote:Op zondag 11 januari 2015 16:18 schreef Fok-it het volgende:
[..]
En prima behandeling voor transgenders hier.
			
			
			
			Klopt. Ik slaap vannacht ook een stuk minder lekker ben ik bangquote:Op zondag 11 januari 2015 16:18 schreef NotYou het volgende:
[..]
Toch gok ik maar zo dat jou hetzelfde gebeurd kan zijn.. Je reageert er giftig genoeg voor.
			
			
			
			Ach, feit blijft dat hoezeer AdoraBelle zich in jouw beleving ook zou moeten schamen voor haar verschijning, jij je kennelijk meer schaamt voor de jouwe.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:19 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Klopt. Ik slaap vannacht ook een stuk minder lekker ben ik bang
			
			
			
			Zijn verschijning*quote:Op zondag 11 januari 2015 16:20 schreef NotYou het volgende:
[..]
Ach, feit blijft dat hoezeer AdoraBelle zich in jouw beleving ook zou moeten schamen voor haar verschijning, jij je kennelijk meer schaamt voor de jouwe.
			
			
			
			Kom godverdomme nou eens met een bron of houd je grote grafbek eens dicht johquote:Op zondag 11 januari 2015 16:20 schreef NotYou het volgende:
[..]
Ach, feit blijft dat hoezeer AdoraBelle zich in jouw beleving ook zou moeten schamen voor haar verschijning, jij je kennelijk meer schaamt voor de jouwe.
			
			
			
			Leer lezen? Posts terug al aangegeven dat het een andere Fok!ker betrof.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:21 schreef wietparkiet het volgende:
[..]
Kom godverdomme nou eens met een bron of houd je grote grafbek eens dicht joh![]()
begint beetje kinderachtig te worden
			
			
			
			Namen.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:22 schreef NotYou het volgende:
[..]
Leer lezen? Posts terug al aangegeven dat het een andere Fok!ker betrof.
			
			
			
			En toch blijf je fok it beschuldigen van dingen waar je geen bewijs voor hebtquote:Op zondag 11 januari 2015 16:22 schreef NotYou het volgende:
[..]
Leer lezen? Posts terug al aangegeven dat het een andere Fok!ker betrof.
			
			
			
			Godverdomme wat een naïeve kutpost.quote:Op zondag 11 januari 2015 16:15 schreef RickoKun het volgende:
[..]
Deze man. Groot gelijk.
Transgenders / homo's overigens prima, zolang ze mij er niet mee lastig vallen.
Lesbiennes heb in eigenlijk niet zoveel op tegen, in het uiterste zien ze er jongensachtig uit.
Maar homo's kunnen soms zo wijverig doen. Lekker schreeuwend en theatraal.
Transgenders moeten naar mijn mening lekker doen wat ze willen, zolang ze maar niet doorhameren dat ze transgender zijn.
Beetje van dat spul wat bijv massale heibel gaat maken als ze bijv niet bij de politie mogen (en er niet uit zien) en het vervolgens herleiden op hun transgender zijn. Terwijl het bijv de politie er alleen om gaat dat ze zich kunnen presenteren op een normale manier (doet me ook een beetje aan moslims denken met hun hoofddoekjes, compleet uit verband getrokken maar is ineens iets wat in mij op komt).
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |