Ah. Mooi daar?quote:Op maandag 22 juni 2015 17:12 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Ik ben vorig seizoen naar Everton geweest. Gewoon via de site van de club kaarten gekocht en op de wedstrijddag de kaarten opgehaald bij het stadion.
Echt tof. Mooi stadion midden in een woonwijk. Leuke kroegen in de buurt. Mooie sfeer. Ben dat weekend ook bij een wedstrijd van Manchester City geweest. Ook leuk maar Everton was toch wel veel meer sfeer, gezelligheid en een mooier stadion. Ook niet zo toeristisch in tegenstelling tot de grotere Engelse clubs. Als je tijd over hebt dan zou ik je aanraden om vanuit Liverpool de trein naar Manchester te nemen en een rondleiding te doen door Old Trafford.quote:
Top, nemen we Everton mee in de overwegingquote:Op maandag 22 juni 2015 18:08 schreef Maastoren het volgende:
[..]
Echt tof. Mooi stadion midden in een woonwijk. Leuke kroegen in de buurt. Mooie sfeer. Ben dat weekend ook bij een wedstrijd van Manchester City geweest. Ook leuk maar Everton was toch wel veel meer sfeer, gezelligheid en een mooier stadion. Ook niet zo toeristisch in tegenstelling tot de grotere Engelse clubs. Als je tijd over hebt dan zou ik je aanraden om vanuit Liverpool de trein naar Manchester te nemen en een rondleiding te doen door Old Trafford.
Hangt er van af wat jullie voorkeuren zijn. Topclubs, of mag het ook in de lagere divisies? Daar zijn bijvoorbeeld de derby's vaak veel intenser, maar het voetbal dan weer minder. Avontuurlijk genoeg om clubs in lastig bereikbare regio's te bezoeken, of wil je liever in een hotspot als Londen zitten?quote:Op maandag 22 juni 2015 14:37 schreef Heeinz het volgende:
Ik wil wellicht samen met vrienden eens een buitenlandse wedstrijd bezoeken komend seizoen (nog geen idee welke), maar wat raden jullie aan? Vervoer, hotel en vlucht in één boeken bij bijv. voetbaltravel of alles zelf uitzoeken? En wat zijn nou leuke wedstrijden om te bezoeken?
Wordt onze eerste buitenlandse wedstrijd dus dan is een topclub wel tof natuurlijk. Wat ons al leuk lijkt is een wedstrijd tussen een relatief 'klein' clubje (Everton zoals Maastoren zegt) en bijv Man U, maar ook bijv Barcelona/Dortmund vallen natuurlijk te overwegenquote:Op maandag 22 juni 2015 19:21 schreef Grifte het volgende:
[..]
Hangt er van af wat jullie voorkeuren zijn. Topclubs, of mag het ook in de lagere divisies? Daar zijn bijvoorbeeld de derby's vaak veel intenser, maar het voetbal dan weer minder. Avontuurlijk genoeg om clubs in lastig bereikbare regio's te bezoeken, of wil je liever in een hotspot als Londen zitten?
Een leuke streekderby uit de lagere klasses van Engeland of Duitsland kan ik aanraden, vaak normale prijzen en een goede sfeer.
Ligt er natuurlijk ook aan of je voor het voetbal gaat of voor de sfeer.quote:Op maandag 22 juni 2015 19:25 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Wordt onze eerste buitenlandse wedstrijd dus dan is een topclub wel tof natuurlijk. Wat ons al leuk lijkt is een wedstrijd tussen een relatief 'klein' clubje (Everton zoals Maastoren zegt) en bijv Man U, maar ook bijv Barcelona/Dortmund vallen natuurlijk te overwegen
Liefst combinatie van die twee natuurlijk, als je ook nog in een leuke stad zit is dat ook mooi meegenomenquote:Op maandag 22 juni 2015 19:40 schreef Oldground het volgende:
[..]
Ligt er natuurlijk ook aan of je voor het voetbal gaat of voor de sfeer.
Swansea is tofquote:Op maandag 22 juni 2015 19:46 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Liefst combinatie van die twee natuurlijk, als je ook nog in een leuke stad zit is dat ook mooi meegenomen
Ziet er goed uit inderdaad, overwegen we ook, thanksquote:Op maandag 22 juni 2015 19:56 schreef RijstbaI het volgende:
[..]
Swansea is tof
Via visitswansea kan je busvervoer van het vliegveld naar een hotel (en terug) + wedstrijdkaarten boeken, hotel is dikke prima en in het centrumJohn van Zweden geeft dan ook zelf een rondleiding door het stadion.
Wij hebben er zelf een dag + nacht Bristol bij geboekt, dat is een hele toffe stad. Ook om uit te gaan.
De Duitse speelschema's komen aanstaande vrijdag uit.quote:Op dinsdag 23 juni 2015 17:49 schreef kalinhos het volgende:
Is er al iets van een speelschema Bundesliga bekend? HEb het nog niet echt gevonden, of ik kijk echt met mijn ogen dicht.
Schoonouders wonen in Hannover dus heb me bedacht dat de weekenden dat ik die kant op ga/moet, het wel leuk zou zijn als er nog een wedstrijd is ook.
Cracovia - Wisla op 25 juli.quote:Op woensdag 8 juli 2015 19:00 schreef Tjacka het volgende:
Kaarten voor Steau zijn zeker niet te doen hé?
Zijn er nog andere oostbloktips?
Ik maak maar een grapje, lijkt me uitgesloten. Ik denk ook niet dat je daar lekker op je gemak zou zijn.quote:
Mwah. Legia staat wel nog in de planning.quote:Op woensdag 8 juli 2015 19:06 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik maak maar een grapje, lijkt me uitgesloten. Ik denk ook niet dat je daar lekker op je gemak zou zijn.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ook nog naar gaelic football geweest. Dat is kick! Vond het zowaar leuker en attractiever dan een normale pot voetbal.
quote:
Denk niet dat het een probleem is. Als het je eerste wedstrijd bij Cracovia is (wat ik maar even aanneemquote:Op woensdag 8 juli 2015 19:06 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ik maak maar een grapje, lijkt me uitgesloten. Ik denk ook niet dat je daar lekker op je gemak zou zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |