Maar dan nog, ik zie geen Christenen hele kantoren overhoop schieten omdat iemand een grapje maakt over Jezusquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:18 schreef Tja..1986 het volgende:
[..]
Vertel dat maar eens in bijvoorbeeld Ierland. Ik weet ook niet zo goed wat het uitmaakt of het nu of 50 jaar terug was.
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Norway_attacksquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:07 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja want die hebben de afgelopen jaren voor zoveel doden gezorgd..
quote:Deze gebeurtenis kan wel eens het einde van de tolerantie inluiden, het is dan ook wel genoeg geweest.
Echter.... wie nu van mening is dat Wilders, Le Pen e.a. gelijk hadden slaat de plank volledig mis, het tegendeel is waar: Zij zijn juist één van de oorzaken !
Jij kent FOK denk ik lang genoeg om te weten dat je niet in andermans forum mag moddenquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:21 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Wat heeft een afspraak tussen overheid en burger hier te maken? Jouw hele taak is zorgen dat topics niet verkloot worden en daarmee is jouw taak dus het beperken van de vrijheid van meningsuiting. En dat is prima, want dat is tussen burgers onderling.
Wel als het jodendom je oproept dat te doen, zoals bij 't geval van de Islam.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:18 schreef haan33 het volgende:
Als ik namens het jodendom aanslagen pleeg is het jodendam dan ook geweldadig?
De afgelopen jaren niet zo heel veel, maar in het verleden wel. De KKK heeft christelijke wortels.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:07 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Ja want die hebben de afgelopen jaren voor zoveel doden gezorgd..
Een blanke man die een aanslag pleegt is iets anders dan iemand die handelt vanuit een Christelijke geloofsovertuiging.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:26 schreef LeaderRoel het volgende:
[..]
http://en.wikipedia.org/wiki/2011_Norway_attacks
Dat maakt ook niet uit, maar iemand die op FOK! is om de vrijheid van meningsuiting te beperken is een beetje raar bezig als hij zegt dat als je dat wil je dan maar naar zandbekistan moet verkassen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:27 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Jij kent FOK denk ik lang genoeg om te weten dat je niet in andermans forum mag modden
En aangezien hij hier geen mod is.....
Kruistochten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:27 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Een blanke man die een aanslag pleegt is iets anders dan iemand die handelt vanuit een Christelijke geloofsovertuiging.
Wat moet jij op Joop.nl?quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:26 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Deze reactie op Joop.nl. Wilders de schuld geven
[..]
Oh zo,quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:28 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Dat maakt ook niet uit, maar iemand die op FOK! is om de vrijheid van meningsuiting te beperken is een beetje raar bezig als hij zegt dat als je dat wil je dan maar naar zandbekistan moet verkassen.
Misschien dat je ook wat verder kan kijken dan je neus lang is en naar de omstandigheden kijken die religieus extremisme veroorzaken.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:28 schreef Sapstengel het volgende:
Ja nu gaan we religies met elkaar vergelijken? Dat ik zeg dat Christenen de afgelopen jaren voor weinig doden zorgen betekent niet dat ik al hun daden uit het verleden ontken of goedkeur.
quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:28 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
[..]
Kijken wat de linksmensen hier nou van vinden.
De omstandigheden zoals een beperkte herseninhoud en afkomstig zijn uit een barbaars zandland bijvoorbeeld? Of het niet kunnen relativeren van een satirische cartoon. En dan maar in naam van je profeet 12 mensen van het leven beroven. Dit is op geen enkele manier goed te praten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:29 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Misschien dat je ook wat verder kan kijken dan je neus lang is en naar de omstandigheden kijken die religieus extremisme veroorzaken.
Zo'n reactie kunnen we gewoon als een oproep tot geweld tegen Wilders opvatten.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:26 schreef Pleasureman_Gunther het volgende:
Deze reactie op Joop.nl. Wilders de schuld geven
[..]
Het christendom roept ook op tot het doden van andersdenkenden en ongelovigen. Het zijn mensen die besluiten er gehoor aan te geven en die moet je straffen op basis van hun daden.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:27 schreef CruisinDen het volgende:
[..]
Wel als het jodendom je oproept dat te doen, zoals bij 't geval van de Islam.
Anders Breivik handelde net zoveel vanuit een Christelijke geloofsovertuiging als de terroristen in Parijsquote:Op woensdag 7 januari 2015 13:27 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Een blanke man die een aanslag pleegt is iets anders dan iemand die handelt vanuit een Christelijke geloofsovertuiging.
En niet genoeg buurthuizen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:30 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
De omstandigheden zoals een beperkte herseninhoud en afkomstig zijn uit een barbaars zandland bijvoorbeeld? Of het niet kunnen relativeren van een satirische cartoon. En dan maar in naam van je profeet 12 mensen van het leven beroven. Dit is op geen enkele manier goed te praten.
Linkje?quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:21 schreef eend112 het volgende:
[..]
Dat moment dat hij op de grond ligt en zijn hand nog met zijn laatste kracht omhoog steekt deed mijn maag kantelen.
Oké, je spuiwt liever simpele GeenStijl-retoriek.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:30 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
De omstandigheden zoals een beperkte herseninhoud en afkomstig zijn uit een barbaars zandland bijvoorbeeld? Of het niet kunnen relativeren van een satirische cartoon.
Saudi-Arabië is de grote financier van het moslim-extremisme, schakel je Saudi-Arabië uit dan schakel je de extremisten ook grotendeels uit.quote:
Dit dus. In alle heilige boeken staan wel dingen over het doden van anderen.quote:Op woensdag 7 januari 2015 13:31 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Het christendom roept ook op tot het doden van andersdenkenden en ongelovigen. Het zijn mensen die besluiten er gehoor aan te geven en die moet je straffen op basis van hun daden.
En ook het judaisme heeft straffen staan op niet geloven:
http://en.wikipedia.org/w(...)unishment_in_Judaism
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |