Voedsel genoeg op de straatweg, maar waar ga ik nu mijn bier halen?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 18:52 schreef Downwards het volgende:
Zolang de Turken op de Straatweg maar tot diep in de nacht open blijven.
de AH; die is nog open.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 18:54 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Voedsel genoeg op de straatweg, maar waar ga ik nu mijn bier halen?
Ze zijn mij kwijt als klant. Eerst iedereen lekker maken met eindelijk eens redelijke openingstijden, vervolgens alles weer omdraaien.quote:
Ze zullen erom huilen. Hard.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:00 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ze zijn mij kwijt als klant. Eerst iedereen lekker maken met eindelijk eens redelijke openingstijden, vervolgens alles weer omdraaien.
Klopt, daar ik vast niet de enige ben. Alleen al afgaande op de hoeveelheid klandizie die ze nog hebben tussen 22:00 en 24:00 doet mij inderdaad vermoeden dat er wel een traantje om gelaten is.quote:
Precies. We moeten eigenlijk een tegenactie starten.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:04 schreef Domnivoor het volgende:
Terechte klacht. De openingstijden van vroeger (2014) bevielen mij veel beter
Wat een veronderstellingen zeg, je hebt het er maar zwaar mee.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:06 schreef Copycat het volgende:
Of die andere klanten janken niet zo om de afgedwongen sluitingstijden, maar steunen de winkelier.
Uhm ... Wie heeft het er nu zwaar mee? Jij jankt dat je AH eerder sluit en zegt vervolgens dat je weggaat als klant. Ik suggereer dat andere klanten wel eens minder dramatisch zouden kunnen reageren.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:13 schreef SebbeSwensje het volgende:
Wat een veronderstellingen zeg, je hebt het er maar zwaar mee.
Ik steun de winkelier en blijf als klant. Het verbaast me wel dat de winkel geen actie voert tegen deze maatregel. Ik wil daar best een handtekening voor zetten.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:06 schreef Copycat het volgende:
Of die andere klanten janken niet zo om de afgedwongen sluitingstijden, maar steunen de winkelier.
Ik vind het een vervelende en kwalijke situatie, en met mij veel anderen. Dat jij bomvol suggesties zit en de behoefte hebt die hier te spuien doet hier niets aan af.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:15 schreef Copycat het volgende:
[..]
Uhm ... Wie heeft het er nu zwaar mee? Jij jankt dat je AH eerder sluit en zegt vervolgens dat je weggaat als klant. Ik suggereer dat andere klanten wel eens minder dramatisch zouden kunnen reageren.
Tuurlijk knul.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:19 schreef SebbeSwensje het volgende:
Ik vind het een vervelende en kwalijke situatie, en met mij veel anderen. Dat jij bomvol suggesties zit en de behoefte hebt die hier te spuien doet hier niets aan af.
Als je de straat helemaal uitfietst begrijp je waarom die zo heetquote:Op dinsdag 6 januari 2015 21:13 schreef HPLC het volgende:
Amsterdamsestraatweg in Utrecht, ik heb dat soort straatnamen nooit begrepen
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |