Beelden? En wordt er bij darten veel gefixt?quote:Op maandag 5 januari 2015 19:29 schreef wimderon het volgende:
[..]
Wedstrijdje fixen met Robson in 2006 hielp ook niet echt mee.
Anderson speelde alleen zo slecht dat Robson toch steeds op dubbels kwam. Die gooide hij toen ongeveer buiten het bord omdat Anderson moest winnen
Kan geen beelden vinden helaasquote:Op maandag 5 januari 2015 19:37 schreef Immerdebestebob het volgende:
B
[..]
Beelden? En wordt er bij darten veel gefixt?
Met 16 vrouwen ook, eerst was het nog 8. Dan moet er ook wel meer aids tussen zitten.quote:Op maandag 5 januari 2015 19:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Godverdomme, nu weer een gênante vrouwenpot.
Rachel Brooks was vorig jaar treurig.
Denk jij dat Rachel Brooks zware shag rookt?quote:Op maandag 5 januari 2015 19:56 schreef Ajacied422 het volgende:
Godverdomme, nu weer een gênante vrouwenpot.
Rachel Brooks was vorig jaar treurig.
Ik zie in haar wel een figuur dat boven de kleinkinderwagen rooktquote:Op maandag 5 januari 2015 20:00 schreef wimderon het volgende:
[..]
Denk jij dat Rachel Brooks zware shag rookt?
Trage partij wordt dit.quote:Op maandag 5 januari 2015 20:09 schreef Wombcat het volgende:
[..]
Ik wou net zeggen idd.
Dat ziet er niet uit
Da mondje...quote:Op maandag 5 januari 2015 20:10 schreef Szura het volgende:
Intelligente kop hoor bij het gooien, die Gallagher
180 punter.quote:Op maandag 5 januari 2015 20:12 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Wat een air heeft die neger zeg
Geil manquote:Op maandag 5 januari 2015 20:11 schreef Van_Poppel het volgende:
Elke keer die tong uit haar bek als ze gooit
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |