Ik weet dat je van de oude garde bent John.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 18:44 schreef john2406 het volgende:
[..]
Je weet toch zeker nog wel dat ik al jaren eruit ben.
Ik stam ja immers nog uit het jaar tabak, al gunde ik het wel dat ik het vroeger zo goed gehad had als de installateurs het tegenwoordig hebben.
Ja goed je sleept wat meer materiaal mee.
Ik zag deze en het kwam bij me op daarom vraag ik ja ook met een vraagteken meen ik.
https://www.regelvisie.nl/pages/Woningen/FAQ/FAQCMT937.html
Ik weet geneens of dat toestel een opentherm is?
80 graden wie heeft dat berekend bij jouw dan, hij draaid hier op 50 graden en dat vind ik nog teveel.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:47 schreef Watuntrik het volgende:
Die ouwe kwik dingen die ware pas fijn en lekker zuinigIk denk dat je niet zon zorgen hoeft te maken en ook nu met onze milieu hype blijven ze nog wel even door ontwikkelen volgend jaar hebben ze weer een betere voor hetzelfde geld.
Ik heb ongeveer 4 jaar terug een toen slimme thermostaat aangeschaft, aanbevolen door het energiebedrijf voor ¤ 100 met clubkorting.. Die gaat uit wanneer zich niemand beweegt in de hut.Val je in slaap op de bank wordt je vanzelf wel weer wakker van de kou en een stijve nek. En kan de ketel weer van voren af aan beginnen. En zit je filmpje te kijken moet je elk 15 minuten even met de armen wapperen.. Prul! Maar toch zuiniger dan die ouwe kwikschakelaar die je steeds vergeet uit te draaien..
Maar het is beslist zuiniger om warm water redelijk op temp te houden met 6 x p/u paar minuten om een paar graden bij te stoken dan 5 keer per dag 30 minuten om het water weer van 13 naar 80 graden te jassen en nog de tijd te wachten tot de hut weer warm is.
Ik zeg maar wat, is de max temp van ketelwater bij mij.. Zullen zat lui zijn die 'm zo hebben staan omdat het koukleumen zijn.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:50 schreef john2406 het volgende:
[..]
80 graden wie heeft dat berekend bij jouw dan, hij draaid hier op 50 graden en dat vind ik nog teveel.
Of heb je een huurhuisje waar het systeem via de verhuurder is geplaats, met rode radiatoren inplaats van witte?
Inclusief gas of exclusief gas, dan kijken ze wel dat er genoeg watts hangen daarom vraag ik?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:53 schreef Watuntrik het volgende:
[..]
Ik zeg maar wat, is de max temp van ketelwater bij mij.. Zullen zat lui zijn die 'm zo hebben staan omdat het koukleumen zijn.En dan heb ik ook nog maar zo'n zuinige ouwe Agpo Ferrari..
Yup gehuurd van een knijper..
Ex.. En heb zelf wat radioteren die op een rare plek hingen verwijderd. In principe heb ik te weinig.. Maar ik ben zo'n dikke trui figuur die het pas frisjes krijgt als de thermometer onder de 15 komt. Houd wel van een frisse neus. Wanneer vriendin op bezoek komt dan pas "moet" hij aan van Miss Tropica.. Gelukkig wonen we niet samen.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 19:55 schreef john2406 het volgende:
[..]
Inclusief gas of exclusief gas, dan kijken ze wel dat er genoeg watts hangen daarom vraag ik?
Eindconclusie: vrouwen kosten geld.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:00 schreef Watuntrik het volgende:
[..]
Ex.. En heb zelf wat radioteren die op een rare plek hingen verwijderd. In principe heb ik te weinig.. Maar ik ben zo'n dikke trui figuur die het pas frisjes krijgt als de thermometer onder de 15 komt. Houd wel van een frisse neus. Wanneer vriendin op bezoek komt dan pas "moet" hij aan van Miss Tropica.. Gelukkig wonen we niet samen.
Of hij krijg haar niet echt goed warm? LOLquote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:23 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Eindconclusie: vrouwen kosten geld.
In ieder geval meer dan een zelfdenkende thermostaat.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:23 schreef cvboer2 het volgende:
[..]
Eindconclusie: vrouwen kosten geld.
Daarom heb ik ze allebeide niet. Hier hangt een iSense, ben ik meer dan tevreden over.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:25 schreef Watuntrik het volgende:
[..]
In ieder geval meer dan een zelfdenkende thermostaat.
Met alleen een dikke trui is dat nog niet gelukt.. Moet ik inderdaad meer uit de kast trekken.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 20:24 schreef john2406 het volgende:
[..]
Of hij krijg haar niet echt goed warm? LOL
Maar niet tegenstrijdig als iemand echt alles zelf moet doen, huishoudster en voor dat andere moet betalen kon je wel eens goedkoper uitzijn?
Maar dan nog zit iemand dan we op zijn oude dag alleen..
Ik houd erover op merk wel dat je niet voor een gat te vangen bent LOL.quote:Op dinsdag 6 januari 2015 21:53 schreef Watuntrik het volgende:
[..]
Met alleen een dikke trui is dat nog niet gelukt.. Moet ik inderdaad meer uit de kast trekken.![]()
Soms zelfs een pilletje.![]()
![]()
Helpen die smurfentabletten echt?quote:Op dinsdag 6 januari 2015 21:53 schreef Watuntrik het volgende:
[..]
Met alleen een dikke trui is dat nog niet gelukt.. Moet ik inderdaad meer uit de kast trekken.![]()
Soms zelfs een pilletje.![]()
![]()
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |