als t in den haag is kom ik misschien wel ff langs om baby's te knuffelenquote:Op vrijdag 2 januari 2015 23:34 schreef kwakz0r het volgende:
[..]
Ik kan al die data volgens mij, maar Noord Nederland is me wat te ver ja...Omgeving Den haag/rotterdam/amsterdam/utrecht is allemaal te doen voor me.
dan gaan we samenquote:Op vrijdag 2 januari 2015 23:52 schreef Dyre het volgende:
Een meet lijkt me superleuk, maar een beetje engAls ik met L ver van huis ben en straks-moet-ze-heel-hard-huilen-ofzo, dat durf ik nog niet goed alleen
Dat sowieso!quote:Op vrijdag 2 januari 2015 22:52 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Nou, er zijn wel wat draagsters hier in t noorden, dus ik ben best in voor een noordelijke meet hoor![]()
Morretje? Pessie? Vlindur? Laura? JufMariska?
Wil sowieso jouw baby nog wel ff bewonderen!
quote:Op zaterdag 3 januari 2015 09:47 schreef kwakz0r het volgende:
Ik zie twee parallelle meets ontstaan. Een deel wil graag in Noord en een deel ergens in de Randstad volgens mij.
Zal ik bij deze dan maar inventariseren naar de animo? Graag even quoten en aanvullen. Dan kan er daarna een datum en locatie bepaald worden.
Draagmeet eind januari (?) regio Randstad:
Kwakz0r
Draagmeet n.t.b. datum regio Noord:
JufMaris
quote:Op zaterdag 3 januari 2015 09:52 schreef Roomsnoes het volgende:
Draagmeet eind januari (?) regio Randstad:
Kwakz0r
Roomsnoes (17, 18, 23, 24 januari)
Dot. (17, 18, 24)
Draagmeet n.t.b. datum regio Noord:
JufMaris
Ik woon ik het midden, lijkt me leuk!quote:Op zaterdag 3 januari 2015 10:25 schreef DevilsAndDust het volgende:
Draagmeet eind januari (?) regio Randstad:
Kwakz0r
Roomsnoes (17, 18, 23, 24 januari)
Dot. (17, 18, 24)
Mabawa
Skittles
L-E (mits vervoer)
Roomsnoes
Mignonne (mits in Den Haag)
Dyre
SQ
klaprooss
GotC
Razztwizzle
Draagmeet n.t.b. datum regio Noord:
JufMaris
DaD
Razztwizzle
quote:Op zaterdag 3 januari 2015 10:58 schreef DevilsAndDust het volgende:
Ik las in het vorige topic wat mindere ervaringen over bestellen bij Ellevill, maar is er iemand die er wél een positieve ervaring mee heeft? Ik vind het namelijk wel erg mooie doeken, qua design, en vriendlief vindt het goed als ik er eentje bestel (onder voorwaarde dat ik onze Little Frog verkoop).
moest je extra kosten betalen?quote:Op zaterdag 3 januari 2015 11:19 schreef Vanyel het volgende:
[..]
In 2011 een zara daar gekocht een afgelopen jaar een wollen, allebei vet in de aanbieding. Tweede kwam wat laat, maar ze zijn allebei aangekomen.
De wollen heeft een haal ongeveer over het midden, daar kwam ik na maanden achter dus ik heb geen idee of die er al in zat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |