Dat blijkt, Hamilton faalt er goed op, alhoewel, zijn gemiddelde is zo veel lager dan die van Wright, dat hij niet eens in de buurt komt van een finish...quote:Op dinsdag 30 december 2014 14:33 schreef Sked het volgende:
[..]
De finishes tussen 60 en 110 zijn het belangrijkst
- Jacques Nieuwlaat
Nee droplul, zijn stem is warm, helder en breed inzetbaar. Klaar uit.quote:Op dinsdag 30 december 2014 14:34 schreef Mani89 het volgende:
Die stem van Ad gaat steeds hoger, en dan knijpt hij zijn keel helemaal dicht. Dolkomisch.
Het gaat zo van BIDIBIDIBIDBIDBIDBIBIDIBIDI ADRIAANTJEEEEEquote:Op dinsdag 30 december 2014 14:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nee droplul, zijn stem is warm, helder en breed inzetbaar. Klaar uit.
Daarom kijk jij een sky stream.quote:Op dinsdag 30 december 2014 14:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nee droplul, zijn stem is warm, helder en breed inzetbaar. Klaar uit.
Als je zijn audiosamples beluistert, hebben ze er een warme echo ondergezet. Ja dat is Ad.quote:Op dinsdag 30 december 2014 14:35 schreef johannes_vermeer het volgende:
[..]
Nee droplul, zijn stem is warm, helder en breed inzetbaar. Klaar uit.
Ad leeft op zonne-energiequote:Op dinsdag 30 december 2014 14:36 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Als je zijn audiosamples beluistert, hebben ze er een warme echo ondergezet. Ja dat is Ad.
maar je heet mr albaquote:
Wat zal ik daar eens op zeggen?quote:
Dat was Ad al die tijd. Ad heeft ook een uitstekende Frank Evenblij imitatie.quote:Op dinsdag 30 december 2014 14:35 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Het gaat zo van BIDIBIDIBIDBIDBIDBIBIDIBIDI ADRIAANTJEEEEE
Bezuinigingenquote:Op dinsdag 30 december 2014 14:38 schreef Badr_Harry het volgende:
Vorig jaar was het nog zo uitwasbaar
Inderdaad!quote:Op dinsdag 30 december 2014 14:39 schreef Nober het volgende:
Doe maar 4-0 wedstrijden vanmiddag, snelste manier om van Ad af te komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |