Vergeleken met bv Skyrim vind ik het verhaal in Dragon Age: Inquisition vele malen interessanter en ook beter verteld.quote:Op donderdag 26 maart 2015 12:40 schreef HansvanOchten het volgende:
enige minpunten is zijn mijn ogen dat er iets meer focus op het verhaal kan zijn.
Verhaal zeker en companions zijn ook beter, maar ik blijf de combat en echte open wereld van Skyrim (van Bethesda games) veel leuker vinden.quote:Op donderdag 26 maart 2015 12:50 schreef Tijn het volgende:
[..]
Vergeleken met bv Skyrim vind ik het verhaal in Dragon Age: Inquisition vele malen interessanter en ook beter verteld.
Dat is ook zo, maar bijvoorbeeld die woestijn achtige zone waarin je de deuren met shards kan openen heeft totaal geen link met het verhaal als zone ook geen verhaal binnen de zone zelf.quote:Op donderdag 26 maart 2015 12:50 schreef Tijn het volgende:
[..]
Vergeleken met bv Skyrim vind ik het verhaal in Dragon Age: Inquisition vele malen interessanter en ook beter verteld.
Ik speel games vooral voor het verhaal. Ik zie wel dat het tof is dat de wereld van Skyrim veel meer "echt" werkt dan die van Dragon Age, maar dat kan me eigenlijk weinig schelen. Daarom vind ik over het algemeen de RPGs van Bioware leuker dan die van Bethesda.quote:Op donderdag 26 maart 2015 13:19 schreef Vault-Boy het volgende:
[..]
Verhaal zeker en companions zijn ook beter, maar ik blijf de combat en echte open wereld van Skyrim (van Bethesda games) veel leuker vinden.
Maar ja eigenlijk moet je die games ook niet gaan vergelijken. Ik deed dat ook eerst, maar dat heeft totaal geen zin. Bioware maakt echt verhalende RPG's, maar Bethesda die geeft je gewoon meteen een complete open wereld waar je je ding kan doen. Daar gaat het niet echt om het verhaal ofzo.
Ik ben daar nauwelijks geweest eerlijk gezegd, wat misschien veel zegtquote:Op donderdag 26 maart 2015 13:33 schreef HansvanOchten het volgende:
[..]
Dat is ook zo, maar bijvoorbeeld die woestijn achtige zone waarin je de deuren met shards kan openen heeft totaal geen link met het verhaal als zone ook geen verhaal binnen de zone zelf.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eén nieuw gebied voor ¤15,- klinkt op zichzelf karig, maar als je alles doet ben je wel weer even bezig. Al met al een best onderhoudende dlc.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
quote:Op vrijdag 27 maart 2015 20:09 schreef The_Substitute het volgende:
Wat betreft Jaws of Hakkon, als die gebieden uit het originele spel wat meer in elkaar hadden gezeten als de Frostback Basin, dan zou ik al wat positiever geweest zijn. Het verhaal is niet de trekpleister, maar er wordt wel best interessante lore toegevoegd, plus leuk en afwisselend leveldesign. Jammer genoeg weinig nieuwe banter. En ik had persoonlijk wat pech met m'n mages, want...Hoe lang ben je bezig geweest met de dlc? En kun je qua type dlc (kwaliteit) een vergelijking trekken met DLC uit bijv. Origins of Mass effect? Ik koop normaliter namelijk altijd alle dlc van Bioware games (verhalende dlc i.i.g.) maar bij deze twijfel ik echt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Eén nieuw gebied voor ¤15,- klinkt op zichzelf karig, maar als je alles doet ben je wel weer even bezig. Al met al een best onderhoudende dlc.Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.
Een uur of tien, denk ik, niet echt bijgehouden. Wel alles proberen te doen. Op Hard.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 09:41 schreef DeeCruise het volgende:
Hoe lang ben je bezig geweest met de dlc? En kun je qua type dlc (kwaliteit) een vergelijking trekken met DLC uit bijv. Origins of Mass effect? Ik koop normaliter namelijk altijd alle dlc van Bioware games (verhalende dlc i.i.g.) maar bij deze twijfel ik echt.
SPOILER: geen uitgebreide spoilers, maar hintsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De dingen waar ik me aan ergerde, waren dingen die ook in het originele spel zaten: weinig tot geen keuzes, behalve omtrent wat nieuwe agents, de rewards wat betreft armor en wapens zijn ook weer grotendeels nutteloos, aangezien wat je zelf kunt maken beter is, plus het constante respawnen.
Qua gameplay is het wel goed gedaan. Het is echt bedoeld voor high level-characters.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dat ijs-thema waar ik 't over had, wordt op 't eind ook bij de gameplay betrokken, wat erg welkom was (dat soort dingen mogen ze vaker doen).
Dus hoe ik deze dlc zou omschrijven, is 'meer van 't zelfde, maar net wat beter'.
[ Bericht 1% gewijzigd door The_Substitute op 28-03-2015 11:56:12 ]'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
quote:Op zaterdag 28 maart 2015 11:43 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Een uur of tien, denk ik, niet echt bijgehouden. Wel alles proberen te doen. Op Hard.
En nee, je kunt niet echt de vergelijking trekken tussen deze dlc en dlc van Origins of ME. Je krijgt een nieuw gebied, met naar mijn mening wat meer inhoud dan welk gebied in Inquisition dan ook. Je zou het qua structuur misschien een beetje kunnen vergelijken met Warden's Peak: het heeft in principe niet echt een verhaal, maar je krijgt wel interessante achtergrondinfo. En dat gaat bij JoH een stuk verder dan WP.SPOILER: geen uitgebreide spoilers, maar hintsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De dingen waar ik me aan ergerde, waren dingen die ook in het originele spel zaten: weinig tot geen keuzes, behalve omtrent wat nieuwe agents, de rewards wat betreft armor en wapens zijn ook weer grotendeels nutteloos, aangezien wat je zelf kunt maken beter is, plus het constante respawnen.
Qua gameplay is het wel goed gedaan. Het is echt bedoeld voor high level-characters.Cool, bedankt voor de uitgebreide beschrijving!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dat ijs-thema waar ik 't over had, wordt op 't eind ook bij de gameplay betrokken, wat erg welkom was (dat soort dingen mogen ze vaker doen).
Dus hoe ik deze dlc zou omschrijven, is 'meer van 't zelfde, maar net wat beter'.
Op dinsdag 22 november 2011 @ 18:21 schreef Jigzoz het volgende:
Vrije mensen dien je te redden van beestachtige regimes.
En daarmee heb je je eigen vraag al beantwoord... het is een timed exclusive voor PC/XBOXquote:Op zaterdag 28 maart 2015 12:34 schreef Tijn het volgende:
Ik kan de DLC helemaal niet vinden op mn PS4?
Ah... Nou ja, dan heb ik een reden om 'm nog eens uit te spelenquote:Op zaterdag 28 maart 2015 12:36 schreef Ceased2Be het volgende:
[..]
En daarmee heb je je eigen vraag al beantwoord... het is een timed exclusive voor PC/XBOX
Dat is juist het enige interessante aan dat gebied.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 14:28 schreef Tijn het volgende:
Wat is die Forbidden Oasis toch een waardeloze area. Fucking doolhof, ik kan de weg naar de laatste rift niet eens vinden.
Je bent al blij dat er meerdere fasttravel punten binnen Skyhold zijn.quote:Op zaterdag 28 maart 2015 16:32 schreef Tijn het volgende:
Nou, lekker "leuk". Ik vind de bergen in de Hinterlands al irritante obstakels
Ja tuurlijk, wie niet?quote:Op zaterdag 28 maart 2015 17:41 schreef The_Substitute het volgende:
[..]
Je bent al blij dat er meerdere fasttravel punten binnen Skyhold zijn.
Ik geef je een maand.quote:Op maandag 30 maart 2015 01:53 schreef Tijn het volgende:
En uitgespeeld.
Nu raak ik de game waarschijnlijk maanden, zo niet jaren niet meer aan
quote:Op zaterdag 28 maart 2015 13:14 schreef Tijn het volgende:
Ah... Nou ja, dan heb ik een reden om 'm nog eens uit te spelen
Wat denk je van The Hissing Wastesquote:Op zaterdag 28 maart 2015 14:28 schreef Tijn het volgende:
Wat is die Forbidden Oasis toch een waardeloze area. Fucking doolhof, ik kan de weg naar de laatste rift niet eens vinden.
Dan liever de Hissing Wastes, daar loop je gewoon overal in een rechte lijn naartoe
Hissing Wastes is echt iets te groot. Er is ook geen zak te zien, dat maakt het erg saai i.t.t. bijvoorbeeld de Hinterlandsquote:
Ik moet zeggen, the Hinterlands was een prachtig en boeiend gebied maar daarna vielen de meeste een beetje tegen. Sommige waren wel erg tof, maar Hissing Wastes is dan weer een drama....quote:Op maandag 30 maart 2015 10:04 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Hissing Wastes is echt iets te groot. Er is ook geen zak te zien, dat maakt het erg saai i.t.t. bijvoorbeeld de Hinterlands
Precies mijn party. Je lacht je soms echt kapotquote:Op woensdag 1 april 2015 10:50 schreef DeeCruise het volgende:
Wat een slick motherfucker is die Dorian toch... Moet continu grijnzen om zijn hoeveelheid sarcasme, vooral de random gesprekken tussen hem, sera en iron bull..
Saraquote:Op woensdag 1 april 2015 10:50 schreef DeeCruise het volgende:
Wat een slick motherfucker is die Dorian toch... Moet continu grijnzen om zijn hoeveelheid sarcasme, vooral de random gesprekken tussen hem, sera en iron bull..
?quote:
De character, de stem etc.quote:Op woensdag 1 april 2015 11:29 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
?
Qua karakter misschien (je moet ervan houden) maar de tempest skill is echt OP as fuck. Ga deze nu ook toepassen op mijn dual wield rogue.
En de combinatie van Sera en Iron bull is hilarisch, de hoeveelheid crap wat daaruit komt is niet normaal.
Sjah, het character is geschreven vanuit een bepaald standpunt, en dan is het wel logisch allemaal. Als je wat meer dialogue hebt met haar dan ontdooit ze ook flink, en de humor is prima.quote:
Agreed, vreselijke voice acting ook...quote:Op woensdag 1 april 2015 12:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vind haar wel grappig. Beter dan zo'n Cassandra ofzo.
Uiteraard, maar toch mis ik een type als Oghren... Die was heerlijk om bij je te hebben, qua random banter, geschreeuw tijdens combat, maar ook de gesprekken waren briljant. Gewoon echt een stereotype dwarf.quote:Op woensdag 1 april 2015 12:51 schreef Tijn het volgende:
Maar het is sowieso goed dat er wat variatie in de characters zit. Het is zo suf als het allemaal dezelfde types zijn.
Ik denk dat Iron Bull die rol nu invult.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:16 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Uiteraard, maar toch mis ik een type als Oghren... Die was heerlijk om bij je te hebben, qua random banter, geschreeuw tijdens combat, maar ook de gesprekken waren briljant. Gewoon echt een stereotype dwarf.
Komt niet eens in de buurt, veel te braaf.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:20 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat Iron Bull die rol nu invult.
De combinatie van Iron bull met Vivienne is inderdaad ook prachtig, ze probeert hem echt op te voeden, en hij past zich wel aan maar slaat toch elke keer de plank mis.. Vivienne i.c.m. Sera lijkt echt op pure haat gebaseerd te zijn (vanuit Sera dan), moet er elke keer wel om lachen.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:21 schreef Vault-Boy het volgende:
Sera is geniaal man. Ik mis haar nog weleens met haar uitspraken![]()
Als ik moet zeggen met welke companions ik niks heb dan zijn dat Cassandra, Cole en Solas. Mijn vaste groepje was ook altijd Sera, Iron Bull en/of Dorian/Vivienne. De rest gooi ik soms erbij voor wat variatie, maar met de vaste groep ontstaan echt te grappige conversaties![]()
Nog andere dingen die ze aangepast hebben?quote:
Inderdaad. Best prima om mee te spelen, maar qua karakter loei irritant.quote:
ik ook, na 10 seconden al gebruik van gemaakt.quote:Op vrijdag 3 april 2015 15:08 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Inderdaad. Best prima om mee te spelen, maar qua karakter loei irritant.
Ook de enige waarbij ik de optie had (of iig bewust is opgevallen) om haar te vertellen dat ze niet in de inquisition past.
Had ik ook, 2e playthrough werd ie wel geteld. Nu zelf nog even de laatste 2 MQ missies doen en dan is de laatste achievement (nightmare) ook binnen, mooi op tijd voor de release van gta 5quote:Op woensdag 8 april 2015 11:03 schreef PierreTT het volgende:
Eindelijk na 100 uur het hele spel uitgespeeld. Ook alle 10 de draken verslagen, met een fantastisch geglitchte achievement waardoor de teller op 9/10 bleef staan
Ik heb een save geladen van toen ik voor een draak stond. Die verslagen, en toen popte de achievement welquote:Op woensdag 8 april 2015 11:05 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Had ik ook, 2e playthrough werd ie wel geteld. Nu zelf nog even de laatste 2 MQ missies doen en dan is de laatste achievement (nightmare) ook binnen, mooi op tijd voor de release van gta 5
Overigens met een female dalish rogue een romance gedaan met iron bull, hilarisch en aandoenlijk tegelijkertijd, tot dusver de beste romance option die ik gehad heb in-game.
Dlc zelf nog niet gekocht, komt ooit wel een keer...quote:Op woensdag 8 april 2015 11:09 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik heb een save geladen van toen ik voor een draak stond. Die verslagen, en toen popte de achievement welDacht al, godnondeju hele spel door lopen bikkelen, krijg je dit
Ben nu overigens begonnen aan de DLC. Erg pittig, zelfs op level 25.
Skyrim vond ik persoonlijk toch leuker om te spelen. Maar ik vind sowieso games met een echte open wereld en de combat systeem van Bethesda (Fallout en The Elder Scrolls) al veel leuker.quote:Op woensdag 6 mei 2015 21:55 schreef Romanus het volgende:
Main story laatst als Human Male Warrior uitgespeeld. Vond het wel geinig maar achteraf spijt dat ik niet als Dwarf was begonnen (is mijn favoriete fantasy ras) dus nu alsnog als een Dwarf Male Rogue begonnen. Ik ga nu ook meer sidequests doen. Vind het wel echt een tof spel, heeft zelfs mijn voorkeur boven Skyrim denk ik.
SPOILER: hint, geen spoilerOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'Three angry deathclaws make for a lotta reconstructive surgery.'
Inclusief onsubtiele hints naar deel 4, voor zover dat in de core game nog niet duidelijk was.quote:Op dinsdag 8 september 2015 21:43 schreef The_Substitute het volgende:
Binnen een maand, wéér een nieuwe dlc. En weer ¤15,-.
Klopt helemaal. Ik had op een gegeven moment een beetje het gevoel dat ik WoW aan het spelen was.quote:Op dinsdag 8 september 2015 21:56 schreef RickoKun het volgende:
Dragon Age inquisition is het spel dat ik het minst heb gespeeld op de PS4. De gameplay is net een MMO alleen dan single player, bij wijze van. Trekt me niet zo heel erg aan
Ja maar ik vind dat Bioware zich wel wat meer mag focussen op het maken van echte quests. Alleen in in DA:O zitten zoveel fetch quests en het hoofdverhaal mist gewoon teveel grote beslissingen.quote:Op maandag 14 september 2015 16:06 schreef Fir3fly het volgende:
Ik snap die klacht wel, sommige gebieden zijn ook gewoon crap. Maar er zit wat mij betreft veel meer exploration in dan de gemiddelde MMO, dat maakt het wel leuk. Je stuit vrij vaak op onverwachte dingen.
Ben het hier wel mee eens. Bij Origins was de sterke kant dat je bij sidequest nog echt gevolgen had, ook al zijn ze klein. Bijvoorbeeld Redcliff helpen of niet, werewolfs of elfs, ect.quote:Op maandag 14 september 2015 16:20 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja maar ik vind dat Bioware zich wel wat meer mag focussen op het maken van echte quests. Alleen in in DA:O zitten zoveel fetch quests en het hoofdverhaal mist gewoon teveel grote beslissingen.
In mass effect kwamen ze nog met de fetch quests weg omdat je echt je schip upgrade (waardoor weer iemand overleeft etc.) maar in DA:O heeft het totaal geen doel.
MAW, het heeft totaal geen zin om sidequests te doen.
Edit- Het voelt gewoon niets toevoegend als je 200 power hebt, en een vrouw tegenkomt waarvan de man is overleden en ze de ring kwijt is door bandits, reward; 1 power ofzo.
En in Inquisition begin je natuurlijk niet als "nobody". Je bent vanaf hoofdstuk 1 de held die fade rifts sluit, en de enige die de wereld kan redden.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 10:47 schreef pandoradoos het volgende:
[..]
Ben het hier wel mee eens. Bij Origins was de sterke kant dat je bij sidequest nog echt gevolgen had, ook al zijn ze klein. Bijvoorbeeld Redcliff helpen of niet, werewolfs of elfs, ect.
Ik heb daar 3 playthroughs gedaan, die echt wel anders aanvoelden. Zo was ik een egoistische maar charmante human noble, die elke kans voor macht aangreep (en zonder pardon mensen liet vallen als dat iets beter opleverde, arme Allister). Een human mage, type goodguy, die voor meer rechten voor mages streed. En een Dwarven commoner, absoluut ruthless en kan niet tegen gezeur (Sten en morrigan mochten hem wel), maar had een zwakke plek voor de onderdrukte commoners zoals de mages en de city elfs / dalish
Inquisition heb ik nu 1 keer uitgespeeld, maar een replay vind ik moeilijk. Ik heb het eerste gedeelte tot skyhold nu wel 10 keer gespeeld met andere rassen / achtergronden / en eigen backstory. Toch zijn de verschillen zo klein! Je bent gewoon een generic held. "Slecht" zijn is super lastig en het effect is vaak dat hoogstens iemand beledigd.
overigens een tip voor mensen die opnieuw beginnen: In skyhold heb je op je slaapkamer een wardrobe waar je iets anders aan kan doen dan je pyama. En als je deze save gebruikt dan kan je met de golden nug al vanaf haven alle scematics hebben. Dat scheelt weer farmen!
Dan doe je die quest toch niet? Ik snap dat probleem niet. Beter te veel quests dan te weinig.quote:Op maandag 14 september 2015 16:20 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ja maar ik vind dat Bioware zich wel wat meer mag focussen op het maken van echte quests. Alleen in in DA:O zitten zoveel fetch quests en het hoofdverhaal mist gewoon teveel grote beslissingen.
In mass effect kwamen ze nog met de fetch quests weg omdat je echt je schip upgrade (waardoor weer iemand overleeft etc.) maar in DA:O heeft het totaal geen doel.
MAW, het heeft totaal geen zin om sidequests te doen.
Edit- Het voelt gewoon niets toevoegend als je 200 power hebt, en een vrouw tegenkomt waarvan de man is overleden en ze de ring kwijt is door bandits, reward; 1 power ofzo.
Je bent eigenlijk gewoon een goedkope Shepard-kloonquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:17 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En in Inquisition begin je natuurlijk niet als "nobody". Je bent vanaf hoofdstuk 1 de held die fade rifts sluit, en de enige die de wereld kan redden.
En dan komen met de shards, belachelijke aantal % aan elementen resistance, daar staat de moeite die je erin steekt totaal niet waardig tegenover. "heel Crestwoord".quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:24 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Dan doe je die quest toch niet? Ik snap dat probleem niet. Beter te veel quests dan te weinig.
Wat doe je ook met 200 power? De bedoeling van die sidequests is juist om power te verzamelen om verder te gaan met het grote verhaal. Verder heb je genoeg keuze uit sidequests die wel gewoon goed opgebouwd zijn. De shards, heel Crestwood, de Samson quests (als je die kant op gaat). Het voelt een beetje als klagen om niets.
Nouja Shepard begint wel als nobody in ieder gevalquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:29 schreef ems. het volgende:
[..]
Je bent eigenlijk gewoon een goedkope Shepard-kloon
Kan toch? Gewoon onder water laten staan. Ik denk dat je ergens naar zoekt dat niet bestaat. En daar over klaagt.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:30 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
En dan komen met de shards, belachelijke aantal % aan elementen resistance, daar staat de moeite die je erin steekt totaal niet waardig tegenover. "heel Crestwoord".
Crestwoord komt nog het dichtste bij hoe ik het spel verwacht. Maar waarom kun je Crestwoord niet de kolere laten krijgen? Bijv?
Het is gewoon een oppervlakkige game helaas.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:35 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Kan toch? Gewoon onder water laten staan. Ik denk dat je ergens naar zoekt dat niet bestaat. En daar over klaagt.
Het gaat toch ook helemaal niet om de beloning an sich? Het gaat om het ontdekken van de (rijke) wereld. Dat is allesbehalve oppervlakkig. Lees je wel eens waar de quests over gaan? Let je wel op tijdens gesprekken?quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:40 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het is gewoon een oppervlakkige game helaas.
Je kunt het onder water laten staan maar dan mis je gewoon content, je hebt geen actieve keuze.
En dan maar de opmerking over de fetching van de shards en daar een baggerbeloning voor terugkrijgen, overslaan?
Je keuzes hebben feitelijk invloed op 1 ding en dat is dis/approval.
Ik wil niet zeuren, ik heb gewoon een mening over het spel die jou duidelijk niet aanstaatquote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het gaat toch ook helemaal niet om de beloning an sich? Het gaat om het ontdekken van de (rijke) wereld. Dat is allesbehalve oppervlakkig. Lees je wel eens waar de quests over gaan? Let je wel op tijdens gesprekken?
Sowieso is het raar om een 'actieve keuze' te verwachten, dat wordt nergens geimpliceerd?
Nogmaals je zoekt naar dingen die er niet zijn. Dat is nogal makkelijk klagen. Bovendien verander je van standpunt elke post. Je kunt het beter over de schizofrene combat hebben als je zo nodig wil zeuren.
Het gaat er meer om dat als je wilt roleplayen er ook een keuze moet zijn om iets niet te willen doen ipv iets niet doen.quote:Op dinsdag 6 oktober 2015 23:51 schreef Fir3fly het volgende:
[..]
Het gaat toch ook helemaal niet om de beloning an sich? Het gaat om het ontdekken van de (rijke) wereld. Dat is allesbehalve oppervlakkig. Lees je wel eens waar de quests over gaan? Let je wel op tijdens gesprekken?
Sowieso is het raar om een 'actieve keuze' te verwachten, dat wordt nergens geimpliceerd?
Nogmaals je zoekt naar dingen die er niet zijn. Dat is nogal makkelijk klagen. Bovendien verander je van standpunt elke post. Je kunt het beter over de schizofrene combat hebben als je zo nodig wil zeuren.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |