Precies mijn party. Je lacht je soms echt kapotquote:Op woensdag 1 april 2015 10:50 schreef DeeCruise het volgende:
Wat een slick motherfucker is die Dorian toch... Moet continu grijnzen om zijn hoeveelheid sarcasme, vooral de random gesprekken tussen hem, sera en iron bull..
Saraquote:Op woensdag 1 april 2015 10:50 schreef DeeCruise het volgende:
Wat een slick motherfucker is die Dorian toch... Moet continu grijnzen om zijn hoeveelheid sarcasme, vooral de random gesprekken tussen hem, sera en iron bull..
?quote:
De character, de stem etc.quote:Op woensdag 1 april 2015 11:29 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
?
Qua karakter misschien (je moet ervan houden) maar de tempest skill is echt OP as fuck. Ga deze nu ook toepassen op mijn dual wield rogue.
En de combinatie van Sera en Iron bull is hilarisch, de hoeveelheid crap wat daaruit komt is niet normaal.
Sjah, het character is geschreven vanuit een bepaald standpunt, en dan is het wel logisch allemaal. Als je wat meer dialogue hebt met haar dan ontdooit ze ook flink, en de humor is prima.quote:
Agreed, vreselijke voice acting ook...quote:Op woensdag 1 april 2015 12:34 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik vind haar wel grappig. Beter dan zo'n Cassandra ofzo.
Uiteraard, maar toch mis ik een type als Oghren... Die was heerlijk om bij je te hebben, qua random banter, geschreeuw tijdens combat, maar ook de gesprekken waren briljant. Gewoon echt een stereotype dwarf.quote:Op woensdag 1 april 2015 12:51 schreef Tijn het volgende:
Maar het is sowieso goed dat er wat variatie in de characters zit. Het is zo suf als het allemaal dezelfde types zijn.
Ik denk dat Iron Bull die rol nu invult.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:16 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Uiteraard, maar toch mis ik een type als Oghren... Die was heerlijk om bij je te hebben, qua random banter, geschreeuw tijdens combat, maar ook de gesprekken waren briljant. Gewoon echt een stereotype dwarf.
Komt niet eens in de buurt, veel te braaf.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:20 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik denk dat Iron Bull die rol nu invult.
De combinatie van Iron bull met Vivienne is inderdaad ook prachtig, ze probeert hem echt op te voeden, en hij past zich wel aan maar slaat toch elke keer de plank mis.. Vivienne i.c.m. Sera lijkt echt op pure haat gebaseerd te zijn (vanuit Sera dan), moet er elke keer wel om lachen.quote:Op woensdag 1 april 2015 13:21 schreef Vault-Boy het volgende:
Sera is geniaal man. Ik mis haar nog weleens met haar uitspraken![]()
Als ik moet zeggen met welke companions ik niks heb dan zijn dat Cassandra, Cole en Solas. Mijn vaste groepje was ook altijd Sera, Iron Bull en/of Dorian/Vivienne. De rest gooi ik soms erbij voor wat variatie, maar met de vaste groep ontstaan echt te grappige conversaties![]()
Nog andere dingen die ze aangepast hebben?quote:
Inderdaad. Best prima om mee te spelen, maar qua karakter loei irritant.quote:
ik ook, na 10 seconden al gebruik van gemaakt.quote:Op vrijdag 3 april 2015 15:08 schreef Augustus_Thijs het volgende:
[..]
Inderdaad. Best prima om mee te spelen, maar qua karakter loei irritant.
Ook de enige waarbij ik de optie had (of iig bewust is opgevallen) om haar te vertellen dat ze niet in de inquisition past.
Had ik ook, 2e playthrough werd ie wel geteld. Nu zelf nog even de laatste 2 MQ missies doen en dan is de laatste achievement (nightmare) ook binnen, mooi op tijd voor de release van gta 5quote:Op woensdag 8 april 2015 11:03 schreef PierreTT het volgende:
Eindelijk na 100 uur het hele spel uitgespeeld. Ook alle 10 de draken verslagen, met een fantastisch geglitchte achievement waardoor de teller op 9/10 bleef staan
Ik heb een save geladen van toen ik voor een draak stond. Die verslagen, en toen popte de achievement welquote:Op woensdag 8 april 2015 11:05 schreef DeeCruise het volgende:
[..]
Had ik ook, 2e playthrough werd ie wel geteld. Nu zelf nog even de laatste 2 MQ missies doen en dan is de laatste achievement (nightmare) ook binnen, mooi op tijd voor de release van gta 5
Overigens met een female dalish rogue een romance gedaan met iron bull, hilarisch en aandoenlijk tegelijkertijd, tot dusver de beste romance option die ik gehad heb in-game.
Dlc zelf nog niet gekocht, komt ooit wel een keer...quote:Op woensdag 8 april 2015 11:09 schreef PierreTT het volgende:
[..]
Ik heb een save geladen van toen ik voor een draak stond. Die verslagen, en toen popte de achievement welDacht al, godnondeju hele spel door lopen bikkelen, krijg je dit
Ben nu overigens begonnen aan de DLC. Erg pittig, zelfs op level 25.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |