29 december 2014 - 20:30 op NPO3.quote:Er is veel gebeurd dit jaar. Ruben Nicolai en Geraldine Kemper kijken in De nationale 2014 Test hoeveel bekend en onbekend Nederland heeft onthouden. In de studio spelen onder anderen Mark Huizinga en Stef Classens mee.
Met welk nummer gooiden The Common Linnets hoge ogen op het Eurovisie Songfestival? Welke uitspraak van Geert Wilders zorgde wereldwijd voor ophef? En welk land maakte een einde aan de voetbaldroom van de hele natie? Presentatoren Ruben Nicolai en Geraldine Kemper onderzoeken in De nationale 2014 Test hoeveel er is blijven hangen van het afgelopen jaar.
Winnende BN'ers
Naast de kijkers thuis en het publiek in de studio testen ook acht bekende Nederlanders hun kennis over 2014. Dit zijn stuk voor stuk mensen die het afgelopen jaar iets hebben gewonnen, zoals Mark Huizinga (Expeditie poolcirkel), Rick van Velthuysen (Gouden RadioRing), Ruud Feltkamp (Televizier Aanstormend Talent Award), Sofie van den Enk (Wie is de Mol?) en Stef Classens (De beste singer songwriter).
Mark Huizinga
Wie van hen herinnert zich het meeste van het afgelopen jaar? Mark Huizinga heeft de beste kaarten. De voormalig judoka presteert goed in veel programma's waaraan hij meedoet. Zo won hij Expeditie poolcirkel en Eeuwige roem; afvalraces waarin hij profijt had van zijn carrière als sporter. Maar Huizinga blijkt naast fysiek sterk ook intelligent te zijn. Dat werd duidelijk toen hij in 2010 als slimste uit de bus kwam bij De nationale IQ-test. Ook bereikte hij de finale van De slimste mens en deed hij mee aan De nationale wetenschapsquiz. Zijn tegenstanders in De nationale 2014 Test zijn gewaarschuwd.
Zo zo, wat een vragen. Dat moet ik ff opzoeken.quote:Met welk nummer gooiden The Common Linnets hoge ogen op het Eurovisie Songfestival? Welke uitspraak van Geert Wilders zorgde wereldwijd voor ophef? En welk land maakte een einde aan de voetbaldroom van de hele natie?
Ik ben NPO3 fan dus ik ben altijd sneller.quote:Op maandag 29 december 2014 20:34 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]![]()
Ik wou ook al een topic openen
Ik had ook water.quote:Op maandag 29 december 2014 20:40 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Volgens mij water? maar ik twijfel met de drugstest
Het was drugstestquote:Op maandag 29 december 2014 20:40 schreef MarkoAlmelo het volgende:
[..]
Volgens mij water? maar ik twijfel met de drugstest
bedankt fylaxquote:Op maandag 29 december 2014 20:55 schreef Fylax het volgende:
Zo, dat was de tweede categorie alweer. Leeg even je blaas, pak een nieuw drankje of blijf gewoon lekker zitten.
quote:Op maandag 29 december 2014 20:57 schreef Fylax het volgende:
TIETUHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
Nee joh.quote:Op maandag 29 december 2014 21:38 schreef Vogeltje88 het volgende:
Vind de quiz aan de langdradige kant
Stoer man.quote:Op maandag 29 december 2014 21:44 schreef Merkie het volgende:
Niet echt een bijzonder moeilijke quiz. Ik lees elke dag 5 minuten de AD-app en ik wist maar 1 vraag niet.
Cool story bro.quote:Op maandag 29 december 2014 21:44 schreef Merkie het volgende:
Niet echt een bijzonder moeilijke quiz. Ik lees elke dag 5 minuten de AD-app en ik wist maar 1 vraag niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |