Okay, anders scenario dan.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 11:53 schreef HPLC het volgende:
[..]
Zou raar zijn aangezien Laurel de Black Canary is, en niet Sara
Ja, ze heeft zeker zichzelf verbouwd ofzo? Ze zag er vroeger leuker uit:quote:Op dinsdag 27 januari 2015 15:41 schreef PPL het volgende:
[..]
Okay, anders scenario dan.
Laurel krijgt een ongeluk en heeft plastische chirurgie nodig.
Ze ziet er nu uit als Sara en er is een wisseling van actrices.
(niet dat ik ik iets heb voor Caity Lotz, maar ik vind die Katie Cassidy maar een jank kop hebben).
Ze was echt heel mooi ja. Nu echt een ingevallen koppie en veel te mager. Misschien heeft ze aan de coke gezeten ofzo. Of ze gaat teveel mee in die te skinny Hollywood hype.quote:Op dinsdag 27 januari 2015 15:53 schreef HPLC het volgende:
[..]
Ja, ze heeft zeker zichzelf verbouwd ofzo? Ze zag er vroeger leuker uit:
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Volgens mij ook wel wat matig gedaan.
Wel prima aflevering, en ik zal wel de enige zijn die zich niet zo ergerde aan Laurel. Ze deed hetzelfde wat iedereen al heeft gedaan die wraak wilde nemen (Oliver, Diggle en Roy)
Die DJ had ik ook niet verwacht.
Weet ik, maar ik was nog bezig met seizoen 2 toen het begon op TV.quote:Op woensdag 4 februari 2015 11:55 schreef Breuls het volgende:
Als je geen downloader bent; Arrow wordt op zaterdagen uitgezonden bij Veronica.
Maar als je kijkt naar de trailer van Ant-Man en je het probeerd voor te stellen in Arrow, dan klopt het gewoon niet.quote:Op woensdag 4 februari 2015 08:31 schreef Breuls het volgende:
Arrow: een eerste blik op the Atom
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik heb echt niks zinnigs te zeggen, behalve iets over je penis aan de rand van een blikje snijden.
De boksleraar van Laurel.quote:Op donderdag 5 februari 2015 08:12 schreef BaasBanaan het volgende:
Wie was trouwens die man die op de grond lag en Brick een paar klappen wist uit te delen?
Lance weet niet dat Oliver the Green Arrow is en Laurel the Canary, Thea weet niets en de rest weet alles volgens mij.quote:Oh en wie kent ondertussen de identiteit van wie eigenlijk? Is daar een overzichtje van?
Aaah, vandaar dat hij wat goede klappen uit wist te delen. Ik dacht iets te verstaan dat hij iemand van 'homocide' was. Een detective die stiekem mee kwam helpen ofzo.quote:Op donderdag 5 februari 2015 10:56 schreef Operc het volgende:
[..]
De boksleraar van Laurel.
[..]
Lance weet niet dat Oliver the Green Arrow is en Laurel the Canary, Thea weet niets en de rest weet alles volgens mij.
Ted Grant dus, die zichzelf na een half seizoen eindelijk Wildcat noemt.quote:
Ik denk dat Lance op het punt staat te ontdekken dat Sara dood is doordat hij langzaam ontdekt dat Laurel de Canary is. En hij heeft zelf afgeleid dat Roy Arsenal is, zoals je in deze aflevering zag.quote:Lance weet niet dat Oliver the Green Arrow is en Laurel the Canary, Thea weet niets en de rest weet alles volgens mij.
Als je niet het vermoeden hebt leg je ook niet zo snel het verband. Om een bekend grapje te gebruiken als voorbeeld van hoe vergezocht zoiets (voor een normaal persoon) kan klinken: ik zeg niet dat ik Batman ben, maar heb je ons ooit tegelijk op dezelfde plek gezien?quote:Op donderdag 5 februari 2015 19:55 schreef BaasBanaan het volgende:
Wel knap dat Thea nu nog niet door zou hebben dat het Oliver en Arrow dezelfde personen zijn. Aangezien ze allebei tegelijkertijd mysterieus verdwijnen en weer opduiken.
Eeeeh, dat zou ik slikken als Oliver even een dag of twee had gewacht voordat hij in de persoon van Oliver terug keerde. Nu is het wel heel erg dichtbij. Zeker als je bedenkt dat hij al eerder mysterieus terug is gekomen met allemaal wonden en botbreuken en noem maar op EN Thea ook nog eens als een soort assassin getraind wordt door Merlyn. Ik kan heel ver gaan met nietsvermoedende karakters, maar ik hoop dat Thea nu toch wel wat vraagtekens begint te krijgen. Het is niet meer alleen een kwestie van "Ik heb jou en de Arrow nog nooit op dezelfde plek gezien", maar het wordt wel een beetje een opeenstapeling van verschillende hints.quote:Op donderdag 5 februari 2015 20:40 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ted Grant dus, die zichzelf na een half seizoen eindelijk Wildcat noemt.
[..]
Ik denk dat Lance op het punt staat te ontdekken dat Sara dood is doordat hij langzaam ontdekt dat Laurel de Canary is. En hij heeft zelf afgeleid dat Roy Arsenal is, zoals je in deze aflevering zag.
[..]
Als je niet het vermoeden hebt leg je ook niet zo snel het verband. Om een bekend grapje te gebruiken als voorbeeld van hoe vergezocht zoiets (voor een normaal persoon) kan klinken: ik zeg niet dat ik Batman ben, maar heb je ons ooit tegelijk op dezelfde plek gezien?
Thea weet helemaal niets. Niets over een Canary, een Arsenal. Zodra ze van één van hen de identiteit leert zou ze verbanden kunnen leggen, maar tot die tijd heeft ze die aanleiding nog niet gehad.
Spoilertags enzo....quote:Op woensdag 4 februari 2015 08:31 schreef Breuls het volgende:
Arrow: een eerste blik op the Atom
[ afbeelding ]
Denk dat het iets te maken heeft met dat hij Thea zo veel mogelijk buiten het eea wil houden.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:07 schreef Komakie het volgende:
Feit dat Merlyn weet wie Oliver is en het nog niet tegen Thea heeft gezegd vind ik al apart.
quote:Op donderdag 5 februari 2015 08:11 schreef BaasBanaan het volgende:
Ik dacht precies hetzelfde! Ik had die hippies lekker voor hun bek geschotenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Arrow en Oliver op zelfde dag missing.. Arrow komt terug en Oliver ookquote:Op donderdag 5 februari 2015 20:40 schreef Breuls het volgende:
[..]
Ted Grant dus, die zichzelf na een half seizoen eindelijk Wildcat noemt.
[..]
Ik denk dat Lance op het punt staat te ontdekken dat Sara dood is doordat hij langzaam ontdekt dat Laurel de Canary is. En hij heeft zelf afgeleid dat Roy Arsenal is, zoals je in deze aflevering zag.
[..]
Als je niet het vermoeden hebt leg je ook niet zo snel het verband. Om een bekend grapje te gebruiken als voorbeeld van hoe vergezocht zoiets (voor een normaal persoon) kan klinken: ik zeg niet dat ik Batman ben, maar heb je ons ooit tegelijk op dezelfde plek gezien?
Thea weet helemaal niets. Niets over een Canary, een Arsenal. Zodra ze van één van hen de identiteit leert zou ze verbanden kunnen leggen, maar tot die tijd heeft ze die aanleiding nog niet gehad.
Eh, we hebben een heel ander beeld van de jaren '60 denk ik.quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:34 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Ik dacht precies hetzelfde! Ik had die hippies lekker voor hun bek geschoten
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Terje Haakonsen: "Snowboarding is about fresh tracks, carving powder, being yourself and not being judged by others"
Komakie: "Van sneeuwballen gooien komt boemsen!"
Shaun Farmer: "That's gnarly"
quote:Op zaterdag 7 februari 2015 23:00 schreef Komakie het volgende:
Ik vond dit de beste aflevering van het seizoen tot nu toe.
Vooral het einde. Met de terugkeer van Oliver en dat hij getraind gaat worden door Malcom, Felicity die Oliver aan de kant zet.Uhh op het moment speelt dat denk ik nog geen rol toch? Oliver is al uit de dood herrezen dus wie zou er nog meer tot leven gewekt moeten worden ?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ook vind ik het apart dat ze dit dus niet gebruiken om Sara tot leven te wekken, zal wel een reden voor zijn denk ik zo..أنا مغربي
Ik heb ergens in een scoop gelezen dat de Lazarus Pits nog wel een rol gaan spelen.quote:Op zondag 8 februari 2015 00:50 schreef A_Valbuena het volgende:
[..]
Uhh op het moment speelt dat denk ik nog geen rol toch? Oliver is al uit de dood herrezen dus wie zou er nog meer tot leven gewekt moeten worden ?
Ook vind ik het apart dat ze dit dus niet gebruiken om Sara tot leven te wekken, zal wel een reden voor zijn denk ik zo..
Maar degene die Oliver mist is alleen Theo, en die kijkt niet zo naar de Arrow...quote:Op vrijdag 6 februari 2015 15:38 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Arrow en Oliver op zelfde dag missing.. Arrow komt terug en Oliver ook![]()
Vind het wel een duidelijke link
Theo? Zo mannelijk is Willa Holland toch niet?quote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:01 schreef Xaobotnik het volgende:
[..]
Maar degene die Oliver mist is alleen Theo, en die kijkt niet zo naar de Arrow...
Nja met dit kapsel kan hetquote:Op dinsdag 10 februari 2015 21:03 schreef Monolith het volgende:
[..]
Theo? Zo mannelijk is Willa Holland toch niet?
Maar je zou tegelijkertijd ook wel kunnen zeggen dat wanneer je zo emotioneel tegen het eea aan kijkt, Malcolm uiteindelijk gewoon deed wat volgens hem goed was voor the Glades en dat hij daarbij dus ook zijn eigen zoon verloren heeft plus de nodige mensen waar hij zo veel voor wilde doen. Het is alleen misgegaan en hij had het bij het verkeerde eind. Zijn intenties waren niet geheel slecht. Dat hij bereid was wat mensen daarvoor af te maken, ok. Dat maakt hem ook een bad guy. Maar je moet ook kunnen vergeven. Ja, in het echt werkt het eea anders, maar dit is een DC-serie en dan geef je iemand eerder de kans om zich te redeemen.quote:Op woensdag 11 februari 2015 11:49 schreef Komakie het volgende:
Je kunt zo wel denken, maar ik snap ook wel weer dat het iets gevoeliger ligt dan dat.
quote:Op woensdag 11 februari 2015 21:01 schreef Unites het volgende:
Plaatst dat soort dingen even in een spoiler aub.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
quote:Op woensdag 11 februari 2015 21:01 schreef Unites het volgende:
Sara keert terug! Check de Twitter van @caitylotz
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."Purple is the last color of the rainbow colors. It means I will trust and love you for a long time"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |