De opleiding groep 6 bij basisschool De Vlieger.quote:Op maandag 22 december 2014 23:49 schreef ZarB het volgende:
En welke studie doe je aangezien je hiermee in staat lijkt te zijn vragen over het ah assortiment te kunnen beantwoorden?
Dat heb je niet nodig, maar andersom is het allemaal ook niet hogere wiskunde binnen zo'n supermarkt, dus ik voel me nogal beledigd wanneer een klant meent dat ik geen antwoord op een vraag kan geven.quote:Op maandag 22 december 2014 23:52 schreef Inspireme het volgende:
Ja want voor producten kennis in een supermarkt heb je een wo opleiding nodig
Teamleiders die niks doen of niet helpen zijn vervelend, maar jij stelt je ook een beetje aan
Die klant weet niet dat jij wo doet dus misschien is het een idee om je collegekaart op te spelden.quote:Op maandag 22 december 2014 23:54 schreef Aard_Zaadje het volgende:
[..]
Dat heb je niet nodig, maar andersom is het allemaal ook niet hogere wiskunde binnen zo'n supermarkt, dus ik voel me nogal beledigd wanneer een klant meent dat ik geen antwoord op een vraag kan geven.
quote:Op maandag 22 december 2014 23:55 schreef ZarB het volgende:
[..]
Die klant weet niet dat jij wo doet dus misschien is het een idee om je collegekaart op te spelden.
Je hoeft je niet beledigd te voelen.quote:Op maandag 22 december 2014 23:54 schreef Aard_Zaadje het volgende:
[..]
Dat heb je niet nodig, maar andersom is het allemaal ook niet hogere wiskunde binnen zo'n supermarkt, dus ik voel me nogal beledigd wanneer een klant meent dat ik geen antwoord op een vraag kan geven.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nil nequit amor.
Op de vraag waarom ze dergelijke doetjes aannemen na ben ik het met je vragen eens.quote:Op dinsdag 23 december 2014 00:05 schreef ZarB het volgende:
Ik vraag me af in welk geval klanten om een teamleider vragen (klachten uitgezonderd). Als een vakkenvuller niet weet waar iets staat ofzo? Welke vragen kun je uberhaupt hebben in een supermarkt?
Je weet dat je vrij bent om ontslag te nemen? Je bent nog jong dus elke jonge kracht is tegenwoordig welkom bij welke super ook. AH is niet alles...quote:Op maandag 22 december 2014 23:44 schreef Aard_Zaadje het volgende:
Werk nu al een tijdje bij AH. Op zich prima werk, veel toffe collega's. Af en toe moet ik echter wel echt mijn ego behoorlijk aan de kant zetten.
Er zijn namelijk een aantal teamleiders, van mijn leeftijd, soms ietsje ouder. Ik stoor me er enorm aan dat ik dan moet luisteren naar een of andere wijsneus die weinig tot geen capaciteiten heeft, maar zich wel enorm interessant vindt omdat hij bij een supermarkt in Lutjebroek een team moet aansturen.
Vandaag heb ik weer gewerkt, en ik moet echt af en toe op mijn tanden bijten. Vanaf het moment dat de supermarkt manager naar huis ging, heeft hij de hele avond boven gezetenBeetje broodjes bakpao in de magnetron stoppen, op zijn telefoon kloten.
Het ergste is nog dat er soms klanten zijn die vragen of ik de teamleider even van''achter'' wil halen voor een vraag omdat ze kennelijk denken dat ik niet in staat ben om normaal antwoord te geven oid, terwijl ik een wo opleiding ben gestart in september en die kerel een of andere mbo fitness opleiding doet.
De vernedering die ik elke keer weer moet nemen door dat soort gasten
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |