Ik ben voor 't gelijk schakelen van salarissen en alles dat maar met mensenrechten te maken heeft. Noem 't smoesjes maar als mannen of vrouwen hun leven zelf in willen richten moeten ze vooral niet samen gaan wonen of trouwen. Je krijgt dan meer verantwoordelijkheid naar elkaar en sommigen zien dat wellicht als een opgave van vrijheid. Als men 't zo ervaart dan moet men er niet mee doorgaan. Als men een kant kiest die de ander niet aanstaat, dan zegt dat gewoon al dat het een verkeerde relatie is anders zou de keuze hem of haar wél aanstaan.quote:Op zondag 28 december 2014 11:10 schreef erodome het volgende:
Moordneigingen zelfs zeg, het is allemaal wat...
Want emancipatie betekend helemaal niet dat vrouwen vinden dat ze overal recht op hebben omdat ze vrouw zijn, ik ken echt geen enkele vrouw die zo denkt(zullen er vast wel zijn, maar dat zijn echt uitzonderingen). Ze vinden dat ze gewoon ook recht hebben om hun leven zelf in te richten, dezelfde kansen te krijgen e.d.. Leer er maar mee leven dat dat dus kan betekenen dat ze een kant kiezen de jou niet aanstaat.
Het probleem zit voornamelijk in generalisatie. Iemand heeft een stroeve relatie en projecteert de eigen problemen op de hele maatschappij en haalt daar de jaren '50 bij of eerder. Allemaal niet echt relevant voor de persoonlijke problemen die er spelen.quote:Op zondag 28 december 2014 07:18 schreef nofuelleft het volgende:
Zit het probleem er niet gewoon in dat mannen geen idee meer hebben wat van ze verwacht wordt en vrouwen emancipatie zien als iets wat betekend dat ze overal recht op hebben omdat ze vrouw zijn?
En dus ook meent geen keuzes te moeten Hoeven maken?
niemand wil zichzelf zien verdwijnen in een relatie.quote:Mannelijke zwabbers zijn inderdaad niet intresant.
Categorie foute mannen is "duidelijk" you see what you get, maar dan ook niet achteraf zeiken.
En ja , ik snap best dat de heren de categorie vrouwen die menen recht te hebben op alles links laten liggen.
Krijg er zelf moordneigingen van .
Wat is dan volgens jou de kern, en is die voor mannen en vrouwen gelijk?quote:Op zondag 28 december 2014 12:31 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Het probleem zit voornamelijk in generalisatie. Iemand heeft een stroeve relatie en projecteert de eigen problemen op de hele maatschappij en haalt daar de jaren '50 bij of eerder. Allemaal niet echt relevant voor de persoonlijke problemen die er spelen.
Mannen of vrouwen moeten het gewoon bij de kern houden en indien nodig uit pijnlijke relaties stappen. In een goede relatie hoeft men niet uitgebreid te evalueren wat men wel en niet bevalt, het is geen bedrijf.
Ik heb het weleens minder gehad maar ik heb nu een prima relatie met mn vriendin, schat van een meid, en we liggen op redelijk op dezelfde lijn qua denken, de evaluatiepapieren hoeven lig nooit op tafel.
[..]
niemand wil zichzelf zien verdwijnen in een relatie.
De kern zijn persoonlijke problemen in de eigen relaties. Iemand zit in een slecht huwelijk of is ontevreden over iets en spreid dat persoonlijke probleem onterecht over de hele maatschappij uit. Dat mn buurvrouw niet de juiste man getroffen heeft betekent niet dat het voor de hele buurt geldt. Mannen zijn zo en vrouwen zijn zo.. het is allemaal vrij gekaderd tot hokjes.quote:Op zondag 28 december 2014 13:02 schreef nofuelleft het volgende:
[..]
Wat is dan volgens jou de kern, en is die voor mannen en vrouwen gelijk?
Dat klopt, maar anno 2014 is dat er al min of meer uit. Ik zie nauwelijks nog sporen uit de jaren '50 in moderne relaties.quote:Jaren 50 ed worden er volgens mij steeds bij gehaald omdat er toen nog sprake was van een duidelijke rol verdeling in combinatie met een toenemende welvaart.
Man werkt en vrouw zorgt voor huis en kinderen .
Kern en tevens kader waarin men zich kon bewegen.
Duidelijk kader werkt voor veel mensen op een bepaalde manier rustgevend.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |