Ja ja, ik had al gezegd: "Ok''quote:Op donderdag 18 december 2014 22:17 schreef GGMM het volgende:
[..]
Maar ff serieus; jij bent echt heel dom.
Zijn vanavond samen al 0 keer hun man voorbij geweest met een actie inderdaad.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:17 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Inderdaad, spelers als El Ghazi en Kishna moeten het vooral hebben van hun fysiek en loopvermogen
Homo's zijn creatief he.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:16 schreef GGMM het volgende:
ANDERSEN
De enige speler met creativiteit.
Ajax staat als een stel kleuters te verdedigen en Vitesse maakt elke kans afquote:Op donderdag 18 december 2014 22:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik zit het niet te kijken verder maar zie ineens 0-4 staan... speelt de uitspelende club zo goed? Of speelt de thuis spelende club zo bizar slecht?
Vitesse is beter jaquote:Op donderdag 18 december 2014 22:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik zit het niet te kijken verder maar zie ineens 0-4 staan... speelt de uitspelende club zo goed? Of speelt de thuis spelende club zo bizar slecht?
Als je zoiets probeert, doe het dan een beetje met een normaal programma. Dit ziet er niet uit.quote:
Vitesse, is dat niet die ploeg die veel hoger had moeten staan in de competitie maar niet weet te scoren?quote:Op donderdag 18 december 2014 22:18 schreef OverRated het volgende:
[..]
Ajax staat als een stel kleuters te verdedigen en Vitesse maakt elke kans af
je moet het maar doen met mijn patige paint skillsquote:Op donderdag 18 december 2014 22:19 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als je zoiets probeert, doe het dan een beetje met een normaal programma. Dit ziet er niet uit.
.jpgquote:Op donderdag 18 december 2014 22:19 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
je moet het maar doen met mijn patige paint skills
Je hoeft niet gelijk al zijn zelfvertrouwen te vermorzelenquote:Op donderdag 18 december 2014 22:19 schreef GGMM het volgende:
Al die moeite ook lopen doen, voor iets wat niet grappig is en er uitziet alsof het door Ray Charles is ontworpen.
Nee, je bent gewoon MADquote:
Dat had z'n spiegel al gedaan.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:20 schreef DaveDave09 het volgende:
[..]
Je hoeft niet gelijk al zijn zelfvertrouwen te vermorzelen
Och, ik denk dat Ray het toch niet leest.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:20 schreef DaveDave09 het volgende:
[..]
Je hoeft niet gelijk al zijn zelfvertrouwen te vermorzelen
Lekker kijken naar die pedo.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik zeg maar zo, gelukkig is er darten
Vernederd is een groot woord. Het is ietwat geflatteerd.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:21 schreef tompsv18 het volgende:
0-4 wat de fuck? Sla ik Ajax een keer over, worden ze vernederd in eigen huis
Ik zou het hele seizoen niet meer kijken.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:21 schreef tompsv18 het volgende:
0-4 wat de fuck? Sla ik Ajax een keer over, worden ze vernederd in eigen huis
of het Glazen Huisquote:Op donderdag 18 december 2014 22:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
Ik zeg maar zo, gelukkig is er darten
*maakt grapje over wedden*quote:Op donderdag 18 december 2014 22:21 schreef tompsv18 het volgende:
0-4 wat de fuck? Sla ik Ajax een keer over, worden ze vernederd in eigen huis
Naar de rechter, geld terugvragen.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:22 schreef DuvelDuvel het volgende:
Vriend van mij heeft 12¤ betaald voor deze wedstrijd
Dat boycot ik... ik snap werkelijk waar niet dat er mensen zijn die daar geld aan doneren....quote:
Hoezo? Had Vitesse met 0-8 voor moeten staan?quote:Op donderdag 18 december 2014 22:21 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Vernederd is een groot woord. Het is ietwat geflatteerd.
Haha.
heeft Ajax al een schot op doel gehad dan?quote:Op donderdag 18 december 2014 22:21 schreef Cavaliers het volgende:
[..]
Vernederd is een groot woord. Het is ietwat geflatteerd.
Haha.
1tje. Vrije trap van Milik.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:23 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
heeft Ajax al een schot op doel gehad dan?
quote:Op donderdag 18 december 2014 22:22 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Dat boycot ik... ik snap werkelijk waar niet dat er mensen zijn die daar geld aan doneren....
Dat zou enigszins gerechtvaardigd zijn.quote:Op donderdag 18 december 2014 22:23 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Hoezo? Had Vitesse met 0-8 voor moeten staan?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |